Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(2jolitka @ 2012 11 15, 09:03)
laba diena
kokius siulus rinktis pirštinių mezgimui?ačiū

as tai megstu is angora2 megzti,tinka man jie ypac kumstinems rastuotoms megzti.Mezgu is dvigubo siulo,kai issiskalbia buna minksti ir pakankami silti.be to nebrangus ir metrazas geras ,tik spalvu nekoks pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2012 11 15, 21:36)
as  tai megstu is  angora2 megzti,tinka man jie ypac kumstinems rastuotoms megzti.Mezgu is dvigubo siulo,kai issiskalbia  buna minksti ir pakankami silti.be to nebrangus ir metrazas geras ,tik spalvu nekoks pasirinkimas.



Na nepasakyciau, kad Angora2 mazas spalvu pasirinkimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2012 11 15, 20:51)
Na nepasakyciau, kad Angora2 mazas spalvu pasirinkimas  g.gif

tai spalvu yra zinoma ,bet noretusi linksmesniu arba tokiu kad tik tonai skirtusi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip manot kokie siulai geriausiai tiktu siai sukneliai
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal galite kas nors patarti kokius siūlus reikėtų rinktis kojinėms, kad jos būtų šiltos ir tvirtos. Esu mezgusi iš pusvilnės ir naminės vilnos, bet jos greitai praplyšdavo.
Atsakyti

Gal zinot, kiek siulu reiktu S dydzio tunikai su rankovem iki alkuniu siulai 100 gr 1500mt megziu masina is 2-ju siulu+siuvimo siulas?


Merginos kodel ne viena neatsiliepiat ar ne viena is tokiu nemezget?
Atsakyti
gal niekas mašina nemezga? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 17, 17:34)
gal niekas mašina nemezga?  cool.gif

Yra mezganciu masina, tik gal cia neapsilanke kuri mezge is tokiu plonu, uzklausiau ir mezgimo masina temoj
Atsakyti
gal kas esat mezge is situ siulu
http://www.siulai.eu...;category_id=26

kaip jie nesiojasi ,ar nesiburbuliuoja ,netysta isskalbus?
Atsakyti
as is situ siulu mezgiau daug pirstiniu ir svarkeli (is 2 siulu). Pirstines neissitampe, nes mezgiau kieciau, svarkelis truputi pasitempe, bet labai nedaug. Nesiojasi-super, nesibumbuliuoja (bent kol kas). Esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 11 19, 21:24)
as is situ siulu mezgiau daug pirstiniu ir svarkeli (is 2 siulu).

pirštines su kokio nr. virbalais mezgėte?
Atsakyti
Pirstines is 2 siulu Nr. 3,5. Svarkeli is 2 siulu-Nr. 4
Atsakyti