Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Sveikinam su gimtadieniais Simoną su Vesta ir Luandos Skomantą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Demetraola, sveika prisijungus prie mūsų. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus!
Skomantui linkejimai gimtadienio proga!
Atsakyti
Prisidedam ir mes prie sveikinimu
happybday.gif .Mes jau rytoj keliaujam 000054.gif .Buvom susirupinusios,kad neteks pasimatyti,nes dvi dienas praveme nei is sio,nei is to.Matyt kazkoks virusas buvo uzpuoles g.gif
Atsakyti
sveikutės, mano sūnelis jau penkta para po gomuriuko operacijos. gydytojų teigimu, tai buvo pilnas minkštojo gomurio nesuaugimas. kaip ir ogoo rašė, sunkiausia pirma para. mano vaikutis po aoperacijos visą dieną paverkšlendamas snūduriavo man ant ranų, bijojo, kad nepleisčiau jo. tik naktį jau atsikvėpiau, protarpiais miegodavo ir lovytėje. kita diena, lengvesnė, o kuo toliau tuo geriau.

iš pradžių mažylis vos vos gėrė šiltą vandenuką, antrą parą jau kai labai išalko skanavo vaisinę tyrelę (pirktinę). maisto vaikučiui prinešdavo kaskart gausiai ir įvairiaus, tačiau sūnelis kaip tyčia į jį net pažiūrėt nenorėdavo. taigi ir maitinomės visas tris dienas po operacijos vandenuku, sultimis ir vaisinėmis tyrelėmis.

operavomės Kaune. Ir turiu pripažinti, jog tikrai likau patenkinta operavusio gydytojo ir viso mus prižiūrėjusio personalo darbu. nesutikau nei vienos piktos slaugutės ar gydytojo, kaip deja, dažnai pasitaiko rajoninėse ligoninėse...

taigi, vos grįžome namo, sūneliui iškart atsirado apetitas ir naminę sriubytę valgė su didžiausiu apetitu. ir dabar jau daug ką valgo, tik vis prižiūriu, slepiu kietą maistą iš akiračio, kad negundytų ax.gif

tiesa, pastebėjau jog po operacijos, vaikutis miegodamas ėmė knarkti. ar jūsų vaikučiams taip nebuvo? įtariu, kad jam čia taip gaunasi, nes dar nesugijęs gomuriukas.

p.s. šaunu būtų ir mums prisijungti į jūsų foto būrelį, pasirodytume ir mes:)
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 12 14, 18:36)
Tikrai ne viskas yra taip baisu, kaip gali pasirodyt! mano mergyte ka tik po gomurio operacijos, tai ispudziai labai sviezi. Vaikai viska istveria daug lengviau nei suauge. Ir tikrai! Sunku buvo tik pirma para po operacijos, bet ir tai cia labiau man, kaip mamai, psichologiskai buvo sunku ziuret i toki savo, narkozes veikiama, vaikuti. O toliau viskas ejo tik geryn!
O kada Zaleckas siule operuotis?

gal gali papasakoti kaip ten po operacijos jauciasi vaikutis,kol is po narkozes atsigauna,nes mes irgi jau ruosiames operuotis keliu savaiciu begyje?
Atsakyti
Sveika, demetraola 4u.gif

Hirondelle, kaip tik apie jus praeitą savaitę pagalvojau, ar jau išoperuoti smile.gif Labai šaunu, kad jau baisiausios dienos praeity. Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastus @ 2012 12 17, 02:35)
gal gali papasakoti kaip ten po operacijos jauciasi vaikutis,kol is po narkozes atsigauna,nes mes irgi jau ruosiames operuotis keliu savaiciu begyje?



