Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 01, 20:23)
OMG  doh.gif As ir taip to siulo jau spejau neapkest per 3 metus, o cia tiek dar su juo knisalines laukia  doh.gif Na jei MB pasirasys ant viniojimu, susukimu ir t.t, pazaisiu, tikliau kas  man ten liko, tik isskalbt  bigsmile.gif  biggrin.gif


As tai kartais darau taip - isardau mezgini, siulus palieku kruvoje. Paskui siulus padrekinu t.y. papurskiu su purkstuvu (kur gelems purksti naudoju) ir suku standziau i kamuoli. Kiek pasukus vel padrekinu ir t.t. O susukta kamuoliuka padedu parai ar ilgesniam laikui ant radijatoriaus, kad isdziutu. Arba sukdama siulus i kamuoli vis delna (kuriuo laikau siula) susislapinu. Paskui irgi ant radijatoriaus dziovinu. smile.gif
Atsakyti
Klausimas tik iš dalies apie siūlus blush2.gif Merginos, gal kas pirkote siūlus internetinėje parduotuvėje kudel.ru. Ar joje galima atsiskaityti Visa Virtuon kortele? Nes klasikinės Visa neturiu, tik V.Electron, o ši netinka. Ačiū.
Atsakyti
merginos ar tinka vernito pusvilne megzti vaikiskiems pledukams, rubeliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(moonlightly @ 2013 02 05, 14:16)
merginos ar tinka vernito pusvilne megzti vaikiskiems pledukams, rubeliams? g.gif

Man ji nelabai unsure.gif Siurkstoka, man asmeniskai ji nemaloni tokia unsure.gif Vyriskiems taip, bet ne vaikiskiems unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 05, 14:34)
Man ji nelabai  unsure.gif Siurkstoka, man asmeniskai ji nemaloni tokia  unsure.gif Vyriskiems taip, bet ne vaikiskiems  unsure.gif

man ji nebent kojinems bet ir tai ne vaikams, o parduotuvej man siule riesinems, nes spalva tiko kokios ieskaujau bet gi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 05, 15:34)
Man ji nelabai  unsure.gif Siurkstoka, man asmeniskai ji nemaloni tokia  unsure.gif Vyriskiems taip, bet ne vaikiskiems  unsure.gif

na aisku smile.gif o tada kokius geriau rinktis siuliukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(moonlightly @ 2013 02 05, 14:16)
merginos ar tinka vernito pusvilne megzti vaikiskiems pledukams, rubeliams? g.gif

Šiaip Vernito" pusvilnės yra kelių rūšių, ta, kur geresnio sukimo, tikrai yra švelni, galima meztuką nešioti ant nuogo kūno.
Vaikams galima rinktis merino vilną ar merino vilnos su medvilne, šilku siūlus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 05 vasario 2013 - 15:14
As irgi is Vernito pusvilnes turiu viena megztuka,jau senokai megzta,tai visai patiko,minkstutis,svelnus.Isskalbus dar paminstejo.Net neatkreipiau demesio kuri ten pusvilne buvo blush2.gif ,man atrodo,šukuotine vadinasi ar pan.
Atsakyti
Gelbėkit, mezgėjėlės...Užsisakiau, kad numegztų pusvilnę suknelę, šiandien gavau ir esu lengvai sutrikusi. Turėjo numegzti pagal mano surašytus duomenis, bet atėjo geeerokai per didelė... Patarkit, gal įmanoma kaip nors sutraukti tą suknelę (sumažinti) skalbimu ar kokiais kitais būdais...(Pvz. 90% tem.) Ir ar iš vis įmanoma...? verysad.gif verysad.gif Tikiuosi aiškiai parašiau... Gelbėkit... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramce :): 05 vasario 2013 - 15:51
Aukštesnė temperatūra gal kažkiek sutrauktų, bet tikriausiai - ir suveltų. Na, o kas jums iš veltinio? Geriausiai būtų pareikšti pretenzijas mezgėjai dėl mezginio ne pagal išmatavimus - ji turėtų pataisyti, permegzti ar grąžinti pinigus. Kodėl rūpesčiai dėl netinkančio gaminio turėtų tekti jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 05 vasario 2013 - 18:28
QUOTE(ausrazs @ 2013 02 05, 19:27)
Aukštesnė temperatūra gal kažkiek sutrauktų, bet tikriausiai - ir suveltų. Na, o kas jums iš veltinio? Geriausiai būtų pareikšti pretenzijas mezgėjai dėl mezginio ne pagal išmatavimus - ji turėtų pataisyti, permegzti ar grąžinti pinigus. Kodėl rūpesčiai dėl netinkančio gaminio turėtų tekti jums?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif cia ne Jusu problema unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 05, 16:42-->
QUOTE(ramce smile.gif @ 2013 02 05, 16:42)
Gelbėkit, mezgėjėlės...Užsisakiau, kad numegztų pusvilnę suknelę, šiandien gavau ir esu lengvai sutrikusi.  Turėjo numegzti pagal mano surašytus duomenis, bet atėjo geeerokai per didelė... Patarkit, gal įmanoma kaip nors sutraukti tą suknelę (sumažinti) skalbimu ar kokiais kitais būdais...(Pvz. 90% tem.) Ir ar iš vis įmanoma...?  verysad.gif  verysad.gif  Tikiuosi aiškiai parašiau... Gelbėkit... 4u.gif

o tai kaip čia taip gavosi? mezgimo eigoje nesimatavot? dažnai mezgimo eigoje viskas pakrypsta kita linkme, t.y. klientė nusižiūri kitokį raštelį, bet modeliuką tą patį ir atv., ar siūlas ne taip gula ir dar daugybę n...
mezgimo eigoje būtinas bent vienas "primatavimas" ax.gif nežinau Jūsų atvejo, bet jei matavotės, ir atsiimant buvo viskas gerai o namie jau per didelė g.gif nebent kitas miestas unsure.gif bandykit kalbėt su mezgėja unsure.gif
Atsakyti