Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Tynka @ 2013 02 20, 10:10)

O kai Yarnat begonia, tiktų megztinukui :

Megztukui tikrai tiktu.

QUOTE(*Black kitty* @ 2013 02 20, 16:14)
man idomu, kodel lietuvaitems vis per stori Begonia ir Almina, kai tuo tarpu rusaites is ju neriasi sukneles vasarai ir visai neprastai atrodo. o va apie maxius ir lily jos sako, kad kaip tik per ploni, ilgai ir daug nerti reikia. as ne pries maxius ir tt, bet ne pries ir storesnius, nes yra rastu, kuriems reikia storesnio siulo. ir aisku pavasarinem suknelem, siltesnem i darzeli mergaitei pats tas. as is visokiu esu nerus, man asmeniskai storesni mieliau

Kiekvienam siului savas mezginys mirksiukas.gif Begonia,Almina puikiai tinka kepurytems,megztukams,kartais suknelems.Zinoma,is storesniu greiciau neriasi,bet kartais neriniui jie visai netinka ir nerinys gaunasi grubus.Net musu forume yra nereju,kurios neria pagal uzsakyma ir pasirenka storesnius siulus(matyt taupo laika ax.gif ) ir gaunasi nekoks darbelis ax.gif
Aisku,grozis yra subjektyvus supratimas,bet as megstu kruopsciai atliktus darbus.

O rusaites neria is visokiu visokiausiu siulu,labai daznai ir is sintetikos vasarai rolleyes.gif ,bet mano akiai ne tiek jau daug tu graziu darbu pamatau ziuredama pvz.mezgima on-line.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 02 19, 19:52)
Čia paklauskit.  Esu pirkusi šioje parduotuvėlėje (ne internetu  smile.gif ), turėjo gal 3-jų spalvų. Labai gera, plona (nėriau 0,95 vąšeliu), sukta viskozė  4u.gif
Tik nežinau ar turi šiuo metu - ne žieminis siūlas..

radau Žaliose avyse... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 21, 13:42)
Megztukui tikrai tiktu.
Kiekvienam siului savas mezginys mirksiukas.gif Begonia,Almina puikiai tinka kepurytems,megztukams,kartais suknelems.

O rusaites neria is visokiu visokiausiu siulu,labai daznai ir is sintetikos vasarai rolleyes.gif ,bet mano akiai ne tiek jau daug tu graziu darbu pamatau ziuredama pvz.mezgima on-line.


Tuomet is ko neriat sukneles pavasariui, rudeniui, isskyrus vilnas ir pusvilnes?

Del darbu mezgamu online, man tai gal ir grazu butu, bet viska gadina netinkamos figuros ir spalvu pasirinkimas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2013 02 21, 15:20)
1.Tuomet is ko neriat sukneles pavasariui, rudeniui, isskyrus vilnas ir pusvilnes?

2.Del darbu mezgamu online, man tai gal ir grazu butu, bet viska gadina netinkamos figuros ir spalvu pasirinkimas  blush2.gif  biggrin.gif


1.Pavasariui-rudeniui paprastai mezgu is tos pacios pusvilnes,vilnos,tik plonesnes,nes pas mus nuo rugsejo iki geguzes praktiskai tas pats sezonas doh.gif Nerti irgi galima is plonos pusvilnes.Galima megzti ir storesnes medvilnes,pvz.Vernito.Onlines firmos yra tinkamu rusiu,bet cia daugiau skirtos iseigai.

2. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 100%O dar +pademonstravimas ''ypatingas'' biggrin.gif
Atsakyti
Aš vasarai sunkenes neriu iš Filetta siūlų, kažkaip viena forumietė patarė rolleyes.gif Man nėrinys turi kristi, o ne stačias stovėti unsure.gif
Atsakyti
Merginos, labai prašyčiau pasidalint savo patirtimi.
Nusipirkau internetu Aade long (Kauni) siūliukų. Spalvos puikios. Na bet kvapelis..... ir šiurkštumas.... užmuša vietoje.
kaip suminkštint siūlą? mano oda jautri, o kad bus tokie šiurkštūs- tikrai nesitikėjau.
Atsakyti
Kvapą girdėjau šalina su actu, berods ir šiurkštumą nuima, bet bijau blogai informuot unsure.gif

Va ir čia apie tą patį rolleyes.gif

Pati nebandžiau, tai nežinau unsure.gif
Atsakyti
Esu bandžiusi šį siūliuką. Megztinį-švarkelį ploviau keletą kartų su skystu muilu. Pašvelnėjo. Na bet nepasidaro toks kaip merino vilnos. Na bet kaip viršutinis drabužėlis, ne ant pliko kūno, man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Lea Lu @ 2013 02 23, 10:28)
Merginos, labai prašyčiau pasidalint savo patirtimi.
Nusipirkau internetu Aade long (Kauni) siūliukų. Spalvos puikios. Na bet kvapelis..... ir šiurkštumas.... užmuša vietoje.
kaip suminkštint siūlą? mano oda jautri, o kad bus tokie šiurkštūs- tikrai nesitikėjau.


Žinau, kad kai kurios mezgėjos prieš susivyniodamos į kamuoliukus gijoje išplauną šitą siūlą 4u.gif , Manęs neerzina nei kvapas, nei šiurkšumas, atvirkščiai - patinka natūralios vilnos pojūtis. O išskalbus - nerealiai pašvelnėja. Aišku, merino vilna tikrai nevirsta. Esu skaičiusi latviškoj knygoj, kad galima glicerino truputį įpilti, kad vilna paminkštėtų skalbiant.
Atsakyti
Mergaitės, kas mezgat iš YarnArt Summer ar baltų jų yra kelių atspalvių ar kaip? Nupirko man, bet kažkokia ta balta, ne balta, gelsva tokia g.gif
Atsakyti
Summerių paletė

user posted image
Papildyta:
Ir summer balta yra balta, kaip sniegas rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas,gal galit patart norim nusimegzti serveteline suknute vasarai bet pukuoti siuliukai mums kanda, mergaitei 5m. Norisi lengvai krintancios busiu dekinga uz pagalba. smile.gif
Atsakyti