Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Reikia patarimo. Ketinau megzti servetėlinę suknytę savo dešimtmetei iš silkmoherio, bet pardavėja pradėjo pasakot, kad šalia to siūlo dar reikia dėt merino vilnos ploną siūliuką. Tai nebežinau kaip daryt. Gal kuri patarsit iš savo patirties.
Atsakyti
QUOTE(*liu @ 2013 03 01, 22:39)
Jap, aš ir taip daryčiau, bet man reikia 1 matkelio staigiai čia ir dabar.  doh.gif

kokios spalvos? Turiu likuciu-gal butu tai, ko Jums reikia
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2013 03 01, 21:55)
Reikia patarimo. Ketinau megzti servetėlinę suknytę savo dešimtmetei iš silkmoherio, bet pardavėja pradėjo pasakot, kad šalia to siūlo dar reikia dėt merino vilnos ploną siūliuką. Tai nebežinau kaip daryt. Gal kuri patarsit iš savo patirties.

nezinau ar kam reik to vilnos papildomo siulo ,as mezgu is silkmoherio nieko nepridedu ,jis pakankamai siltas ir smagiai nesiojas..tai kam tada dar det kita ,tai bus labai silta suknele,ar ji reikalinga jei servetelines tipo...
Atsakyti
Kartais siūlo dėti tokį ploną ploną kaip šilkinį siūlą, net nzn kaip vadinas, metražas jo 1400 m/100 gr.
Antra mintis - nori parduoti papildomo siūlo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 02, 21:16)
Kartais siūlo dėti tokį ploną ploną kaip šilkinį siūlą, net nzn kaip vadinas, metražas jo 1400 m/100 gr.
Antra mintis - nori parduoti papildomo siūlo  unsure.gif


As irgi prie antrosios minties linkstu.

Kai kliente nuejo "gyvai" issirinkti siulu, pardaveja atkakliai ikalbinejo sevetelinei-mocherinei suknutei papildoma siula pirkt. Nes VISOS mezgejos deda.
Pabaiga buvo siek tiek nemaloni. Klientei lyg ir pasirode, kad sukciauju ir taupau ant siulu, o pardaveja uzklausta kodel siulo nereikalingus siulus tik kazka numyke. Nebesigilinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2013 03 02, 22:28)
As irgi prie antrosios minties linkstu.
Nes VISOS mezgejos deda.

Tai jau tikrai... tą patį sakė ir man.
Ačiū, merginos. 4u.gif
Atsakyti
Kurioj vietoj kalvariju turguj siulai parduodami? O gariunuose yra? Niekaip nerandu gazzal baby wool roziniu...
Atsakyti
QUOTE(Schoco @ 2013 03 03, 09:40)
Kurioj vietoj kalvariju turguj siulai parduodami? O gariunuose yra? Niekaip nerandu gazzal baby wool roziniu...

prieš n metų buvo parduotuvytė nuo Kalvarijų g. dešinesnis įėjimas nuo pagrindinio, po dešine puse kur parduotuvės.
ir einant link rūbų, tarp eilių.

ir siūlų oazė šalia turgaus, berods žalima mediniam name, po kaire puse linkt žaliojo tilto einant.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 03, 11:03)
prieš n metų buvo parduotuvytė nuo Kalvarijų g. dešinesnis įėjimas nuo pagrindinio, po dešine puse kur parduotuvės.
ir einant link rūbų, tarp eilių.

ir siūlų oazė šalia turgaus, berods žalima mediniam name, po kaire puse linkt žaliojo tilto einant.


Aciu 4u.gif siulu oazej buvau , tai jie neturi schmoll.gif
Atsakyti
taip, Kalvariju turguje ten ir yra. Gal antra parduotuvyte nuo pradzios. Bet vargu, ar situ siulu ten rasite. Gazzal tikrai prekiauja (pati esu pirkusi) Sostines turguje. Ir kazkokiu Gazzal Baby yra, tik nesu garantuota, kad tikrai tokiu, kokiu ieskote
Atsakyti


O aš mėgstu paprastus Princes. Dedu po du, kai norisi storesnio kiek. Nesivelia tikrai. Puikiai nešiojasi.
Mačiau, kad dabar IKI ir nuolaida yra 3,99 vienas matkelis.
50 g 250 ar panašiai metrų.
Svarbiausia spalvų bent jau šiandien mačiau įvairių.
Pavsariui prasidedant tokios vaikiškos gražios spalvos kaikurios. Gaila vaikai mano dideli.
Atsakyti
ar matet bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Vilniuje "Geros akys siulo :

- siūlams "Gatsby" ir "Trend" -80%

- siūlams "Iceberg" -50%

- siūlams "Isabella" -20%

- siūlams "Ondas" ir kitiems juostiniams KATIA prekinio ženklo siūlams -50%

- siūlams "Ahoi" ir "Princesė" -30%

- siūlams "Bravo" -40%

- siūlai "Nida", "Nida Color" ir "Banga" - po 2 Lt.

- siūlams "Tiftik Dvigubas" -50%

- vąšeliai HOBI dabar -1 Lt. (įprasta vieno vąšelio kaina 3.99 Lt.)

- ankstesnio leidimo žurnalams -50%

- medinėms addi vąšelių ir virbalų su valu dėžutėms -80%
ir dar daugiau cia mirksiukas.gif
http://gerosakys.lt/index.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anicka: 03 kovo 2013 - 17:44