Hirondelle viska jau papasakojo, tai mums galima sakyt identiskai viskas praejo. Isoperavo ryte, tai iki vakaro visa laika ant ranku pralaikiau. Nei valge nei gere. Keliu arbatiniu sauksteliu vandens net neskaiciuoju. Naktis su prabudimais. Galvojau, kad veliau bus blogiau, nes narkoze nustos veikti ir tada labai skaudes, bet klydau. Toliau buvo tik geriau ir geriau:)
Jurgita, o jus kada jau operuojates?
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 12 17, 11:37)
Hirondelle viska jau papasakojo, tai mums galima sakyt identiskai viskas praejo. Isoperavo ryte, tai iki vakaro visa laika ant ranku pralaikiau. Nei valge nei gere. Keliu arbatiniu sauksteliu vandens net neskaiciuoju. Naktis su prabudimais. Galvojau, kad veliau bus blogiau, nes narkoze nustos veikti ir tada labai skaudes, bet klydau. Toliau buvo tik geriau ir geriau:)
Jurgita, o jus kada jau operuojates?



Mes buvome Žalgirio klinikoje, tai Zaleckis sakė gali operuot ir 10 mėn, bet 9 mėn turim atvažiuoti ir pasirodyti anesteziologui, o jis jau nuspręs... Bet pas mus PRS, tai kažin, ar anesteziologas sutiks taip anksti operuoti g.gif
Atsakyti
Džiugu, kad hirondelle sūneliui viskas gerai.

Maniškis po narkozės kažkaip labai greit atsigavo ir po poros valandų jau pats valgė jogurtą su šaukštuku. Ir jokių nuskausminamųjų nereikėjo. Tik grįžus namo su maistu buvo problemų - nevalgė trinto maisto. Mėnesį gyveno vien jogurtais. Ir dabar pastebiu, kad sriubos jam labiau patinka nei mėsa...

Atsakyti

Laba diena smile.gif
Hirondelle sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasiziurejau foto jusu vaikuciu, visi tokie grazus thumbup.gif

Tik pati nemoku isidet nuotrauku, gal kas pade? blush2.gif

O as vis dar abejoju del operacijos. Labai bijau kad nebutu blogiau, kad dar labiau tas randelis matytsis g.gif .
Dar turiu klausimu: O opercijos yra mokomos ar ne? Ar maista duoda tik vaikui? ar ir mama pamaitina (nors labai abejoju)?
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 17, 16:59)
Laba diena  smile.gif
Hirondelle sveikit  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pasiziurejau foto jusu vaikuciu, visi tokie grazus  thumbup.gif

Tik pati nemoku isidet nuotrauku, gal kas pade? blush2.gif

O as vis dar abejoju del operacijos. Labai bijau kad nebutu blogiau, kad dar labiau tas randelis matytsis  g.gif .
Dar turiu klausimu: O opercijos yra mokomos ar ne? Ar maista duoda tik vaikui? ar ir mama pamaitina (nors labai abejoju)?


ten pagrindiniame meniu(kairej pusej) yra opcija 'create new album' ar kazkas tokio, tai nuo ten ir pradek:)

operacijos ir visos odontologines paslaugos, ploksteles Zalgirio klinikoje (manau ir Kaune taippat) yra nemokamos.
del maisto ligonineje-duoda ir mamai ir vaikui, porcijos pakankamai dideles, maistas ivairus, man praktiskai nereikejo to pirktinio, kur buvau atsivezus.
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 12 17, 17:19)
ten pagrindiniame meniu(kairej pusej) yra opcija 'create new album' ar kazkas tokio, tai nuo ten ir pradek:)

operacijos ir visos odontologines paslaugos, ploksteles Zalgirio klinikoje (manau ir Kaune taippat) yra nemokamos.
del maisto ligonineje-duoda ir mamai ir vaikui, porcijos pakankamai dideles, maistas ivairus, man praktiskai nereikejo to pirktinio, kur buvau atsivezus.


Aciu, pabandysiu sukurt albuma smile.gif

Tai gerai, kad bent nemokama.
O palatos dviem zmonem?
Atsakyti