Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(giedre27 @ 2013 02 10, 15:09)
o tokių net negirdėjus, kai  pieno baltymu pluostas, banana, soja, rayon  unsure.gif    kur tokių galima pamatyt ?  ax.gif

siūlai su pieno baltymais http://www.ebay.com/...1...0&_from=R40,
kukurūzų pluoųto siūlai http://www.yarnstore...rn&item_id=1786
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 10 vasario 2013 - 14:39
QUOTE(giedre27 @ 2013 02 10, 13:09)
[ačiū už info  uups 4u.gif  4u.gif  4u.gif
bambukas man žiemai per šaltas, vasarai  thumbup.gif
merino turiu 50 /50sintetika nusimezgus porą suknelių, po poros valandų prasideda baisinė sloga, dusulys  blush2.gif

medvilniniai siūlai ploni, bandysiu megzt iš kelių gijų.

o tokių net negirdėjus, kai  pieno baltymu pluostas, banana, soja, rayon  unsure.gif    kur tokių galima pamatyt ?  ax.gif

aaisku g.gif tada rimti reikalai, geriau vilnos nevilket...
biosintetniu siulu cia gali rast paciupinet ir nusipirkt:
http://www.mezgimozo...iulai/rosarios4
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 02 10, 10:57)
o kaip smagu, kad kazkas juos ciupinejo gyvai. aciu thumbup.gif
o kaip ju storis ? ar vasariniam rubui nerti tiktu, ar labiau megzti?

Is viengubo nerti-pats tas. Man jis nei per plonas, nei per storas.
Mano planuojama suknele bus kombinuota-nerta ir megzta, tai nersiu is viengubo, o megsiu turbut is dvigubo, kad nebutu labai skysta. Kai atsinesiu siulus ir isbandysiu, tada galutinai nuspresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 02 09, 21:48)
QUOTE(busima @ 2013 02 09, 21:31)

o kai siulus kliente rinkosi ar jus rinkot blush2.gif g.gif

siūlus klientė pati išsirinko ir paprašė tokius nupirkt ir daryt. Nors man pačiai mieliau jau vilna, negu pusvilnė, nors ir pusvilnės tikrai geresnės kokybės būna, bet klientės noras - įsakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima: 10 vasario 2013 - 23:19
QUOTE(Viksė @ 2013 02 10, 16:25)
Is viengubo nerti-pats tas. Man jis nei per plonas, nei per storas.
Mano planuojama suknele bus kombinuota-nerta ir megzta, tai nersiu is viengubo, o megsiu turbut is dvigubo, kad nebutu labai skysta. Kai atsinesiu siulus ir isbandysiu, tada galutinai nuspresiu smile.gif


trumpai apie Lanoso Lino. Parsinesiau, paneriau, pamezgaiu, isploviau. Pats siulas man labai patinka. Nerti smagus. Megzti-net nezinau-is vieno siulo labai skysta, nebent super plonu virbalu reiketu. Gal kokiai palaidinei tiktu. Suknelei-ne itin, nebent placiai, krentanciai, kiaurarasciu. Is 2 siulu lyg ir storoka. Tai dabar "metausi"-ieskau geriausio varianto savo pasirinktam modeliukui. Nes noriu ir sukneles, ir situ siulu smile.gif
Isplautas pavyzdelis matmenu nepakeite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 13 vasario 2013 - 22:07
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 02 10, 09:57)
o kaip smagu, kad kazkas juos ciupinejo gyvai. aciu thumbup.gif
o kaip ju storis ? ar vasariniam rubui nerti tiktu, ar labiau megzti?


as turiu tuos LINO .
emiau 4 skirtingu spalvu. Tai skirtingo susukimo stiprumo. Pvz juodi labai tvirtai sussukti, tai turbut net nert bandyciau. Kiti laisviau susukti, tai neriant man atsisuka atskiri siuliukai ir siaip nerti man per stori. Tai mezgu ... bet apie skalbima ir nesiojima dar negreit smile.gif
Atsakyti
merginos labai labai prašau Jūsų pagalbos, gal kuri turite štai tokių siūlų, jie kažkada pirkti maximoje:
user posted image

Man reikia nors vieno matkelio, būtų daugiau paimčiau ir 2, o reikia tai verkiant sad.gif O gal kuri nors pastaruoju metu matė tokių siūlų maximoje? Jeigu taip tai pasakykite kokioje, nes jau nebežinau į kurią pusę Vilniuje pasiduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2013 02 14, 00:46)
as turiu tuos LINO .
emiau 4 skirtingu spalvu. Tai skirtingo susukimo stiprumo. Pvz juodi labai tvirtai sussukti, tai turbut net nert bandyciau.  Kiti laisviau susukti, tai neriant man atsisuka atskiri siuliukai ir siaip nerti man per stori. Tai mezgu ... bet apie skalbima ir nesiojima dar negreit smile.gif

O kokio nr virbalais mezgate? As bandziau 3, nes labai nemegstu plonu, tai skystalas gaunasi
Atsakyti
QUOTE(varliuska @ 2013 02 15, 13:07)
merginos labai labai prašau Jūsų pagalbos, gal kuri turite štai tokių siūlų, jie kažkada pirkti maximoje:
Man reikia nors vieno matkelio, būtų daugiau paimčiau ir 2, o reikia tai verkiant sad.gif O gal kuri nors pastaruoju metu matė tokių siūlų maximoje? Jeigu taip tai pasakykite kokioje, nes jau nebežinau į kurią pusę Vilniuje pasiduoti smile.gif

Pabandyk paieskoti paprastose siulu parduotuvese,pas mus tokiu buna (bet as ne vilniete)
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2013 02 16, 17:13)
Pabandyk paieskoti paprastose siulu parduotuvese,pas mus tokiu buna (bet as ne vilniete)

Tai gal gali pagelbėti su įsigyjimu? ax.gif Spalvos kodas 193, imčiau 2 matkiukus.
Atsakyti
QUOTE(varliuska @ 2013 02 16, 17:29)
Tai gal gali pagelbėti su įsigyjimu? ax.gif  Spalvos kodas 193, imčiau 2 matkiukus.

Iš mano patirties su šiais siūlais, žiūrėkit, kad būtų toks pat ir serijos numeris, ne tik spalvos kodas, aš pusę megztinio turėjau išardyt, skyrėsi atspalviai doh.gif kažkaip pastebėjau tik numezgus priekį ir nugarą, tai gavau permegzt, labai ryškiai matėsi. kad skiriasi siūlai.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2013 02 16, 17:28)
Iš mano patirties su šiais siūlais, žiūrėkit, kad būtų toks pat ir serijos numeris, ne tik spalvos kodas, aš pusę megztinio turėjau išardyt, skyrėsi atspalviai  doh.gif kažkaip pastebėjau tik numezgus priekį ir nugarą, tai gavau permegzt, labai ryškiai matėsi. kad skiriasi siūlai.


o man ir taip buvo... pazystamas jausmas doh.gif doh.gif manau visu siulu reikia partijos nr taip pat tikrinti, priesingu atveju skiriasi spalvos atspavys.. 4u.gif
Atsakyti