Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 12, 00:18)
Kokius patartumete rinktis NAKO NAKOLEN pusvilne, ar TEKSRENOS  g.gif Nako esu bandzius, tai sau is ju nemegsciau nieko. O va vaikui manau nieko, nes greit isaugs, beto dazna skalbima skalbenkej atlaiko. O va teksrenos nebandziau, tik ciupinejau,norejau vyrui, bet irgi kazkaip nesuzavejo  blush2.gif Arba kokia kita puvilne pigiau apie 10 lt uz 100 gr/150-200m patartumete, kad ir spalvyciu butu vaikinui pasirinkti ir mamai malonu megzti  biggrin.gif Ir nereiketu po menesio naujo kept  doh.gif

vakar hypermaximoj ,maciau "Prjaza iz Troicka" 100% vilna po ~8lt.Kliente sake labai gerai nesiojasi. Sio gamintojo buna ir pusvilnes,tik kainos nezinau.Metrazas 250m/100g
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 12 sausio 2013 - 11:23
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 10:27)
Gal kuri is patirties pasakytu, ar Drops siulu kainos cia http://www.siulukamu...n-mezgimo-silai mazesnes nei Mezgimo zonoj? Galvoju, ar apsimoka siustis  g.gif
O gal dar kur be siu dvieju parduotuviu prekiauja Drops siulais (Vilniuje ar internete)?

Dar vukas.lt, manau bus pigesnes nei parduotuvej, nors vilnietes tiksliau pasakys.
Papildyta:
QUOTE(Liepa B. @ 2013 01 12, 12:21)
vakar hypermaximoj ,maciau "Prjaza iz Troicka" 100% vilna po ~8lt.Kliente sake labai gerai nesiojasi. Sio gamintojo buna ir pusvilnes,tik kainos nezinau.Metrazas 250m/100g

Reikes paziuret, svarbu kad dar spalvos vaikiui patiktu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 12, 01:18)
Kokius patartumete rinktis NAKO NAKOLEN pusvilne, ar TEKSRENOS  g.gif Nako esu bandzius, tai sau is ju nemegsciau nieko. O va vaikui manau nieko, nes greit isaugs, beto dazna skalbima skalbenkej atlaiko. O va teksrenos nebandziau, tik ciupinejau,norejau vyrui, bet irgi kazkaip nesuzavejo  blush2.gif Arba kokia kita puvilne pigiau apie 10 lt uz 100 gr/150-200m patartumete, kad ir spalvyciu butu vaikinui pasirinkti ir mamai malonu megzti  biggrin.gif Ir nereiketu po menesio naujo kept  doh.gif

Daug mezgiau iš Teksrenos, tiek sau, tiek kitiems, palyginus su Nako, man asmeniškai Nako minkštesni, smagiau mezgasi, bet dažniau nešiojant greit susiburbuliuoja abieji siūlai. Teksrenos siūlai aštresni, bet pigesni, šiek tiek patįsta išskalbus, paskui jau galima skalbyklėj skalbti. Kai už tokią kainą siūlai visai neblogi. Tiesa, kalbu apie vilnonius siūlus, kur matkelis parduotuvėj kainuoja apie 4,50lt, yra kiti storesni ir pigesni, pusvilnė, apie 3,60 kainuoja, jų irgi nepeikia.
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 09:27)
Galvoju, ar apsimoka siustis  g.gif
O gal dar kur be siu dvieju parduotuviu prekiauja Drops siulais (Vilniuje ar internete)?


Apsimoka wink.gif. Gyvai Vilniuje nemanau, kad daugiau kur Drops yra. Gamintojo puslapyje yra išvardinti jų siūlų pardavėjai.
Atsakyti
Mezfimo zonoj, kiek pamenu kai buvau spalvu pasiziuret drops alpaca kainavo 13.80, tai pora litu už kamuoliuka skirtumas, o jei gyveni Vilniuj tai is daugelio internetiniu uzsisakius gali nuvaziuot pasiimt ir uz siuntima nereiks moket, tikrai sutaupysi.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 12, 00:18)
Kokius patartumete rinktis NAKO NAKOLEN pusvilne, ar TEKSRENOS  g.gif Nako esu bandzius, tai sau is ju nemegsciau nieko. O va vaikui manau nieko, nes greit isaugs, beto dazna skalbima skalbenkej atlaiko. O va teksrenos nebandziau, tik ciupinejau,norejau vyrui, bet irgi kazkaip nesuzavejo  blush2.gif Arba kokia kita puvilne pigiau apie 10 lt uz 100 gr/150-200m patartumete, kad ir spalvyciu butu vaikinui pasirinkti ir mamai malonu megzti  biggrin.gif Ir nereiketu po menesio naujo kept  doh.gif

Man labai mieli turkiski Merino Gold pusvilne 60%,ten 100g-400m,bet mezgu is 2siulu,tai gaunasi geras storis.Pas mus jie po 9lt
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 01 12, 20:54)
Man labai mieli turkiski Merino Gold pusvilne 60%,ten 100g-400m,bet mezgu is 2siulu,tai gaunasi geras storis.Pas mus jie po 9lt

Aha sitie man irgi patiko.Kepures is ju mezgiau. Bet kaip tada apskaiciuot blush2.gif Jei man reikia 100gr/200 m, apie 300-400 gr, tai jei is dvigubo merino gold, kiek reiketu? blush2.gif Juk ne dvigubai daugiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 12 sausio 2013 - 20:16
Ačiū už atsakymus dėl Drops Alpaca siūlų 4u.gif Supratau, kad verta siųstis.
O kiek matkelių maždaug reiktų dukrytės megztukui (apytiksliai 104 dydzio)? Senai mezgiau iš tokių plonesnių, tai nesinori prisipirkti per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 22:03)
Ačiū už atsakymus dėl Drops Alpaca siūlų  4u.gif Supratau, kad verta siųstis.
O kiek matkelių maždaug reiktų dukrytės megztukui (apytiksliai 104 dydzio)? Senai mezgiau iš tokių plonesnių, tai nesinori prisipirkti per daug smile.gif

Jei ilgom rankovem as paimciau 4-5 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 12 sausio 2013 - 21:20

Labai jieškau šių siūlų. Pirkti Maximoje,prieš naujus metus. Išgelbėtų vienas, du trys matkeliai smile.gif Gal kuri nusipirkote per daug arnba žinote kur dar jų yra.
Eldorado HOME
Spalva 2820 [teracota ar oranžinė tamsi]
Serija/partija 47923
50 gr., 132 m
100 proc. vilna
user posted image

Megztinis pusiau numegztas, bet trūksta pusei rankovių doh.gif

Bendraukime per AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 12, 21:15)
Aha sitie man irgi patiko.Kepures is ju mezgiau. Bet kaip tada apskaiciuot  blush2.gif Jei man reikia 100gr/200 m, apie 300-400 gr, tai jei is dvigubo merino gold, kiek reiketu? blush2.gif Juk ne dvigubai daugiau?

tai is dvigubo ir gausis 1vnt 100g/200m
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2013 01 12, 23:02)
tai is dvigubo ir gausis 1vnt 100g/200m

doh.gif tiksliai gi, per puse netraza padalint ir tiek doh.gif blush2.gif blondine biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 12 sausio 2013 - 22:53