Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

sweiki, sweiki visi, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
senokai buvau prisijungus, du vaikai nera taip lengva doh.gif
norim pasigirti, kad adomelis per paskutinius 6men labai prasneko, net aukletojos darzelyje giria, kad kalba ilgais prasmingais sakiniais thumbup.gif dabar mama su teciu yra tarsi vaiksciojanti enciklopedija, nes klausimu mano vaikui iskyla be galo daug doh.gif
noreciau isgirsti jusu pastebejimus, as atkreipiu demesi, kad sunelis daznokai valgydas isikanda sau liezuviuka, jus nepastebit tokkio dalyko? gal musu vaikuciams tai budinga?
beja, gal kuri si treciadieni vaziuojat i zalgiry? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emamyte @ 2012 11 27, 14:39)
sweiki, sweiki visi, 4u.gif  4u.gif  4u.gif
senokai buvau prisijungus, du vaikai nera taip lengva doh.gif
norim pasigirti, kad adomelis per paskutinius 6men labai prasneko, net aukletojos darzelyje giria, kad kalba ilgais prasmingais sakiniais thumbup.gif  dabar mama su teciu yra tarsi vaiksciojanti enciklopedija, nes klausimu mano vaikui iskyla be galo daug doh.gif
noreciau isgirsti jusu pastebejimus, as atkreipiu demesi, kad sunelis daznokai valgydas isikanda sau liezuviuka, jus nepastebit tokkio dalyko? gal musu vaikuciams tai budinga?
beja, gal kuri si treciadieni vaziuojat i zalgiry? 4u.gif

laba 4u.gif .mano panele taip pat isikanda i liezuviuka,bet as vis sakau,kad neskubetu valgyti,o gal tas reikalas ir tikrai budingas butent musiskiams g.gif .
Atsakyti
Maniškis ne liežuviuką, o žanduką sau įsikanda...
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kuriai mamtei buvo ,kad po slogos vaikuciai is karto pradeda koset?Mano sunui visada taip buna vakar jis slogavo o siandien jau siaubingai kosti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laja5 @ 2012 11 28, 01:51)
Sveikutes,
Gal kuriai mamtei buvo ,kad po slogos vaikuciai is karto pradeda  koset?Mano sunui visada taip buna vakar jis slogavo o siandien jau siaubingai kosti schmoll.gif


Labas 4u.gif

Laja,čia labai nrmalus procesas,dažniausia vaikučiams prasideda sloga,o iš paskos ir kosulys,turbut priklauso koks virusas ar bakterija užpuole,koks vaikučio imunitetas. Žinoma kartais buna,kad vaikas tik pasloguoja,ir pasveiksta. Dažniausia tas slogos turinys bega iš nosies į gerkle,ir dirgina,todel ir kosti vaikas.
Sveikite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mums irgi taip pat su ta sloga. Va kaip tik išlindo sloga, dvi dienos ir koso. Bet taip turi būti, kaip jau minėjo.
Maniškė tai kaip ir niekur neisikanda, tik visus namiškius mėgsta apkandžioti. Jau tokia pasiutusi smile.gif

Buvome pasitikrinti dėl klausos. Tai sakė kaip ir didelio minuso nėra, neprigirdimumo. Tik patarė dar neiti į darželį, kad mažiau slogų ir uždegimų būtų. Nes kitaip greičiausiai visvien reikės dėti vamzdelius. Labai nustebo , kad Žalgirį vamzdelius liepia nešioti tik pusmetį. Pas ją daug vaikučių iš uk yra, tai sakė jie nešioja juos ilgai, kad nenukristu nosytė. Gal ir tiesa, kol nešiojom buvo idealu, kaip tik išėmėm ir nukrito po kurio laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 03 gruodžio 2012 - 22:08

Sveikos mamytes smile.gif kaip fainiai jau sventes ne uz kalnu smile.gif)) Versus o kaip Vestutei tikrino klausa, nes as nesuprantu kaip tikrina 2 metu amziaus vaikui klausa sad.gif o del vamzduku, tai Zaleckas sake, kad po op. svarbiausia 5-6 men man atrodo, nes po to nera tikslo nesioti, nes randai surambeja butent tuo momentu ir jau vamzdukai nieko nebepadeda. Bent mums taip aiskino.
Atsakyti
[quote=sandrikeee,2012 12 02, 12:59]
Sveikos mamytes smile.gif kaip fainiai jau sventes ne uz kalnu smile.gif)) Versus o kaip Vestutei tikrino klausa, nes as nesuprantu kaip tikrina 2 metu amziaus vaikui klausa sad.gif o del vamzduku, tai Zaleckas sake, kad po op. svarbiausia 5-6 men man atrodo, nes po to nera tikslo nesioti, nes randai surambeja butent tuo momentu ir jau vamzdukai nieko nebepadeda. Bent mums taip aiskino.

Tikrai jaučiasi, kad šventės artėja. Tylu, ramu smile.gif
Šiaip tai bando kišti tuos vamzdelius į ausytes jei vaikas ramiai sėdi, bet aišku nesėdi. Tada pas mus yra toks spec. kambariukas, ten paleidžia visokius garsus ir žiūri kaip vaikas reaguoja į juos.
O dėl vamzdelių tai ir mums taip sakė. Bet UK turbūt kitaip masto smile.gif

Dar norėjau paklausti, gal kas iš mažųjų panelių turi pradurtas ausytes?
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, gal kas iš mažųjų panelių turi pradurtas ausytes?
[/quote]
Apie pradurtas ausytes tai mes galvojom, bet musu tevelis sake, kai pati nores tada ir pradursim smile.gif)) tai va is jo puses kategoriskas ne smile.gif
Atsakyti
Mano mažius jau po operacijos. Girdi iš ties geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 12 07, 16:05)
Mano mažius jau po operacijos. Girdi iš ties geriau  thumbup.gif

Nuostabios žinios clap.gif Labai snagu,kad operacija pavyko. Kaip vaikutis jaučiasi? smile.gif
Atsakyti
Jaučiasi jis puikiai, net nesuprato, kad kažką jam operavo
Atsakyti