Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(moonlightly @ 2013 02 27, 11:03)
gal kuri esate mezgusi sitais siulais, kokie atsiliepimai? g.gif
gal kuri bandet megzti su sitais vernito sukuotine pusvilne ,kokie atsiliepimai butu?
user posted image

Esu mezgusi s pusvilnes,bet ar ten buvo sukuotine,ar ne,tai nepasakysiu,nes jau seniai mezgiau,neprisimenu blush2.gif ,bet megztukas isejo svelnus,islaikantis forma,tik padevejus kazkiek pasivele.bet nedaug.O visokiom vaikiskom kojinytem,kelnytem visai gerai.Kai vaikai geit isauga,tai neapsimoka is kazkokiu brangiu siulu namie devet,sezona atlaiko puikiai.
Atsakyti
turiu va tike siulų likučių, kai ką išsiparduodu, kai ką dovanojų, gal kas ko ieškote.. ir .t.t http://public.fotki....siulu-likuciai/

Atsakyti
Gal kuri nors esate mezgusi is Nako Bambu siulu? Kaip nesiojasi? Ar nenusibumburuoja labai?
Atsakyti
Sakykit, ar labai prasta Teksrenos pusvilnė, noriu vyrui liemenę megzti, suku galvą kaip čia pigiai prasisukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2013 02 28, 21:24)
Sakykit, ar labai prasta Teksrenos pusvilnė, noriu vyrui liemenę megzti, suku galvą kaip čia pigiai prasisukus  doh.gif

Kas mezga tas nieko blogo nesako.Ypac kaina tinkama, kas nori pigiai prasisukti biggrin.gif As vis nedristu pradet, nes ji man siurkstoka atrodo ax.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur yra didelis gazzal baby wool spalvu pasirinkimas? ieskau roziniu...
Atsakyti
A6 tekrenos turiu gal 20 matkelių (gavau dovanų), bet taip ir nesugalvoju, ką su jais daryti g.gif šiurkštūs jie man unsure.gif Jaučiu vešiu mamai, jai visokie tinka smile.gif

O kaip siūlai Alize Diva? atrodo gražiai, rusaitės pastebėjau jį pamėgusios.
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2013 02 28, 21:24)
Sakykit, ar labai prasta Teksrenos pusvilnė

Man ji visai neprasta, kaip už tokią kainą smile.gif Esu mezgusi iš šios pusvilnės vyrui megztinį, sau - sijoną ir tuniką. Šiuos siūlus kažkada užrodė mano bendradarbė, kuri taip pat iš Teksrenos nemažai mezga.
Kaip pusvilnė - gana šilta. Nelabai veliasi, nors labiausiai trinamose megztinbių vietose - ties pažastimis ir pan. ilgainiui pasibumbuliuoja, bet tuos gumuliukus kartą nurinkus, toliau - viskas gerai.
Tam tikras šiurkštumas man ne kliūtis - vilnonio drabužio nenešioju tiesiog ant kūno (o dukra net ir merino vilnai jautri) Išplovus su specialiu skalbikliu vilnai ir perskalavus su minkštikliu, "Teksrenos" pusvilnė pašvelnėja.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 28, 23:56)

QUOTE(ausrazs @ 2013 03 01, 06:06)

Ačiū, labai už atsiliepimus aciuks.gif, neabejoju jau - ketinu megzti liemenę, nešiosis ant viršaus, jei ir bus šiurkštenė, nieko tokio irnesakyk.gif O jei dar mažai burbuluojasi, liuks iš vis bigsmile.gif
Atsakyti
Sakykite kur Vilniuje prekiaujama Merino Gold siūlais, išskyrus Verpalai ir Siūlų oazė parduotuves (ten neradau ko ieškojau) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *liu: 01 kovo 2013 - 20:52
Aš Merino gold užsisakiau internetu rolleyes.gif o tai paieškoms (kurui) žymiai daugiau išleisčiau nei pašto išlaidoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 01, 22:29)
Aš Merino gold užsisakiau internetu rolleyes.gif o tai paieškoms (kurui) žymiai daugiau išleisčiau nei pašto išlaidoms blush2.gif


Jap, aš ir taip daryčiau, bet man reikia 1 matkelio staigiai čia ir dabar. doh.gif
Atsakyti