Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Mylia @ 2013 02 28, 14:52)
Gal kuri nors esate mezgusi is Nako Bambu siulu? Kaip nesiojasi? Ar nenusibumburuoja labai?

mezgiau savo dukrai kepure, salika, geri siulai, tik kaip mano pasirinktiem rubam - gal skystoki smile.gif gal man cia taip gavos, na, tampos kazkiek... gal plonesnius virbalus reikejo imt...

user posted image

uzejau palaust - gal Vilniuje yra pirkt kur Yarnart Tweed country siulu? arba internete - dar geriau butu... pritrukau 4u.gif



Gariunuose pirkau juos, bet jau pora kartu buvom nuvaziave - vis uzdarytas tas kioskas doh.gif
Atsakyti
O gal kas bandė tokius siūlus :
user posted image

Labai jau kaina priimtina, kažin kaip kokybė g.gif
Atsakyti
Man nei vieni RedHeart neprilipo blush2.gif kaip ir Nako blush2.gif
vengiu akrilano kaip velnias kryžiaus cool.gif gaila laiko darbui
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 04, 08:32)
Man nei vieni RedHeart neprilipo  blush2.gif kaip ir Nako  blush2.gif
vengiu akrilano kaip velnias kryžiaus  cool.gif gaila laiko darbui

tai kad 100 proc medvilnė.
O kas netiko?
Atsakyti
o man patiko red heart siuliukai, svelnus, malonus nerti, dariau mergaitei liemene, tai nepatiso, gerai nesiojasi.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane perliuke: 04 kovo 2013 - 10:52
neslydo tarp pirštų biggrin.gif

Tiesiog yra kelių firmų siūlai, su kuriais nesusidraugavau. Nako dauguma su akrilanu mačiau, taip pat daug kas priklauso nuo spalvų paletės, o LT jos kuklios, arba ryškios unsure.gif
Atsakyti
ačiū už nuomones
Atsakyti
bet čia tik mano blush2.gif o kitoms žiūrėkit tinka ir patinka bigsmile.gif
Gal sakau kažką naujo turi ir galima rasti? prekybos centruose tiesiog apeinu tas lentynas, gal situacija pasikeitė g.gif

reikės prie progos atidžiau pasižiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2013 03 04, 11:52)
o man patiko red heart siuliukai, svelnus, malonus nerti, dariau mergaitei liemene, tai nepatiso, gerai nesiojasi.. smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi per akcija pirkau maximoj pusvilne red heart, baktusiukui mergytei. Sauniai nesiojam jau antrus metus, nei vieno burbuliuko. Nors salikas risamas kasdien thumbup.gif Buvau labai nustebusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 04, 11:53)
neslydo tarp pirštų  biggrin.gif

Tiesiog yra kelių firmų siūlai, su kuriais nesusidraugavau. Nako dauguma su akrilanu mačiau, taip pat daug kas priklauso nuo spalvų paletės, o LT jos kuklios, arba ryškios unsure.gif

Nako palete visai man grazi, ypac vaikam ax.gif O tiesiog nevisos pardavejos uzsako i vairiu spalvu. As radau viena "gera" taska, kur daug spalvyciu ax.gif Beto NAKO maximoj yra tikrai prastesnes kokybes, nei kad turguose unsure.gif Nors kaip minejau ir auskciau, man sis siulas tik kokybes ir kainos santykis. Sau tikrai nemegsciau is jo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 04 kovo 2013 - 12:31
Parduotuvinius (prekybos centruose) tai tikrai lenkiu tas lentynas, nieko kokybi6ko ir gero nematau, o jau kainos (pvz. IKI) blink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti