Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Ačiū visoms už patarimus, bandysiu taisyt padėtį.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 02 24, 12:34)
Summerių paletė
Ir summer balta yra balta, kaip sniegas rolleyes.gif

Palete aš randu... Bet pridėjus siūlą prie kokio Maxi balto, tai man jis murzinas doh.gif
Atsakyti
Murzinas, nes murzinas, ar murzinas, nes pagal paletę ne Nr. 03? g.gif nes balta yra Nr. 03



Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 02 24, 22:13)
Murzinas, nes murzinas, ar murzinas, nes pagal paletę ne Nr. 03?  g.gif nes balta yra Nr. 03

g.gif Nesupratau iš parašymo. Tai summeris tokio pat baltumo, kaip Maxi? Nežinau dabar koks pas mane, nes ant popieriukų jokio nr nėra... bet gal 06 pagal paletę kur rašo g.gif O jei turite po ranka, pažiūrėkit, kokį Lot Nr rašo ant baltų? Šiaip atrodo baltas, bet pridėjus prie Maxi baltų, labai jau gelsvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 25 vasario 2013 - 10:12
QUOTE(tute28 @ 2013 02 25, 11:11)
g.gif  Nesupratau iš parašymo. Tai summeris tokio pat baltumo, kaip Maxi? Nežinau dabar koks pas mane, nes ant popieriukų jokio nr nėra... bet gal 06 pagal paletę kur rašo  g.gif  O jei turite po ranka, pažiūrėkit, kokį Lot Nr rašo ant baltų? Šiaip atrodo baltas, bet pridėjus prie Maxi baltų, labai jau gelsvas.

Balta yra 03 spalva, o 06 yra šampaninė ax.gif
Klausiau kokia murzina - ar kita spalva, nei 03, ar siūlai išpurvinti biggrin.gif
Va mano balti mirksiukas.gif
user posted image
nei partijos, nei spalvos numerio nerašo doh.gif

Ji ryškiai aiškiai balta rolleyes.gif kaip sniegas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 02 25, 08:45)
Balta yra 03 spalva, o 06 yra šampaninė  ax.gif
Klausiau kokia murzina - ar kita spalva, nei 03, ar siūlai išpurvinti  biggrin.gif
Va mano balti mirksiukas.gif
nei partijos, nei spalvos numerio nerašo  doh.gif

Ji ryškiai aiškiai balta  rolleyes.gif kaip sniegas  rolleyes.gif

Nea, neišpurvinta biggrin.gif Va ir pas mane nerašo nr jokio. Kai prie nieko nepridedi baltesnio, atrodo ir balta. Tai ir nežinau kokie pas mane čia. Na reiks pabandyt užsisakyt 03 ir sulygint. Ačiū už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
Del Summer patarciau taip,jei norit nusipirkti tokia pat spalva,tai reikia pasiimti kamuoliuka ir eiti ieskoti po parduotuves.Jokie numeriai cia nepades schmoll.gif Nes ten atspalviu atspalviu doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif sumerių paletė plati, spalvos gražios, neryškios, bet tas blizgus siūliukas bent jau man labai kimba mezgimo eigoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 02 25, 22:58)
drinks_cheers.gif sumerių paletė plati, spalvos gražios, neryškios, bet tas blizgus siūliukas bent jau man labai kimba mezgimo eigoje  doh.gif

unsure.gif drinks_cheers.gif man ishvis tas blizgus siulukas nervuoja, jei ne jis, toks grazus siulas butu, ir atspalviu daug ir nesiojasi gerai.Bet tas blizgumas wacko.gif
Atsakyti
Galvojau, kad čia aš viena megzti gal nemoku, kad tas blizgus sumeriukų siūlas kabinasi.Prisitaikiau sau patarlę, kad blogam šokėjui ir kiaušiai trukdo, tai prastai mezgėjai tas siūlas vis kabinasi doh.gif
Šiaip man gražus, tas blizgumas, prabangos priduoda ax.gif...
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2013 02 26, 00:22)
Šiaip man  gražus, tas blizgumas, prabangos priduoda ax.gif...

ax.gif o man kaip tik - piguma blush2.gif As mezgu matine spalva, o blizgumas drabuziuose, man tik per uzgavenes priimtinas unsure.gif Na bet cia man. Nors turiu is summeriu sijona ax.gif Bet butent del to blizgumo, sis sijonas bera mano mylimiausias rolleyes.gif Tiesiog norejosi sodrios grazios geltonos spalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 25 vasario 2013 - 23:32
Man irgi tas blizgumas negadina vaizdo, bet va megzti tai gadina ir nervus, ir laiką, ir kartais mezginį unsure.gif
Atsakyti