Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Carollina @ 2013 01 01, 12:41)
linas turi tokia savybe - kuo ilgiau nesioji - tuo jis labiau minksteja. Po kiek laiko jis pasidaro minkstutis minkstutis, todel , manau, jog turetu tikrai graziai kristi. O kad dabar standus - tai normalu. Nunerusi - isskalbsite ir iskarto kazkiek jau paminkstes  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif is is vis as siulyciau pries nesiojima ne viena karta isskalbti bus maloniau ant kuno smile.gif
Atsakyti
Sveikos užsinorėjau aš sau megztinio kokio puikaus, tai atlėkiau su klausimu kaip DROPS ALPACA? Ar ne per ploni kaip nešiojas gal kas išbandėt?
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2013 01 01, 22:54)
Sveikos užsinorėjau aš sau megztinio kokio puikaus, tai atlėkiau su klausimu kaip DROPS ALPACA? Ar ne per ploni kaip nešiojas gal kas išbandėt?


Labas, as mezgiau dvi liemenes, drauge mano megstuka neres is ju, tai smagus siuliukai;) ir gerai nesiojas ; ) o del storumo cia skonio reiks;) kai nusimezga visai normaliao gaunas;)
Atsakyti
LABA DIENA,

SU NAUJAIS METAIS

Kreipiuosi su pagalbos šauksmu

Viena moterytė buvo atidavusi moherinius siūlus, pradėjau megzti tikėdamasi, kad užteks, bet jau matau, kad tikrai ne....

Apskambinau importuotojam ir jų parduotuvėm, pasirodo, sena partija ir nebėra.

Gal kas turite ar žinote kur galėtų būti?

Juoda stačiakampė etiketė, baltom raidėm KID SILK. Numeris 488. Tokia maloniai prigesinta rausva, avietinė
Papildyta:
QUOTE(Moniqy @ 2013 01 01, 21:54)
Sveikos užsinorėjau aš sau megztinio kokio puikaus, tai atlėkiau su klausimu kaip DROPS ALPACA? Ar ne per ploni kaip nešiojas gal kas išbandėt?

Mano šitas iš Drops Alpakos

user posted image

Malonus. Man negraužia, bet yra sakančių, kad graužia. Šiek tiek susivelia tokie bumbuliukai pažastyse.
Sunaudojau 7 kamuoliukus. Bet mano dydis L.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 02 sausio 2013 - 12:52
Va tokie va

user posted image
Atsakyti
va cia mano is ALPAKA DROPS

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kleckiukas-vasara @ 2013 01 02, 19:11)
va cia mano is ALPAKA DROPS

user posted image



gal galetumet patarti kur galima butu pigiau pirkti bambuko siulo su vinele maisyto?

ir gal zinote is kokiu siuliuku geriausiai megsti vaikiskus pledukus, nes kelios drauges laukaisi noriu paruosti dovaneliu:)
Atsakyti
kokius siulelius patartumete kudikeliui ? smile.gif
Atsakyti
Užėjau čia pasidalinti informacija apie DROPS Alpaca Boucle, mažu kam bus įdomu.
Šiandien pamačiau iš jų megztą ir porą kartų nešiotą megztinį. Rankovės ir šonai - siaubingai apsivėlę, nu tiesiog košmaras kažkoks. Lyg n metų būtų tampyta.
Aišku, šiaip jie super gražūs, minkšti, nu bet šitoks neįsivaizduojamas vėlimasis...
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 01 02, 21:12)
kokius siulelius patartumete kudikeliui  ? smile.gif

medvilne ar merino vilnele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musinukė @ 2013 01 02, 21:22)
Užėjau čia pasidalinti informacija apie DROPS Alpaca Boucle, mažu kam bus įdomu.
Šiandien pamačiau iš jų megztą ir porą kartų nešiotą megztinį. Rankovės ir šonai - siaubingai apsivėlę, nu tiesiog košmaras kažkoks. Lyg n metų būtų tampyta.
Aišku, šiaip jie super gražūs, minkšti, nu bet šitoks neįsivaizduojamas vėlimasis...

Aciu kad paraset 4u.gif Nes siulas labai gundanciai atrodo wub.gif O va kaip blogai nesiojasi unsure.gif Bet gal apsivels pradzioj, o poto nesivels?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 01 03, 16:14)
Aciu kad paraset 4u.gif Nes siulas labai gundanciai atrodo  wub.gif O va kaip blogai nesiojasi  unsure.gif Bet gal apsivels pradzioj, o poto nesivels?


As buvau gavus dovanu tokiu siuliuku, tai mngerai jie nesiojos, t.y. Mano maxylis tryne namie liemene tai mums patiko;) visi siulai turi polinki burbuliuotis, bet priklauso ir nuo to.kaip mezgini priziuresi. Drauge turejo tokiu siulu salikeli sake ir labai payiko. Tai kaip ir nzn.
Atsakyti