Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(Demetraola @ 2012 12 17, 16:59)
O as vis dar abejoju del operacijos. Labai bijau kad nebutu blogiau, kad dar labiau tas randelis matytsis  g.gif .

Na as manau, kad gydytojai be reikalo neoperuotu vaiku. Negi jie savo malonumui ta vaika pjaustys. Tikriausiai yra pasverta, kad labiau apsimoka operuot, nei neoperuot. O jusu vaikiuko nosyte simetriska, tiesi, snerves vienodos? man vis idomu, kas butu jei vaiko neoperuotumet? ar kas nors keistusi? nes kaip sakiau, man nieko nepaaiskino. Tiksliau gal butu paaiskine, bet del kalbos berjero neisejo isigilint.

Paziurejau jusu nuotraukas albume, tai galiu pasakyti, kad pas mus lygiai tas pats buvo. Del po op padidejusio rando, siulau nepergyventi. Jo tikrai beveik nesimato. Manau mano dukrytes paskutineje nuotraukoje matosi ax.gif Zinoma, matosi kad "kazkas ten yra", bet tas plonytis "kazkas" jau ten buvo gimus. Jus turbut suprantat, kad mano nuomone ir patarimai jums, negali buti objektyvus, nes mes operacija jau dareme ax.gif Tad nekreipkit labai demsio ir spreskite pati smile.gif
O jus nenorite paskambinti Zaleckui ir paklausti kad vis del to butu, jei vaiko neoperuotumete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MartiKarti: 17 gruodžio 2012 - 18:23
QUOTE(MartiKarti @ 2012 12 17, 19:07)
Na as manau, kad gydytojai be reikalo neoperuotu vaiku. Negi jie savo malonumui ta vaika pjaustys. Tikriausiai yra pasverta, kad labiau apsimoka operuot, nei neoperuot. O jusu vaikiuko nosyte simetriska, tiesi, snerves vienodos? man vis idomu, kas butu jei vaiko neoperuotumet? ar kas nors keistusi? nes kaip sakiau, man nieko nepaaiskino. Tiksliau gal butu paaiskine, bet del kalbos berjero neisejo isigilint.

Paziurejau jusu nuotraukas albume, tai galiu pasakyti, kad pas mus lygiai tas pats buvo. Del po op padidejusio rando, siulau nepergyventi. Jo tikrai beveik nesimato. Manau mano dukrytes paskutineje nuotraukoje matosi  ax.gif Zinoma, matosi kad "kazkas ten yra", bet tas plonytis "kazkas" jau ten buvo gimus. Jus turbut suprantat, kad mano nuomone ir patarimai jums, negali buti objektyvus, nes mes operacija jau dareme  ax.gif Tad nekreipkit labai demsio ir spreskite pati smile.gif
O jus nenorite paskambinti Zaleckui ir paklausti kad vis del to butu, jei vaiko neoperuotumete?

As matau ant nuotraukos, kad jusu dukrytes randelis beveik nepastebimas, kas nezino, tas tikrai ir nepastebes smile.gif , tai yra super. Ir pamacius jusu paskutine nuotrauka, mano sprendimas jau linksta labiau prie operacijos. Mes treciadieni vaziuosim vel pas Zalecka ir vel kalbesim daryt ar ne, ir tikriausiai jau zinosim data operacijos.
Atsakyti
dėkoju visoms už palaikymą.

Kaune taip operacijos nemokamos, nakvynė bei maitinimas suteikiamas ir vaikučiui, ir mamai.

einu ir aš bandysiu įkelti kelias nuotraukytes bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 17, 15:59)

O as vis dar abejoju del operacijos. Labai bijau kad nebutu blogiau, kad dar labiau tas randelis matytsis  g.gif .
Dar turiu klausimu: O opercijos yra mokomos ar ne? Ar maista duoda tik vaikui? ar ir mama pamaitina (nors labai abejoju)?


Maniškiui lūpytė buvo tik dalinai nesuaugusi, bet pjovė ir siuvo iki pat nosytės. Gydytojas sakė, kad raumenukai nesuaugę ir lūpytė būtų nejudri.
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 12 18, 10:48)
Gydytojas sakė, kad raumenukai nesuaugę ir lūpytė būtų nejudri.


Demetraola, stai tau ir atsakymas i kankinanti klausima! as tavo vietoj operuociau 4u.gif
Atsakyti
Na va o man gyd. to nepasake. Reikes tikrai rytoj viska gerai isklausynet dar karta.

