Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 06, 17:31)
ačiū, nežinojau šio metodo, kažkaip su actu šaldytuvą valau, tai kvapus tikrai pašalina, apie siūlus nepagalvojau kažkaip, dar kartą ačiū 4u.gif  o tada kaip su sruogom daryt, kaip jas skalbt? nes vistik storos, jei paliksiu nusivarvėt ir savaime - vėl kvapų įgaus, nes siūlų kiekis nemažas, plonas siūlas, tad jo daug. Į skalbimo mašiną kišt rizikuot bijau- ką patartumėt ,,vaniūčkom" sruogom ( kalbu konkrečiai apie liną) . beje, kartais ir vilnos kvapas erzinantis būna ax.gif

Esu girdejusi, kad su actu irgi perskalauja, jei spalva leidzia siulai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esemesas @ 2013 01 06, 20:19)
Esu girdejusi, kad su actu irgi perskalauja, jei spalva leidzia siulai  g.gif

taip.actas ir truputis druskos sutvirtina dažus, taip nebedažo audinys ar siūlai ( margučius dažant taipogi tas taikoma kad spalva ryškesnė prikibtų prie lukšto) Bet ne visada tas pasiteisina, priklauso dar ir nuo dažo bei nuo audinio rūšies. vat aš apie kvapo naikinimą actu kažkaip niekad nebuvau pagalvojus- geras naujas atradimas- ir ką aš be sm daryčiau 4u.gif
Atsakyti
Gal pas kuria uzsilike tamsiai melynos spalvos Filati da Collezione TUNDRA pusvilnes siulai. Supakuota po 50g, 83m. Juoda etikete,spalva 03. Mezgu megztini ir pritrukau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liusia21 @ 2013 01 06, 23:58)
Gal pas kuria uzsilike tamsiai melynos spalvos Filati da Collezione TUNDRA pusvilnes siulai. Supakuota po 50g, 83m. Juoda etikete,spalva 03. Mezgu megztini ir pritrukau  doh.gif


o ga lmatete kur pirkti?
stai tokie
user posted image
Atsakyti
Taip čia išgyrėt tą liną,kad dabar tiesiog jaučiu pareiga kažką BŪTINAI nunarpliot! :-)
Atsakyti
Sveikos,

o kaip sie siulai, kas bandete, noreciau patarimo smile.gif

Lanoso Alisya

cia vasariniai? ar tiktu suknelei, kepuraitei vasarai? gal zinote, kaip po skalbimo?
labai grazios spalvos, man knieti isbandyt
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2013 01 07, 12:56)
Sveikos,

o kaip sie siulai, kas bandete, noreciau patarimo smile.gif

Lanoso Alisya

cia vasariniai? ar tiktu suknelei, kepuraitei vasarai? gal zinote, kaip po skalbimo?
labai grazios spalvos, man knieti isbandyt

siaip tai mano akim tai storoki, nesirinkciau vasariniam drabuziui tokiu, bet siaip grazios spalvos smile.gif
Atsakyti
laba diena, noreciau patarimo del siulu pasirinkimo smile.gif . Galvojame krikstyti pavasariop(kovo pacioj pradzioj) dukrele. Labai noriu pati jai nunerti ar numegzti suknele. Po ilgu galvojimu, siandien nusprendziau, kad greiciausiai nersiu kiaurarasciu. Kadangi metas bus gana dar vesus, pasirinkau merino vilnos siulus. stai tuos:
http://www.siulai.eu...;category_id=42

Gal galetumete pasakyti ka nors apie juos, ar siaip patarti ka, ar tinka kiaurarasciui stambiam ir kiek mazdaug reiketu tu siulu. dukrytei bus metukai, ugis apie 80cm.

labai dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alicee: 07 sausio 2013 - 13:12
Gal kuri bandet Anny Blatt siulus? vartineju zurnaliuka ten viskas is Anny Blatt. Sudetis, vaizdas visai nieko... Idomu LT yra ju pirkt. Noreciau isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 07, 18:19)
Gal kuri bandet Anny Blatt siulus? vartineju zurnaliuka ten viskas is Anny Blatt. Sudetis, vaizdas visai nieko... Idomu LT yra ju pirkt. Noreciau isbandyti  ax.gif

nemanau kad LT butu. Tai amerikietiski siulai ir tokie nepigus...pas mus net 100% poliamido 50g apie 9 eur kainuoja wacko.gif
Esu mezgus is ju kashmerino (15% kashmyro, 85%merino) sita megztinuka, pats siulas labai labai patiko, nepaprastai malonus liesti, lengvas, svelnus, skalsus, bet nesiojasi tai nelabai kaip,- patyso kazkaip, apsiveles buvo, nors nurinkus gumuliukus daugiau lyg nebesivelia unsure.gif nors gal mazesnio nr virbalais megztas butu nesitases g.gif
zodziu, nedaug patirties su anny blatt turiu, bet pirkciau vel ta pati siula...jei rasciau nukainuota biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 sausio 2013 - 20:04
QUOTE(Alicee @ 2013 01 07, 14:10)
laba diena, noreciau patarimo del siulu pasirinkimo smile.gif . Galvojame krikstyti pavasariop(kovo pacioj pradzioj) dukrele. Labai noriu pati jai nunerti ar numegzti suknele. Po ilgu galvojimu, siandien nusprendziau, kad greiciausiai nersiu kiaurarasciu. Kadangi metas bus gana dar vesus, pasirinkau merino vilnos siulus. stai tuos:
http://www.siulai.eu...;category_id=42

Gal galetumete pasakyti ka nors apie juos, ar siaip patarti ka, ar tinka kiaurarasciui stambiam ir kiek mazdaug reiketu tu siulu. dukrytei bus metukai, ugis apie 80cm.

labai dekoju is anksto 4u.gif

Tikrai netinka nerti schmoll.gif ypac krikstynu suknelei.Megzti-taip,puiku,bet nerti-rinkites labai plonycius vilneles siulu,jei jau taip norisi nerti is vilnos.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 01 07, 20:38)
pas mus net 100% poliamido 50g apie 9 eur kainuoja wacko.gif


Kad jau tikrai wacko.gif
ech... o tai skaniai vartinejau zurnaliuka, labai sugunde ir parodytos spalvos, sudetis, modeliukai is ju...Tik kainu nebuvo biggrin.gif
Viskas aisku unsure.gif Ne tau Martynai .... nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 07 sausio 2013 - 20:19