Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Gerai kai vaika galima pasupt ir jis apsiramina negaves maisto. Mano sunus to nesupranta, jam tas pats, ar supsiu, ar dar kazka darysiu, jam reikia valgyt ir vsio. Na ziuresim, kaip mums seksis.
Aciu Ogooo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2013 01 08, 21:58)
Gerai kai vaika galima pasupt ir jis apsiramina negaves maisto. Mano sunus to nesupranta, jam tas pats, ar supsiu, ar dar kazka darysiu, jam reikia valgyt ir vsio. Na ziuresim, kaip mums seksis.
Aciu Ogooo smile.gif

tikrai susitvarkysit, man irgi atrode kad nerealu islaikyti tiek laiko nevalgiusi vaika, bet visai neblogai mes ta nakty iveikem, nors valge maniskis 3men kas 2val diena nakty smile.gif man sunkiau buvo istverti ta nakty kai negalima buvo maitint pries isemant siules, nes irgi dare lengva narkoze, tai tada jis prareke iki ryto, nors nesiojau ir supavau ir muzikele jungiau, niekas nepadejo 4u.gif
bet tikrai viskas iskenciama ir su laiku pasimirsta 4u.gif sekmes jums ir stiprios sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, papasakoti kaip vaikuciai po gomuriuko operacijos visai atsisako ciulptuku ir buteliuku?
O kiek lygonineje sako po operacijos negalima duoti ciulptuku ir buteliuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ixFLY @ 2013 01 12, 20:12)
Mamytes, papasakoti kaip vaikuciai po gomuriuko operacijos visai atsisako ciulptuku ir buteliuku?
O kiek lygonineje sako po operacijos negalima duoti ciulptuku ir buteliuku?  g.gif

Maniske neeme ciulptuko nuo pat gimimo, tad po operacijos nebuvo ne ko atsisakyt, o buteliuko pg gydytoju rekomendacijas negalima 2 savaites. Is pradziu misinuka girdziau saukstais, bet po keliu dienu mano mergina jo atsisake, nei pro kur negalejau ikist. Kai praejo tos 2 savaites, bandziau duot buteliuka, bet, zinoma, jau buvo atpratus. Bandziau ir is gertuves. Sultis, vabdeni, arbata geria, o misinuko ne, taip jo ir atsisakem:)
Atsakyti
QUOTE(ixFLY @ 2013 01 12, 19:12)
Mamytes, papasakoti kaip vaikuciai po gomuriuko operacijos visai atsisako ciulptuku ir buteliuku?
O kiek lygonineje sako po operacijos negalima duoti ciulptuku ir buteliuku?  g.gif

mums dideles problemos nebuvo,nes pries tai reikedavo tik uzmiegant,bet mes dar gerokai pries op stengemes kuo maziau ciulpti.is buteliuko gerem iki pat op,bet kai negalejom po to gerti,tai vel jokios tragedijos nekele.lygtai 3 sav negalima duoti,nes nelabai jau ir pamenu.zinau,kad kai galejo jau ciulpti,tai nei is tolo neeme buteliuko schmoll.gif
Atsakyti
Mes ciulptuka duodam tik pries miega.. o buteliukas ne tik pienukui reikalingas, bet nakti apsiraminimui... na bet kazkaip teks apsieiti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ixFLY: 12 sausio 2013 - 22:42
QUOTE(ixFLY @ 2013 01 12, 19:12)
Mamytes, papasakoti kaip vaikuciai po gomuriuko operacijos visai atsisako ciulptuku ir buteliuku?
O kiek lygonineje sako po operacijos negalima duoti ciulptuku ir buteliuku?  g.gif


Mes prieš op gėrėm iš buteliuko. O po op kai jau buvo galima vėl gėrė iš jo be problemų. Aš dar ir dabar duodu, nors jau du metukai smile.gif Bet ji tiek daug geria, kad nespeju daryti gėrimų. Bet geria ir iš puoduko ir iš gertuvės.
O po op negalima 2sav.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Aciu emamyte uz palinkejimus smile.gif
Mes jau po operacijos ir mus namo vakar jau isleido, nes turejom tik paslepta skilusia lupyte. Naktis pries operacija buvo nelabai sunki, nes visa diena pries tai bandziau kuo daugiau duot vaikui valgyt. Mums anesteziologe leido paskutini karta nakri pavalgyt 2 val nakties, todel iki ryto isgyvenom be pienuko smile.gif O jau po operacijos pasidare sunku, ypac pirma diena, nes vaikas priprates prie buteliuko ir dabar nesupranta ir pyksta kai as jam duodu valgyt pienuka is saukstelio, todel pagrindinis valgis mums tik kosytes, bet reikia gi ir vandenuko arba pienuko, tai duodam per prievarta. Antra diena po op, vaikas jau kitaip jaitiesi ir syspojosi, ir snekejo savo kalba, o kai parvaziavom namo, tai isvis laimingas pasidare smile.gif Tik sunku jam, nes negalima imt pirstus i burna i neleidziam apsiverst ant pilvuko. Antradieni jau nuims siulus, tai gal lengviau bus. Bet vat gert is buteliuko galima bus tik po 2 savaiciu po op, nezinau, kaip mes isgyvensim tiek laiko, nes vaikas verkia kai tik pamato sauksteli su pienu, o ne buteliuka. Kaip Jus mamytes su sia problema susitvarket???
Palata mums pasitaike gera, po remonta, nes isviso yra tik 3 palatos tokios, o kitos baisios. Radiatoriai tik kai kur sildo, todel palatose stovi sildytuvai, ir pas mus palatoj buvo labai silta. Tik viska gadina, kad vis dar ten vyksta remontai is isores ir vidaus, tai darbo valandom visada triuksmas verysad.gif Tik vaikas uzmiega ir pradeda kazka kalt arba grezia, siaubiakas. Maistas man nelabai patiko ir jei valgyt tik ju maista, galima ir suleknet smile.gif
Atsakyti
Kai kurios mamytes lyg tais su svirkstais maitino... gal lengviau butu nei su shaukshtu..
Atsakyti
Bandziau su svirkstu, bet irgi nenori, rekia kaip tik gali, per tas dvi savaites, tikriausiai vaikas issireks i preki metams blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2013 01 13, 01:20)
Bandziau su svirkstu, bet irgi nenori, rekia kaip tik gali, per tas dvi savaites, tikriausiai vaikas issireks i preki metams  blink.gif

Mums tiko buteliukas su sauksteliu, labai gerai pavalgydavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luanda @ 2013 01 14, 20:04)
Mums tiko buteliukas su sauksteliu, labai gerai pavalgydavo 4u.gif


Gal foto ar nuorodda idesite paziureti kaip atrodo ax.gif
Atsakyti