Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

gal kas galite patarti is kokiu siuliuku nerti suknyte mergytei vasarine, viena neriau is alize bella siulu, tai suknyte lb pasitempe i ilgi... ax.gif
Atsakyti
Patarkite prašau, noriu durkai numegzti tokio modelio megztinuką vasarai, pavasariui
user posted image
kokius siūlus patartumėte? Kiek ieškau, dauguma siūlų parduotuvėse dabar su vilna. Gal dar nesiruošia šiltajam sezonui? Galėčiau pirkti ir iš internetinės parduotuvės, bet kad daugelio nesu čiupinėjusi, tai bijau apsirikti. Nesinori, kad megztinukas būtų kietas - todėl abejoju dėl 100 proc medvilnės.

Labai laukiu nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2013 02 19, 10:18)
gal kas galite patarti is kokiu siuliuku nerti suknyte mergytei vasarine, viena neriau is alize bella siulu, tai suknyte lb pasitempe i ilgi... ax.gif

FiletaOnline(man patys mieliausi),Maxi ,YarnArt Lilly,lininiu,Begonija(jau storesni).

QUOTE(Tynka @ 2013 02 19, 14:19)
kokius siūlus patartumėte? Kiek ieškau, dauguma siūlų parduotuvėse dabar su vilna. Gal dar nesiruošia šiltajam sezonui? Galėčiau pirkti ir iš internetinės parduotuvės, bet kad daugelio nesu čiupinėjusi, tai bijau apsirikti. Nesinori, kad megztinukas būtų kietas - todėl abejoju dėl 100 proc medvilnės.

Labai laukiu nuomonių  4u.gif

Is medvilnes nebutinai kietas,nelyginkit su parduotuviniai,kur is medvilnes mezga zieminius storus megztinius,todel jie ir sunkus rolleyes.gif
Man smagiausia 100%medvilnes,visokiu firmu,taip pat ir lietuviski Vernito,Casa lanoj yra graziu su tokiu lyg blizgiu pavirsium-Online Bingo.Tinka ir medvilne+viskoze,medvilne+akrilas.
Paciupinekit pati siula,is jo pamegzta pavyzdeli.
Atsakyti
gal esate mačiusios lietuviškose internetinėse parduotuvėse 100 proc. viskozės siūlų? bet kad nebūtų "suploti" biggrin.gif reikia blizgių vienspalvių, "birių", skaroms megzti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijyte: 19 vasario 2013 - 17:51
Išsirinkite sau tinkamus siūlus. Dėl užsakymo rašykite el. paštu siulaitau@gmail.com
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 02 19, 00:50)
Žinokit jau buvau nuvyniojus nuo ritės, visą kambarį skersai išilgai siūlais apkarsčiau  biggrin.gif  paskui sukau į kamuoliukus, rezultatas tas pats. Šiaip jie yra iš vienos gijos, bet truputį susukti tarp savęs. ir tas sukimas, matyt, visą reikalą gadina  unsure.gif

o garint nemėginot ?
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 02 19, 18:50)
gal esate mačiusios lietuviškose internetinėse parduotuvėse 100 proc. viskozės siūlų? bet kad nebūtų "suploti"  biggrin.gif  reikia blizgių vienspalvių, "birių", skaroms megzti...  4u.gif

Čia paklauskit. Esu pirkusi šioje parduotuvėlėje (ne internetu smile.gif ), turėjo gal 3-jų spalvų. Labai gera, plona (nėriau 0,95 vąšeliu), sukta viskozė 4u.gif
Tik nežinau ar turi šiuo metu - ne žieminis siūlas..
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 19, 12:59)
Man smagiausia 100%medvilnes,visokiu firmu,taip pat ir lietuviski Vernito,Casa lanoj yra graziu su tokiu lyg blizgiu pavirsium-Online Bingo.Tinka ir medvilne+viskoze,medvilne+akrilas.
Paciupinekit pati siula,is jo pamegzta pavyzdeli.

Ačiū už nuomonę.
O kai Yarnat begonia, tiktų megztinukui :
user posted image

arba Almina :
user posted image

?
Atsakyti
Begonia ir ALmina tas pats siūlas, bet man nėrimui jie per stori, nebent kokiam megztukui ar švarkeliui. Ir spalvų paletė man graži rolleyes.gif
Atsakyti
man idomu, kodel lietuvaitems vis per stori Begonia ir Almina, kai tuo tarpu rusaites is ju neriasi sukneles vasarai ir visai neprastai atrodo. o va apie maxius ir lily jos sako, kad kaip tik per ploni, ilgai ir daug nerti reikia. as ne pries maxius ir tt, bet ne pries ir storesnius, nes yra rastu, kuriems reikia storesnio siulo. ir aisku pavasarinem suknelem, siltesnem i darzeli mergaitei pats tas. as is visokiu esu nerus, man asmeniskai storesni mieliau
Atsakyti
Be abejo storesni geriau, nes greičiau neriasi biggrin.gif bet mano nėrimas kietokas, tad iš storesnių labai jau grubus nėrinys gaunasi schmoll.gif maxių nemėgstu schmoll.gif nebent vokiški rolleyes.gif
Atsakyti
My Webpage sveikos, parasyta sintetiniai siulai, merginos gal galit padeti, parodyti, koti tiksliai siulai ar bent kokios firmos rinktis storis ir t.t.
Atsakyti