Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(ritag @ 2013 02 01, 08:25)
Paskutinės kojinės, kur laikė tik savaitę buvo megztos iš tokio tipo siūlų

As ir tokius dar siulus su nusipirkus kojinems, bet tikrai taip trumpai jie laiko ? tada nemegsciau kojiniu, o kokiam megztukui sunaudociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2013 02 01, 07:25)
Aš ir prašau pagalbos. Mezgiau vaikams kojines iš vilnonių siūlų, firmos nepamenu, nes išmečiau popierėlius, bet vilna nekandanti, ne ta naminė  smile.gif , ir kitas kojines mezgiau iš margų siūlų, iš jų mezgant gaunasi tokie kaip raštai. Iš paskutinių siūlų megztos kojinės sudilo per savaitę, bandžiau adyt, bet skylė ant skylės buvo, tai išmečiau susinervinus, o vilnonės kojinės atlaikė 3 savaites. Iš kokių siūlų jūs mezgate kojines, kad būtų tikrai patvarūs, nes ta tokia naminė, kurios galima nusipirkt mugėse labai kanda, o esam jautrūs siūlams. Prašau pasidalinkite savo patirtim


kai kurie zmones/vaikai sugeba labai greit kojines suplesyt. Siaip jau jos ir nemezgamos is 100% vilnos. As ziureciau ne i 'tipa' o i firma... Manes Regia siulai niekada nera pavede schmoll.gif Dar tikrai tvirti pasirode siulai su bambuko pluostu sudetyj...

QUOTE(ausrazs @ 2013 02 01, 08:35)
ritag, pati nesu bandžiusi, bet kiek girdėjau iš mezgėjų, patvarus yra REGIA kojinių siūlai su šilku, tiesa, jie brangoki

man ta juos butu gaila kojinems megzt unsure.gif turiu pora matkeliu,- tokie svelnus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2013 02 01, 10:35)
ritag, pati nesu bandžiusi, bet kiek girdėjau iš mezgėjų, patvarus yra REGIA kojinių siūlai su šilku, tiesa, jie brangoki




Ačiū labai, kad ir brangoki, bet kad nors laikytų ilgiau, nes kai po savaitės ar trijų suplyšta ir dar taip, kad nebėra kaip adyt, nes vienus užadai, jau kitoj vietoj skylė atsiranda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritag: 01 vasario 2013 - 10:40
Mergaites, ar dar veikia siulu parduotuve Kaune ,Pramones Maximoj , IIa ?
Senai buvau toj pusej. ax.gif
Atsakyti
Tikrai veikia, buvau šią savaitėlę
Atsakyti
Aš irgi turiu kojinių iš Astral_Super_Wash g.gif Kol kas dar nedėvimos,atsargai, kad nepraplyštų stalčiui begulėdamos biggrin.gif
Reikia daug mezgančių mezgėjų nuomonės-kokie , kokios firmos juodos spalvos pusvilnoniai siūlai TIKRAI TIKRAI nedažo skalbiant g.gif .Plonesnių, kur po 400 ir daugiau metrų 100 gramų g.gif Planuose mezginys, kur bus dar ir šviesios spalvos siūlai, tai jei juodi dažytų, visas darbas nueitų niekais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 01 vasario 2013 - 16:08
Sveikos.
Issiardziau nepabaigtuka is medvelnes. Gulejo gal kokius 3 metus blush2.gif nepabaigtas, todel nusprendziau kad man jo tiesiog jau nereikia. Ar yra sansu numezgti lygu is isardytu siulu ? Kazkaip niekada su tuo nesusiduriau. Megzti ir ardyt iskart aisku teko, siulas dar nespedavo susisukti, o va sis siuliukas jau kaip po cheminio unsure.gif Ar bus lygios akys? Ar isskalbus nauja is ju mezginuka akys susilygins?


P.S. Gal kas mate kur yra pirkt sios medvilnes wub.gif Pirkau likucius Kasiuluose wub.gif Bet noriu dar biggrin.gif Laaaaaabai patiko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 01 vasario 2013 - 18:41
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 01, 19:34)

as kartais garinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 01, 17:34)
Ar yra sansu numezgti lygu is isardytu siulu ? Kazkaip niekada su tuo nesusiduriau. Megzti ir ardyt iskart aisku teko, siulas dar nespedavo susisukti, o va sis siuliukas jau kaip po cheminio  unsure.gif Ar bus lygios akys? Ar isskalbus nauja is ju mezginuka akys susilygins?

skalbk pati siula. Suvyniojus i sruogas, aisku. Pageidautina, didesnes. Dziovindama gali ant galo po svori pakabint, paskui, jei ir nebus visai tiesus i kamuolius susukus dar pasilygins. As ardziau specialu siula-shalika kojinihi is Regia,- buvau apakus, koks garbanotas siulas..o jis, neva, skirtas, iskart ardant megzt blink.gif net pafotkinau, tik tingiu nuotraukas cia ikelinet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 01, 21:41)
skalbk pati siula. Suvyniojus i sruogas, aisku. Pageidautina, didesnes. Dziovindama gali ant galo po svori pakabint, paskui, jei ir nebus visai tiesus i kamuolius susukus dar pasilygins. As ardziau specialu siula-shalika kojinihi is Regia,- buvau apakus, koks garbanotas siulas..o jis, neva, skirtas, iskart ardant megzt blink.gif  net pafotkinau, tik tingiu nuotraukas cia ikelinet lotuliukas.gif

OMG doh.gif As ir taip to siulo jau spejau neapkest per 3 metus, o cia tiek dar su juo knisalines laukia doh.gif Na jei MB pasirasys ant viniojimu, susukimu ir t.t, pazaisiu, tikliau kas man ten liko, tik isskalbt bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 01, 19:34)
Sveikos.
Issiardziau nepabaigtuka is medvelnes. Gulejo gal kokius 3 metus  blush2.gif nepabaigtas, todel nusprendziau kad man jo tiesiog jau nereikia. Ar yra sansu numezgti lygu is isardytu siulu ? Kazkaip niekada su tuo nesusiduriau. Megzti ir ardyt iskart aisku teko, siulas dar nespedavo susisukti, o va sis siuliukas jau kaip po cheminio  unsure.gif Ar bus lygios akys? Ar isskalbus nauja is ju mezginuka akys susilygins?
P.S. Gal kas mate kur yra pirkt sios medvilnes  wub.gif Pirkau likucius Kasiuluose  wub.gif Bet noriu dar  biggrin.gif Laaaaaabai patiko  thumbup.gif
user posted image

Jei jie dar gaminami, kaSiūluose galima užsisakyti iš katalogo.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2013 02 01, 22:28)
Jei jie dar gaminami, kaSiūluose galima užsisakyti iš katalogo.

Aciu labai,nezinojau sito 4u.gif . Butinai pasidomesiu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti