Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

O Angora2 siūlai "kanda" kūną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*liu @ 2013 01 24, 01:08)
O Angora2 siūlai "kanda" kūną? g.gif

as sau tai tik Angora 2 perku, man patinka spalvos, gerai laiko forma mezginys, truputi gal ir kanda nesu per daug jautri tai man nieko ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors maždaug rudenį pirko buvusiam "Ditekse" (dabar - "Mados garažas") violetinės moheros ( 1 kg 280 lt) ir turėtų nors mažą likutį? Dedu ją prie kito siūlo ir pritrūko pusei rankovės... Ta violetinė tokia gana ryški, ne prigesinta. Jeigu kas turėtų ir galėtų pasidalinti (ne už ačiū), būčiau labai dėkinga 4u.gif .
Atsakyti
Gal kas mezgete is "Filzy Wool Lanoso" 100%merino siulu? Jie ten labai stori ir beveik nesusukti,tai neaisku kaip nesiosis,ar neistys labai?
Atsakyti
Labas, mezgėjėlės 4u.gif
Jei kas turite padovanoti siūlų likučių, mielai paimčiau blush2.gif
Aš Kaune.

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

gal kas išbandėt šituos siūliukus? http://www.kasiulai....lne-p-9834.html

mezgu dar nesenai, tai nesu išbandžiusi daug siūlų, noriu numegzti draugės dukrytei (netrukus ateisiančiai į šį pasaulį) megztuką ir kelnytes. Ar nebus per stori siūlai naujagimiui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 13:52)
Sveikos,

Noriu vyrui megztuką numegzti. Ką manot apie Alpaca Drops siūlus (100% alpakų vilna)? Ar esat mezgę? Kaip nešiojasi? Neišsitampo? Nesiburbuliuoja?
4u.gif


Laba,
Per velai pamaciau sita zinute, tai gal jau ir mezget megztini. Esu is siu siulu numezgusi 2 megztinius: teciui ir vyrui. Siulu kaina gaunasi nemaza, nes megztiniui man gavosi apie 150 litu(nes vyrai ne is kuduju), taciau tikrai nesigailiu-dziaugiuosi, kai matau kai abu mylimi vyrai nesioja mano darbelius su pasitenkinimu. Teciui numezgiau pries metus, tai po siai dienai-atrodo megztinukas fantastiskai, nesusiburbulaves, nenutysias ir svarbiausiai plonas, taciau siltas. Vyras nesioja jau puse metu-taip pat labai patenkinta. Taip, kad jei negaila truputeli daugiau pinigeliu isleisti ir padirbeti prie ju-tai tikrai rekomenduoju megzti is siu siulu megztini.
Teciui-tai mezgiau kaledom, tai po darbo ir savaitgaliai per menesi numezgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 29 sausio 2013 - 11:16
parekomenduokite siulus tinkancius naujagimiui, pledukui, megztiems rubeliams ?
Atsakyti
Ateinu ir as pas Jus su klausimu.
Arteja dukrytes pirmoji komunija ir as sumasciau, kad reikia ja papyosti mocherinuke suknute, esu ju mezgusi ir ne viena, bet visas mezgiau is Angora2 siuliuku. Taciau tokiai progai noreciau, puosnesniu siuliuku, gal mocheros su sliku, bet girdejau, kad tada suknele negraziai krenta...Nu zodziu, niekaip negaliu issirinkti puosnaus siuliuko.
Gal galetumete kuri is savo patirties parekomenduot.


Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2013 01 24, 19:55)
Gal kas mezgete is "Filzy Wool Lanoso" 100%merino  siulu? Jie ten labai stori ir beveik nesusukti,tai neaisku kaip nesiosis,ar neistys labai?

Nejau nera is ju mezgusiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 01 29, 14:06)
parekomenduokite siulus tinkancius naujagimiui, pledukui, megztiems rubeliams ?

Merino vilna ar medvilne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2013 01 24, 18:55)
Gal kas mezgete is "Filzy Wool Lanoso" 100%merino  siulu? Jie ten labai stori ir beveik nesusukti,tai neaisku kaip nesiosis,ar neistys labai?


teoriskai tai turetu veltis/trauktis.
o gal net apskritai velimui skirti,- kam tas 'filzy' antraip? g.gif
Atsakyti