Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Viksė @ 2012 10 25, 19:31)
o tokių nenorite pabandyti (60% merino, 40% akrilano, 100 g-400 m)?
user posted image

is dviejų siūlų labai smagiai megztinis mezgasi, išplovus neišsitempia, nekanda


bandau dabar biggrin.gif visai smagus siulas, tik sakykit kaip savuosius mezginius plovet, rankom ar masinoj? kaip grezet, kaip dziovinot?
Atsakyti
gal zinot kiek kainuoja mazdaug ir kokia internetine parduotuve kur butu galima isigyti siu siuliuku? ax.gif
PomPom Yarn
Ir kiek reiktu matkeliu saliui ant peciu? na jis butu salikelis toks apsisiaust ant peciu prie sukneles.. ax.gif

Tokio ilgio tik dvigubai platesti 4u.gif 100 gr,40 metrai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 01 lapkričio 2012 - 13:39
QUOTE(gekoniuke @ 2012 11 01, 12:23)
bandau dabar  biggrin.gif visai smagus siulas, tik sakykit kaip savuosius mezginius plovet, rankom ar masinoj? kaip grezet, kaip dziovinot?



aš ir tuos siūliukus išbandžiau, mezgasi liuks, aš iš vieno siūlo mezgiau bolero sau
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Na bet man visgi labiau patiko merino 100proc, daug švelnesnis malonesnis siūlas dėvėjimui smile.gif o skalbimo atžvilgiu su sintetika visada lengviau pruižiūrėt, neišsitampo:) na ir iš merinosų vilnos skalbimo mašinoj skalbiau ir liuks viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2012 11 01, 12:23)
bandau dabar  biggrin.gif visai smagus siulas, tik sakykit kaip savuosius mezginius plovet, rankom ar masinoj? kaip grezet, kaip dziovinot?

Aš skalbiau rankomis, 15-20 min palaikiau susuktą i rankšluostį, kad išsisausėtų. Po to gal pusdieni džiovinau patiestą, o veliau pakabinau ant džiovyklės
Atsakyti
Labas merginos, ieskau medvines siulu su linu, ir vilnos su linu. Gal zinote, kur tokiu siuliuku galima nusipirkti?
Atsakyti
medvilnes su linu yra Midarosj, Casa lanoj
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 11 02, 18:17)
medvilnes su linu yra Midarosj, Casa lanoj

Aciu, tuoj paziuresiu midaros psl. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2012 11 02, 18:17)
medvilnes su linu yra Midarosj, Casa lanoj

Nu, nerandu... midaroje... gal gali pasufleruoti tiksliau? 4u.gif
Atsakyti
tikrai negaliu, gal puslapy ir nera, bet siandien parduotuvej buvau ir tikrai ciupinejau tokius
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2012 11 01, 12:23)
bandau dabar  biggrin.gif visai smagus siulas, tik sakykit kaip savuosius mezginius plovet, rankom ar masinoj? kaip grezet, kaip dziovinot?
sveiki stai is situ siuliuku mezgiau sia tunika labai smagus megsti na skalbiau viena karta rankom o antra masina

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 11 01, 14:32)
gal zinot kiek kainuoja mazdaug ir kokia internetine parduotuve kur butu galima isigyti siu siuliuku?  ax.gif


http://mezgimo-kilpa...__pompom_siulai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 03 lapkričio 2012 - 09:53
merginos,
gal kas bandet megzt iš šių siūlų?
http://www.siuluoaze...inose/dolly-725

gundausi parsisiūst..noriu šiltesnių
Atsakyti
Perkeliu savo klausimuką iš kitos temos, gal atsiras žinančių ir galinčių padėti?

Noriu megzti lininę skarą, radau gražių spalvų, bet nežinau kiek siūlų jai reikia. Parduotuvėje ne matkeliuose, o babinose įvairiais svoriais. Kiek ten metrų- pardavėja nežino.
Gal kas neblogai orientuojatės tokiuose reikaluose ir galėtumėt man padėti?
Kaip mūsų lietuviškas linas atitinka metrai- gramai? susukta yra ir po 1 ir po 2 ir po 3. Pačiupinėjus ko gero tinkamiausias storis būtų 2 siūliukų susuktų. Kiek man pirkti?
Atsakyti