Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(pukutis4 @ 2013 02 09, 19:51)
norisi kažko naujo tai paliko įdomu pagooglinus užstrigo šie  ax.gif

Suprantu, kad naujovių norisi. Bet gal ir Lietuvoje kažko panašaus yra, nes siuntimas iš Turkijos brangokas, jau įsitikinau.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 02 09, 12:20)
Sveikos, gal kuri nėrėt tokią skarą, ar žinot kur daugiau informacijos apie ją rasti? Norėčiau paklaust kokiais siūlais, kokio storio nėrėte. Ar kurios nusimano apie siūlus gal galit patarti. Aš mėgstu nerti, bet nemėgstu rinktis siūlus, nelabai išmanau apie juos. Norėčiau, kad taip panašiai ir atrodytų kaip nuotraukoj.
Atsiprašau už didelį paveikslą, niekaip nesugalvojau kaip jį sumažint. blush2.gif


Sita skara yra nerta is labai plonu 100% medvilnes siulu (10 nr).
Siaip zmones ir plonyte vilna naudoja jam. pasiziurek projektus ravelryj:
http://www.ravelry.c...-shawl-3/people
Atsakyti
QUOTE(oliushka @ 2013 02 09, 09:41)
Gal patyrusios mezgėjos man pagelbės 4u.gif
Noriu nusimegzt sau snood'ą, dabar renkuosi siūlus, bet jau visai pasimečiau, kuo toliau  doh.gif  doh.gif
Visai įdomus pasirodė šie
http://www.siulupasa...silk-point/1154
Bet ar tinkami jie g.gif  kaip kokybė? galvoju megzt iš dvigubo siūlo blush2.gif

Dar šiuos žiūrėjau
http://www.siulupasa...ko-nakolen/1038

Nepriskirsiu savęs aš patyrusioms mezgėjoms, bet iš abiejų šių siūlų mezgiau snood'us.
Įkeliu palyginimui kaip atrodo:
Va čia iš pirmųjų silk point
user posted image
darytas draugei dovanų, tai kiek mačiau tikrai nenusiburbuliavęs

o čia iš Nakolen
user posted image
kaip šitas nešiojasi negaliu pasakyt, nes išsiųstas klientei, bet skundų kol kas nesulaukiau mirksiukas.gif

abu megzti iš viengubo siūlo, tik pirmasis su storesniais virbalais švedišku raštu, o antrasis plonesniais, bet koriuku, tad abu gan puraus raštelio.
Atsakyti
QUOTE(pukutis4 @ 2013 02 09, 18:56)
domina siūlai tinkantys vaikučiams ..tai domina šie ar kas bandėt

galima surasti minkštos medvilnės ryškiom spalvom, kam tas akrilas? gaila darbo ir laiko unsure.gif
Atsakyti
Merinu su šilku, bet dar ir moherio pukelis pridėtas http://www.siulupasa...azzal-exclusive
Atsakyti
QUOTE(busima @ 2013 02 09, 21:31)

o kai siulus kliente rinkosi ar jus rinkot blush2.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes mezgejeles 4u.gif gal kas bandete situos siulus Lino Lanoso spalvyte man atrodo grazi, bet idomu kaip jie "elgiasi" tista mezginys ar ne g.gif

Atsakyti
Nera kaip ideti foto.Net nuorodos neideda.Tiesiog Die Kleine Diana Nr.2 2010
http://www.ebay.pl/i...7#ht_1501wt_906 sioje nuorodoje galima pamatyti ant virselio.Melyna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonata15: 10 vasario 2013 - 09:47
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 02 10, 10:09)
sveikutes mezgejeles 4u.gif  gal kas bandete situos siulus Lino Lanoso spalvyte man atrodo grazi, bet idomu kaip jie "elgiasi" tista mezginys ar ne g.gif