Atsakyti
vakar iki vėlumos sėdėjau prie pc, tai buvau albumėly. bežiūrinėdama nuotraukytes pagalvojau, jog visi vaikučiai nuostabūs, kad ir kokios bėdelės juos kamuotų. o daktarų rankos daro stebuklus, nes kaip matau, po operacijų vaikučiai atrodo puikiai. ko tik nepadarysi dėl savo mažylio.
tad ir Jums, demetraola, linkiu kad apsisprendimas būtų lengvas.
kaip viena slaugutė ligoninėje mane po operacijos nuramino, sakė "tai tik vaikučių labui, užaugę jie už tai padėkos". Labai sušildė širdį šie žodžiai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hirondelle: 18 gruodžio 2012 - 14:06
su artejanciomis sventemis, mielos mamytes,
demetraola, kazkada labai ieskojau bet kokios info, ir google buvau radusi kur vaikuciai afrikoje ar kazkokioj kitoj nepazangioj saly buvo su lupos ar gomuriuku defektais, buvau radusi ir suaugusio neoperuoto zmogaus nuotrauku, tikrai nekaip atrodo, nes augant vaikuciui audiniai tik dar labiau tols vienas nuo kito ir tai ne tik kad padarys lupa nejudria, bet ir atrodys daug neestetiskiau negu randelis po operacijos 4u.gif bet be abejo sprendima priimate tik jus, ir niekas neturi teises itakoti jusu apsisprendimo.
beja, kai dabar dukryte gime, as pastebejau ant nosytes tokia juostele ir lieciant jauciau tarpeli, bet tfu tfu po savaites jis dingo 4u.gif thumbup.gif , vyras nenorom vel juokavo, ka ir si kart brokas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Tikrai jau sventes ne uz kalnu thumbup.gif
Mes jau buvom siandien pas Zalecka. Sausio 9 gulsim i ligonine, o 10 sausio operacija. Nereikes ilgai laukt.
Dabar tik suku galva, kaip reikes vaika maitint pienuku. Kaip jus maitinot, sauksteliu ar is taureles?
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 19, 16:02)
Sveikos smile.gif
Tikrai jau sventes ne uz kalnu  thumbup.gif
Mes jau buvom siandien pas Zalecka. Sausio 9 gulsim i ligonine, o 10 sausio operacija. Nereikes ilgai laukt.
Dabar tik suku galva, kaip reikes vaika maitint pienuku. Kaip jus maitinot, sauksteliu ar is taureles?

Ka sake Zaleckas? Del ko verta operuoti? Del pienuko patarti negaliu, nes maitinau krutimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2012 12 19, 16:28)
Ka sake Zaleckas? Del ko verta operuoti? Del pienuko patarti negaliu, nes maitinau krutimi  ax.gif



operuot tam kad sumazint ta randeli, jis bus plonesnis. Kai ispjaus si randeli, tai automatiskai viena snarve pamazes truputi, kiek mums ir reikia. Paklausiau del raumenuku nesuagimo, tai pasake tai nedarytu itakos lupytes judejimui. Zaleckas sako kad tai me mirties ir gyvybes klausimas, o tik korekcija, galim ir nedaryt jei nenorim. O eidama is ten, sutikau Martuseviciute, tai ji pasake, kad geriau padaryt, geriau bus, tik aisku nebus taip kad po operacijos mes matysim dideli pasikeitima, tik po keliu metuku, kai tas randelis bus mazai matomas.
Papildyta:
Dar norejau paklaust. Galkuri is merginu gulejo zalgirio ligoninei kartu su vyru?Ar galima buvo ispirkt palatakad but tik vienems?
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 19, 16:13)
operuot tam kad sumazint ta randeli, jis bus plonesnis. Kai ispjaus si randeli, tai automatiskai viena snarve pamazes truputi, kiek mums ir reikia. Paklausiau del raumenuku nesuagimo, tai pasake tai nedarytu itakos lupytes judejimui. Zaleckas sako kad tai me mirties ir gyvybes klausimas, o tik korekcija, galim ir nedaryt jei nenorim. O eidama is ten, sutikau Martuseviciute, tai ji pasake, kad geriau padaryt, geriau bus, tik aisku nebus taip kad po operacijos mes matysim dideli pasikeitima, tik po keliu metuku, kai tas randelis bus mazai matomas.
Papildyta:
Dar norejau paklaust. Galkuri is merginu gulejo zalgirio ligoninei kartu su vyru?Ar galima buvo ispirkt palatakad but tik vienems?


Sveika Demetraola, mes buvom issipirke su vyru palata atskira, maziukas tv buvo dusas ir toletas atskiras, vasario men. mums nusimato gomuriuko op., tai sakem vel issipirksim smile.gif tik tiek, kad ir praeita vasari gulejom, bet buvo be proto karsta ten, nznau kaip siemet bus smile.gif sakiau siemet pasiimsiu plonesniu megztuku smile.gif jei sesutes pasakys, kad nieko nezino ar yra laisva vieta ar ne, tai nueikit pas skyriaus vedejas ar kas Vaiciunas tiesiogiai pasisneket, nes mums sesele sake, kad lyg ir uzimta palata, o vyras nuejo pas Vaiciuna, pasake, kad mes is toli, tai jisako tai, kad palata neuzimta. Pragulejom savaite tai sumokejom 300 Lt marods, tiksliai net nebeprisimenu smile.gif))
Atsakyti