Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(ingauk @ 2013 01 07, 13:00)
siaip tai mano akim tai storoki, nesirinkciau vasariniam drabuziui tokiu, bet siaip grazios spalvos smile.gif


mm, kaip gaila, tai tada pavasariui biggrin.gif ar iseitu suknelei isvis per sunkus nerinys, primenu as cia apie Lanoso Alisya. kad man pabodo tie ploni Maxiai ir Filettos ir tt
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 01 07, 19:57)
Tikrai netinka nerti schmoll.gif ypac krikstynu suknelei.Megzti-taip,puiku,bet nerti-rinkites labai plonycius vilneles siulu,jei jau taip norisi nerti is vilnos.


abai aciu uz patarima, gal galetumet rekomenduoti kokius nors siulus? ju tiek daug, bijau, kad kol isanalizuosiu visus ir krikstynos ateis. O gal is medvilnes bandyti, ar pusvilnes?
Atsakyti
QUOTE(Alicee @ 2013 01 08, 09:41)
abai aciu uz patarima, gal galetumet rekomenduoti kokius nors siulus? ju tiek daug, bijau, kad kol isanalizuosiu visus ir krikstynos ateis. O gal is medvilnes bandyti, ar pusvilnes?

Cia matau 2sprendimo budus:
1.Vilniuje daug siulu parduotuviu,nuvaziuokit i kokia geresne,pvz.casa lana ar VCU'pe ir paieskokit kokios plonos vilneles ar pusvilnes nerimui.Pardavejos irgi gali patarti.Buna tokia yoac plona merino vilnele,is kokiu 2-3 siuleliu butu visai grazu.
2.O as daryciau taip biggrin.gif -nunerciau suknele is medvilnes,prie jos svarkiuka ar megztuka ir tikrai vaikas nesusaltu,juk nereikes visas krikstynas lauke buti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 08 sausio 2013 - 08:58
mergaites, labai labai reikia jusu pagalbos, gal kur nors mazesniam mieste galima gauti Alize Merino bulky tamsiai tamsiai melyna spalva, spalvos kodas 583 lygtai (vakare patikslinsiu, bet kiek internete spalvos paleciu ju radau, tai turetu buti ta) Man reiktu 25-30 matkiuku
va taip jie atrodo
user posted image
Atsakyti
kepurytes kazin tokie tiktu g.gif
user posted image
Atsakyti
Nors nelabai į temą, bet paklausiu čia smile.gif Gal žinote kur Vilniuje galima nusipirkti storų virbalų su valu, 7-8 numerių. Pažiūrėjau keliose vietose, tai tik iki 5 nr. buvo. Nesinori blaškytis po Visą Vilnių ieškant.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 01 11, 16:11)
Nors nelabai į temą, bet paklausiu čia  smile.gif Gal žinote kur Vilniuje galima nusipirkti storų virbalų su valu, 7-8 numerių. Pažiūrėjau keliose vietose, tai tik iki 5 nr. buvo. Nesinori blaškytis po Visą Vilnių ieškant.

http://www.e-midara.lt/virbalai.htm


skambinkit į savanoriuose esančią parduotuvę, klauskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2013 01 07, 21:32)
mm, kaip gaila, tai tada pavasariui  biggrin.gif ar iseitu suknelei isvis per sunkus nerinys, primenu as cia apie Lanoso Alisya. kad man pabodo tie ploni Maxiai ir Filettos ir tt




Esu nėrusi iš šių siūlų, tai jie gana stori, bandžiau nerti suknelę, bet negražiai žiūrėjosi, bent man, todėl išardžiau ir po po to bliuskutes nusimezgiau, nebent jei nertumėte prigludusią suknelę, aš nėriau platėjančią, tai nebuvo kritimo.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 01 11, 16:11)
Nors nelabai į temą, bet paklausiu čia  smile.gif Gal žinote kur Vilniuje galima nusipirkti storų virbalų su valu, 7-8 numerių. Pažiūrėjau keliose vietose, tai tik iki 5 nr. buvo. Nesinori blaškytis po Visą Vilnių ieškant.

Tikrai tokiu yra Casa Lanoj, Verpaluose, Gerose akyse. Nuvaziuokit i VCU'pa, ten ir Verpalai ir Geros akys yra, tikrai kurioj nors rasit
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2013 01 11, 17:11)
Esu nėrusi iš šių siūlų, tai jie gana stori, bandžiau nerti suknelę, bet negražiai žiūrėjosi, bent man, todėl išardžiau ir po po to bliuskutes nusimezgiau, nebent jei nertumėte prigludusią suknelę, aš nėriau platėjančią, tai nebuvo kritimo.


labai aciu uz atsakyma. planuoju prigludusia, bet galbut ir ji tada negraziai ziuresis. su tais plonais tiek darbo, atrodo is storesniu lengviau, bet nelabai grazu. matyt teks is Filettos, o is siu ka nors kita.
Atsakyti
Kokius patartumete rinktis NAKO NAKOLEN pusvilne, ar TEKSRENOS g.gif Nako esu bandzius, tai sau is ju nemegsciau nieko. O va vaikui manau nieko, nes greit isaugs, beto dazna skalbima skalbenkej atlaiko. O va teksrenos nebandziau, tik ciupinejau,norejau vyrui, bet irgi kazkaip nesuzavejo blush2.gif Arba kokia kita puvilne pigiau apie 10 lt uz 100 gr/150-200m patartumete, kad ir spalvyciu butu vaikinui pasirinkti ir mamai malonu megzti biggrin.gif Ir nereiketu po menesio naujo kept doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 11 sausio 2013 - 23:21
Gal kuri is patirties pasakytu, ar Drops siulu kainos cia http://www.siulukamu...n-mezgimo-silai mazesnes nei Mezgimo zonoj? Galvoju, ar apsimoka siustis g.gif
O gal dar kur be siu dvieju parduotuviu prekiauja Drops siulais (Vilniuje ar internete)?
Atsakyti