Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(oliushka @ 2013 02 09, 09:41)
Gal patyrusios mezgėjos man pagelbės 4u.gif
Noriu nusimegzt sau snood'ą, dabar renkuosi siūlus, bet jau visai pasimečiau, kuo toliau  doh.gif  doh.gif
Visai įdomus pasirodė šie
http://www.siulupasa...silk-point/1154
Bet ar tinkami jie g.gif  kaip kokybė? galvoju megzt iš dvigubo siūlo blush2.gif

Dar šiuos žiūrėjau
http://www.siulupasa...ko-nakolen/1038

Žodžiu visai susipainiuojau ko noriu blush2.gif  jau net dėl spalvos nesu tikra blush2.gif
Noriu derint prie šviesiai pilko paltuko ax.gif
Pagelbėkit prašau 4u.gif Gal iš patirties patarsit, kokius siūlus rinktis bigsmile.gif


Spalvos man abi abi labai grazios. Tik kazkaip atrodo, kad pirmi siulai greitai nusibumburuos,nes 50% akrilano, o antruose naturalaus pluosto dar maziau. As ieskociau naturalesniu siulu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 09 vasario 2013 - 10:14
is Gazzal-megzciau is viengubo siulo, nes 100 g-200 m tai nera plonas siulas.
Is Nako Nakolen mezgiau vyrui ir sunui po megztini, tik is skirtingu spalvu siulu. Vyras megztini trina kiekviena diena, skalbiu skalbimo masinoje-bukle ideali, nei vieno bumbuliuko ir neissitampe. Sunaus megztinis po poros apsivilkimu pradejo bumbuliuotis. Todel situos siulus reikia atidziau rinktis
Atsakyti
sveiki, ieškau merino vilnos su šilku g.gif Kur galima būtų rasti, nes baigiu akis pražiūrėti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nėrėt tokią skarą, ar žinot kur daugiau informacijos apie ją rasti? Norėčiau paklaust kokiais siūlais, kokio storio nėrėte. Ar kurios nusimano apie siūlus gal galit patarti. Aš mėgstu nerti, bet nemėgstu rinktis siūlus, nelabai išmanau apie juos. Norėčiau, kad taip panašiai ir atrodytų kaip nuotraukoj.
Atsiprašau už didelį paveikslą, niekaip nesugalvojau kaip jį sumažint. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 09 vasario 2013 - 13:21
QUOTE(Biškis @ 2013 02 09, 14:06)
sveiki, ieškau merino vilnos su šilku  g.gif Kur galima būtų rasti, nes baigiu akis pražiūrėti  unsure.gif

Lietuvos internetinėse parduotuvėse neteko rasti, gal yra "realiose" parduotuvėse. Tokios sudėties siūlų nemažai mačiau ebay'juje bei užsienio e-parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 02 09, 12:06)
sveiki, ieškau merino vilnos su šilku  g.gif Kur galima būtų rasti, nes baigiu akis pražiūrėti  unsure.gif

na, turbut paprasciausia tai uzsienio internetinese parduotuvese.
Mezgimo Zona vilniuje turi 'Cashmere Queen',- ( 45% merinas, 35% kasmyras, 20% silkas). Jiems galima parasyt ir paklaust ka dar pasiulytu, greiciausiai ir dar kokiu turetu unsure.gif

Atsakyti
ausrazs, uups 4u.gif 4u.gif

O kaz kaip tie Rosarios siulai g.gif labai sudomino butent merino ir organine medvilne g.gif Ar jie internetu prekiauja? ( turiu galvoje mezgimo zona )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biškis: 09 vasario 2013 - 14:55
QUOTE(Biškis @ 2013 02 09, 15:44)
internetu prekiauja? ( turiu galvoje mezgimo zona )

E-parduotuvės neturi. Na, nebent susitarus išsiunčia prekes individualiai g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos
domina siūlai tinkantys vaikučiams ..tai domina šie ar kas bandėt

kūdikių akrilas bei premium akrilas

bet kokių spalvų bigsmile.gif sunku atsispirt ir visų nepaimt blush2.gif

o mrinos vilnos su šilku teiravaus turguje nėra matę tokių g.gif lb norėčiau išbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
pukutis4, o jūs tikrai norėtumėt kūdikiui megzti iš sintetikos? Tai nėra geras variantas.
Atsakyti
QUOTE(pukutis4 @ 2013 02 09, 17:56)
bet kokių spalvų  bigsmile.gif sunku atsispirt ir visų nepaimt  blush2.gif

o mrinos vilnos su šilku teiravaus turguje nėra matę tokių  g.gif lb norėčiau išbandyti  rolleyes.gif

o man kaip tik tokios spalvos per daug jau... rezia aki doh.gif o plius akrilas maziukams rolleyes.gif doh.gif

apie turgu nei kalbet nereikia, kad butu tokiu siulu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biškis: 09 vasario 2013 - 18:35
QUOTE(ausrazs @ 2013 02 09, 18:20)
pukutis4, o jūs tikrai norėtumėt kūdikiui megzti iš sintetikos? Tai nėra geras variantas.



tikrai nenoriu smile.gif tik smalsumo vedama užklausiau ax.gif pas mane dominuoja merinosa,alpaka,lanos vilnos,medvilnė na ir pusvilniai 60proc.vilna 40proc.akrilas

norisi kažko naujo tai paliko įdomu pagooglinus užstrigo šie ax.gif


margus ryškius siūliukus mažiem vaikuliams pritaikyti galima wub.gif
sijonukams,koinytėms ir tt man tai žaisminga,gražu rolleyes.gif
Atsakyti