Pries kelias dienas ir as apie juos klausiau-niekas neatsake, gal nera bandziusiu. Manau, rytoj arba poryt as situos siulus jau atsiimsiu is pasto, isbandysiu ir tada parasysiu cia atsiliepimus smile.gif Aisku, informacijos kaip nesiojasi rubas-teks paluketi.
Situos siulus as "gyvai" ciupinejau turguje, tik spalvu pasirinkimo ten nebuvo. Pasirode malonus siulas, nekietas, turebu buti graziai krentantis.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2013 02 10, 10:55)
Pries kelias dienas ir as apie juos klausiau-niekas neatsake, gal nera bandziusiu. Manau, rytoj arba poryt as situos siulus jau atsiimsiu is pasto, isbandysiu ir tada parasysiu cia atsiliepimus smile.gif Aisku, informacijos kaip nesiojasi rubas-teks paluketi.
Situos siulus as "gyvai" ciupinejau turguje, tik spalvu pasirinkimo ten nebuvo. Pasirode malonus siulas, nekietas, turebu buti graziai krentantis.

o kaip smagu, kad kazkas juos ciupinejo gyvai. aciu thumbup.gif
o kaip ju storis ? ar vasariniam rubui nerti tiktu, ar labiau megzti?
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 02 09, 10:13)
Spalvos man abi abi labai grazios. Tik kazkaip atrodo, kad pirmi siulai greitai nusibumburuos,nes 50% akrilano, o antruose naturalaus pluosto dar maziau. As ieskociau naturalesniu siulu.



QUOTE(Viksė @ 2013 02 09, 11:11)
is Gazzal-megzciau is viengubo siulo, nes 100 g-200 m tai nera plonas siulas.
Is Nako Nakolen mezgiau vyrui ir sunui po megztini, tik is skirtingu spalvu siulu. Vyras megztini trina kiekviena diena, skalbiu skalbimo masinoje-bukle ideali, nei vieno bumbuliuko ir neissitampe. Sunaus megztinis po poros apsivilkimu pradejo bumbuliuotis. Todel situos siulus reikia atidziau rinktis



QUOTE(busima @ 2013 02 09, 20:31)
Nepriskirsiu savęs aš patyrusioms mezgėjoms, bet iš abiejų šių siūlų mezgiau snood'us.
Įkeliu palyginimui kaip atrodo:
Va čia iš pirmųjų silk point
user posted image
darytas draugei dovanų, tai kiek mačiau tikrai nenusiburbuliavęs

o čia iš Nakolen
user posted image
kaip šitas nešiojasi negaliu pasakyt, nes išsiųstas klientei, bet skundų kol kas nesulaukiau mirksiukas.gif

abu megzti iš viengubo siūlo, tik pirmasis su storesniais virbalais švedišku raštu, o antrasis plonesniais, bet koriuku, tad abu gan puraus raštelio.


Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Be to dar perskaičiau beveik visą temutę ax.gif
Ir jau vakar pradėjau megzt sau snoodą iš Drops Eskimo siūliukų mirksiukas.gif Spėjau nulėkt iki Mezgimo zonos ir nusipirkt tongue.gif Labai jau nekantravau pradėt megzt lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=uups,2013 02 08, 23:57]
gal bandyk, vistik, naturalesnius pluostus? lina? silka?medvilne?
arba bio-sintetinius pluostus,- bambuka, pieno baltymu pluosta, banana, soja, rayon unsure.gif

ačiū už info uups 4u.gif 4u.gif 4u.gif


bambukas man žiemai per šaltas, vasarai thumbup.gif
merino turiu 50 /50sintetika nusimezgus porą suknelių, po poros valandų prasideda baisinė sloga, dusulys blush2.gif

medvilniniai siūlai ploni, bandysiu megzt iš kelių gijų.

o tokių net negirdėjus, kai pieno baltymu pluostas, banana, soja, rayon unsure.gif kur tokių galima pamatyt ? ax.gif

Atsakyti