Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(dahlia+++ @ 2013 01 05, 21:06)
...bet kiekvieną kartą skalbiant taip paminkštėja  mirksiukas.gif  Man net klausimas nekyla kam jis tinkamas - viskam  4u.gif Aš jį įsimylėjusi, praeitą pavasarį ir vasarą beveik vien iš lino nėriau ir labai džiaugiausi iš vienos forumietės būtent 'tarybinio' nusipirkusi..

Džiugu girdėt! Man jis atrodė toks nepalenkiamas.. :-D
Atsakyti
QUOTE(Sechmeta @ 2013 01 05, 22:27)
Džiugu girdėt! Man jis atrodė toks nepalenkiamas.. :-D

drinks_cheers.gif dahlia+++ tiesą sako
Viskas su tuo linu gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 01 05, 22:06)
...bet kiekvieną kartą skalbiant taip paminkštėja  mirksiukas.gif  Man net klausimas nekyla kam jis tinkamas - viskam  4u.gif

Netinka mezgimui schmoll.gif (nebent kiauraraščiams, servetėlėms) - mezginys tampa įstrižas. (Nors gal ir ne visas tarybinis linas pasižymi šia savybe mastau.gif - visgi neberizikuočiau) O nėrimui - puikus dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 05 sausio 2013 - 22:16
QUOTE(Sechmeta @ 2013 01 05, 20:56)
Kalbant apie liną.. Turiu didelę ritę lininio siūlo. Tarybinio kažkokio. Kam jis tinkamas? Su juo nertiniai gaunasi toki kieti..

turiu lininę palaidinę nertą iš tarybinių siūlų, tai vasarą būna tik ant dviejų padėčių: arba džiūsta, arba ant manęs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diasaja: 05 sausio 2013 - 23:16
O ką pasakysit apie šiuos siūlus?
user posted image
Sudėtis : 70 % Vilna;
30 % Acrilas.
user posted image
Sudėtis : 100 % Lanos vilna


Atsakyti
kaip sitie siulai elgias po skalbimo, ar tinkami suknelei ir i ka panasus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 01 06, 13:09)
kaip sitie siulai elgias po skalbimo, ar tinkami suknelei ir i ka panasus  blush2.gif
]


is jų esu nėrusi dukrytei kelnes, keletą kepuraičių.. tai po skalbimo jautėsi, kad šiek tiek susitraukė, bet labai nežymiai. manau suknelei jie tinkami.
Atsakyti
QUOTE(Sechmeta @ 2013 01 05, 20:56)
Kalbant apie liną. Turiu didelę ritę lininio siūlo. Tarybinio kažkokio. Kam jis tinkamas? Su juo nertiniai gaunasi toki kieti..

man linas pats pačiausias siūlas, mėgstu jį. Tarybinio turiu ir siūlo ir gaminių, dar mamos nertų, kai kurie skaičiuoja jau beveik mano metus, apie 30 metų senumo suknelę vasarą nešioju- nesunešiojamas rūbas, kuo labiau skalbi tuo šviesesnė darosi ir minkštesnė, ir žvilgesys stsiranda- nu man patinka. Natūralaus lino turiu gal kokius 5-6 kg, tarybinio dar, skirtingų storių, tad jei kam reikia- šaukit, kokią sruogą galėčiau perleisti 4u.gif
apie nėrinius ir mezginius- nuo siūlo priklauso skersavimas- iš plono išeina ir tas ir tas gražiai, o vat iš storesnio reikia jau mėginius daryt,kartais nertas labai storas gaunasi, standus, tai tik sijonam nebent tinkamesnis ar servetėlėm. bet skersavimo nesu pastebėjus su savaisiais dirbant g.gif
Kas man iš pradžių nepatinka- kol gaminys naujai nunertas ar numegztas, tuo jis kietesnis, ir skalbiant toks bbbbaisus vanduo nuo jo bėga- žiauru. Reikia pamirkyt gerokai ir daug kartų išskalbt, perplaut gerai, tada siūlas jau šilkinis, Ir dar kartais tas senas kvapas kai kuriuose siūluose žiaurus būna- kaip tą išgyvendint?( iš močiutės parvežti yra toki antikvariniai su kvapeliu, norisi atsikratyt. Ar sruogas kaži galima skalbti? ir kuom, kad kvepėtų?)
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 06, 16:58)
Ir dar kartais  tas senas kvapas kai kuriuose siūluose žiaurus būna- kaip tą išgyvendint?( iš močiutės parvežti yra toki antikvariniai  su kvapeliu, norisi atsikratyt. Ar sruogas kaži galima skalbti? ir kuom, kad kvepėtų?)

Geriausias daug kartų išbandytas būdas-apie valandą pamirkyti vandenyje su actu, negailint acto smile.gif. Po to išskalbti. Labai gerai nuima ir "puvinio" kvapą, pvz., nuo ilgai džiūvusių džinsų
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2013 01 06, 16:17)
Geriausias daug kartų išbandytas būdas-apie valandą pamirkyti vandenyje su actu, negailint acto :

ačiū, nežinojau šio metodo, kažkaip su actu šaldytuvą valau, tai kvapus tikrai pašalina, apie siūlus nepagalvojau kažkaip, dar kartą ačiū 4u.gif o tada kaip su sruogom daryt, kaip jas skalbt? nes vistik storos, jei paliksiu nusivarvėt ir savaime - vėl kvapų įgaus, nes siūlų kiekis nemažas, plonas siūlas, tad jo daug. Į skalbimo mašiną kišt rizikuot bijau- ką patartumėt ,,vaniūčkom" sruogom ( kalbu konkrečiai apie liną) . beje, kartais ir vilnos kvapas erzinantis būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 06, 17:31)
ačiū, nežinojau šio metodo, kažkaip su actu šaldytuvą valau, tai kvapus tikrai pašalina, apie siūlus nepagalvojau kažkaip, dar kartą ačiū 4u.gif  o tada kaip su sruogom daryt, kaip jas skalbt? nes vistik storos, jei paliksiu nusivarvėt ir savaime - vėl kvapų įgaus, nes siūlų kiekis nemažas, plonas siūlas, tad jo daug. Į skalbimo mašiną kišt rizikuot bijau- ką patartumėt ,,vaniūčkom" sruogom ( kalbu konkrečiai apie liną) . beje, kartais ir vilnos kvapas erzinantis būna ax.gif


Daryti mazesnes srogas ir dziauti ant radiatoriaus, patiesus ranksluosti
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 06, 15:31)
ačiū, nežinojau šio metodo, kažkaip su actu šaldytuvą valau, tai kvapus tikrai pašalina, apie siūlus nepagalvojau kažkaip, dar kartą ačiū 4u.gif  o tada kaip su sruogom daryt, kaip jas skalbt? nes vistik storos, jei paliksiu nusivarvėt ir savaime - vėl kvapų įgaus, nes siūlų kiekis nemažas, plonas siūlas, tad jo daug. Į skalbimo mašiną kišt rizikuot bijau- ką patartumėt ,,vaniūčkom" sruogom ( kalbu konkrečiai apie liną) . beje, kartais ir vilnos kvapas erzinantis būna ax.gif

palaukit karstu vasaros dienu....

Atsakyti