Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

sveikos merginos 4u.gif
nieko neišmanau apie siūlus, ir mano mezgimas buvo tik vilnonių kojinių mezgimas, dabar sumąsčiau, kad reik pabandyti numegzti vyrui patį paprasčiausią megztinį .
noriu jūsų patarimo kokie siūlai būtų tam tinkami, jog po vieno sezono jis nebūtų aplipęs šimtais burbuliukų ir kad išliktų forma. Nenoriu pačių storiausių siūlų, tokių per viduriuką. Ką galite patarti?

nes kažkada parduotuvėje patarta pirkau kažkokius šiltesnius siūlus ir mezgiau šaliką, tai likau nusivylusi pardavėjos patarimu, nes šalikas apsipūkavo, nei rašto gražaus nebesimatė, todėl noriu nuomonės jūsų, o ne pardavėjos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta1985 @ 2013 01 19, 19:42)
Bijau, kad paprastais siulais nebus tokio efekto, kaip is sios vilnos verysad.gif


nelabai zinau kas ten tau efektingiausia g.gif Buvau nusimezgus sau toki panasu megztini...atrodziau kaip meshka kaldroj unsure.gif Neseniai pirkau toki labai stora siula, kurio pavirsius lyg apveltas. tik etiketes kazkur nudaigojau doh.gif Vizualiai labai panasu i vilnos gijas. Busiu centre, paziuresiu pavadinima. Ju kokiose Kaufhof galerijose didesnes ar Karstad buna unsure.gif

QUOTE(Tomienė @ 2013 01 19, 23:10)
SU kuo maišot moherą?  g.gif
Esu mezgusi labai labai senai, dbr nusipirkau silk moher ir kid moher, nu plonumas  doh.gif ir rekomenduoja megzti su Nr.1 virbalais  blink.gif nu ne mano kantrybei  schmoll.gif

su kuo tik nori,- lace ar kojninio storumo, ar dar storesne vilna, su lino gija, galima ir 3 mocheros siulelius kartu sudet...

QUOTE(ingauk @ 2013 01 20, 08:18)
pirma karta girdziu kad su tokiais virbalais parasyta megzti, turiu pries akis kaip tik dar etikete, king kid sik, virbalai 3-3,5 smile.gif
o ka megsit is tu siuliuku  g.gif

as irgi nemacius....gal ten amerikietiskai?- 1 nr tai 2,5 mm...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 01 20, 10:18)
pirma karta girdziu kad su tokiais virbalais parasyta megzti, turiu pries akis kaip tik dar etikete, king kid sik, virbalai 3-3,5 smile.gif
o ka megsit is tu siuliuku  g.gif

Midaros siūlai, pati nustebau, nes kai kažkada čiupinėjau moherą, buvo 3-6 nr rekomendacijos g.gif

Mezgu skarą su nr.3 cool.gif laisvai gal4jau imti ir 3,5 irnesakyk.gif

Nu vaikai prabus nufotkinsiu, jei kur nenusigrūdo etiketė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 01 20, 08:59)
Busiu centre, paziuresiu pavadinima. Ju kokiose Kaufhof galerijose didesnes ar Karstad buna unsure.gif



4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o kur klaipedoje esat uzmaciusios Filetta Online siulu ? Noriu vasarai bliuskes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2013 01 21, 10:59)
Mergaites, o kur klaipedoje esat uzmaciusios Filetta Online siulu ? Noriu vasarai bliuskes  ax.gif

Paskambinkit i vegabaltica jie pasakys kur priekiauja. Arba jei tiksliai zinot kokios spalvos norit, gali perduoti i ta parduotuve su kuria jie dirba. bent jau man taip sake ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 21 sausio 2013 - 10:34
Kaune ABC esu pirkusi bukle siūliukus,lietuviški,svoris 500g,gal kuri buvot ir matėt ir įdomu sužinot ar dar turės.O gal kuri ir mezgėt 4u.gif
Atsakyti
Jums patikusius siūlus galite užsisakyti siulaitau@gamil.com
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal kas nors esate susidurę su "Nako elegant" (100 proc. merino superwash, 50 g 250m) siūlais? Kaip jų mezginys dėvisi: kiek tamposi, veliasi, reaguoja į skalbimą? Man tiktų jų metražas, bet abejoju dėl firmos.
Atsakyti
Noreciau paklaust, gal kam krito i aki kokie siuliukai panasus i situos:

user posted image

tokie sukti is vienos gijos ir kad butu ploni 100g ~500m
Atsakyti
Jautiena, turiu šiek tiek panašių, bet dar plonesni g.gif

user posted image
Atsakyti
o raudonu?
Atsakyti