Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

[quote=jusda,2012 12 07, 15:05]
Mano mažius jau po operacijos. Girdi iš ties geriau thumbup.gif

Šaunuolis Kostas 4u.gif
Tai jums vamzdelius dėjo, ar ką?
Atsakyti
sveikatos,kas po op 4u.gif .tai ar jau rase vaikuciai seneliui salciui laiskus?mums eglute 17d,tai kazin kaip bus,ar nebijos g.gif .kazko mano dama koseti pradejo,kas nelabai man patinka schmoll.gif .tikiuosi rimtai nesusirgsim sventems.kaip jusu pipirai,ar neserga?

Atsakyti
[quote=versus.,2012 12 07, 20:25]
[quote=jusda,2012 12 07, 15:05]
Mano mažius jau po operacijos. Girdi iš ties geriau thumbup.gif

Šaunuolis Kostas 4u.gif
Tai jums vamzdelius dėjo, ar ką?
[/quote]


Vamzdukus. Jie tokie miniatiūriniai
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

o čia taip tylu... smile.gif Ar neserga mažiukai?

Norėjau paklausti, gal yra mamyčių, kurių vaikiukai jau po operacijų ir turėjo didelį nesuaugimą (minkštojo ir 2/3 kietojo) ?
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 12 13, 10:56)
Labas rytas  4u.gif

o čia taip tylu...  smile.gif Ar neserga mažiukai?

Norėjau paklausti, gal yra mamyčių, kurių vaikiukai jau po operacijų ir turėjo didelį nesuaugimą (minkštojo ir 2/3 kietojo) ?


Labas!
musu buvo didelis abipusis, tik skaiciais nezinau koks, bet gydytoja labai akcentavo, kad didelis. Po operacijos jau beveik menuo praejo, viskas gyja, bet siules dar ne iki galo istirpo. Siaip gan graziai ten viskas atrodo, kiek pavyko pamatyt, skyluciu lyg ir nesimato, kita savaite vaziuosim i Zalgiri pasirodyt, tai konkreciau pasakys.
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 12 13, 16:06)
Labas!
musu buvo didelis abipusis, tik skaiciais nezinau koks, bet gydytoja labai akcentavo, kad didelis. Po operacijos jau beveik menuo praejo, viskas gyja, bet siules dar ne iki galo istirpo. Siaip gan graziai ten viskas atrodo, kiek pavyko pamatyt, skyluciu lyg ir nesimato, kita savaite vaziuosim i Zalgiri pasirodyt, tai konkreciau pasakys.


Mes šį trečiadienį pas Zaleckį buvom, tai jis kažką minėjo, kad vienos operacijos gali nepakakt... blink.gif Tai supratau, kad mūsų situacija gan bloga... O jums nieko panašaus neminėjo?
Atsakyti
Mums sake, kad jo manymu, vienos turetu uzteki, jei neatsiras skyluciu gyjant. Ir apskritai nieko neminejo, kad tas nesuaugimas jam atrodo didelis. O va, kai jau atvaziavom operuotis, Martuseviciute kazkaip vis negalejo atsistebet, ir kelis kartus pakartojo, kad labai didelis.
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 12 13, 09:56)
Labas rytas  4u.gif

o čia taip tylu...  smile.gif Ar neserga mažiukai?

Norėjau paklausti, gal yra mamyčių, kurių vaikiukai jau po operacijų ir turėjo didelį nesuaugimą (minkštojo ir 2/3 kietojo) ?

musu buvo labai didelis nesuaugimas,taip pat 2/3 taip sake Zaleckas.po op,kai buvom pasitikrinti,tai sake viskas yra thumbup.gif .ir daugiau op nereikes,nebent trukdytu kalbai,bet ir kalba mano panele thumbup.gif ,tai tikiuosi ir nereikes daugiau jokios op smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes. Ar galiu jungtis i jusu temute. Mes turim paslepta skilusi lupyte verysad.gif , ir dabar suzinojau kad turim daryt korekcija, man si zinia buvo sokas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 14, 12:12)
Sveikutes mamytes. Ar galiu jungtis i jusu temute. Mes turim paslepta skilusi lupyte  verysad.gif , ir dabar suzinojau kad turim daryt korekcija, man si zinia buvo sokas  blink.gif


Sveika Demetraola!
Viskas bus gerai! pamatysi! visos mes cia buvom sokiruotos pacioj pradzioj:)
Papasakok apie save ir maziuka daugiau. Jums tik pasleptas lupytes nesuaugimas? su gomuriu viskas gerai? Man rodos Martikarti mergytei buvo tas pats.
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 12 14, 14:58)
Sveika Demetraola!
Viskas bus gerai! pamatysi! visos mes cia buvom sokiruotos pacioj pradzioj:)
Papasakok apie save ir maziuka daugiau. Jums tik pasleptas lupytes nesuaugimas? su gomuriu viskas gerai? Man rodos Martikarti mergytei buvo tas pats.


Esu is vilniaus, tai musu pirmas vaikas. Kai gime sunelis, mums ligonineje pasake kad po menesio sis randelis dings, veliau gyd. pasake kad po metu praeis, taciau kai nuejom pas savo vaiku gyd. ji apziurejo ir pasake, kad niekur tas randelis nedings. Tada as pradejau ieskot info internete ir radau, kad tai visgi skilusi lupyte. Si treciadieni buvom pas Zalecka, jis pasake kad reikia daryt operacija-korekcija jei mes sutinkam. Bet maneta operacija labai gasdina. Gaila ir sunelio, reikes tiek daug iskest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 14 gruodžio 2012 - 17:18
QUOTE(Demetraola @ 2012 12 14, 18:14)
Esu is vilniaus, tai musu pirmas vaikas. Kai gime sunelis, mums ligonineje pasake kad po menesio sis randelis dings, veliau gyd. pasake kad po metu praeis, taciau kai nuejom pas savo vaiku gyd. ji apziurejo ir pasake, kad niekur tas randelis nedings. Tada as pradejau ieskot info internete ir radau, kad tai visgi skilusi lupyte. Si treciadieni buvom pas Zalecka, jis pasake kad reikia daryt operacija-korekcija jei mes sutinkam. Bet maneta operacija labai gasdina. Gaila ir sunelio, reikes tiek daug iskest.



Tikrai ne viskas yra taip baisu, kaip gali pasirodyt! mano mergyte ka tik po gomurio operacijos, tai ispudziai labai sviezi. Vaikai viska istveria daug lengviau nei suauge. Ir tikrai! Sunku buvo tik pirma para po operacijos, bet ir tai cia labiau man, kaip mamai, psichologiskai buvo sunku ziuret i toki savo, narkozes veikiama, vaikuti. O toliau viskas ejo tik geryn!
O kada Zaleckas siule operuotis?
Atsakyti