Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

O kaip šie siūlai skarai, šaliui?

user posted image

mezgiau iš šitų, tai labai patiko (nepalyginsi su Midaros mohera):

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diasaja: 19 gruodžio 2012 - 17:31
Gal kas mezge is Drops KARISMA? Kaip nesiojasi?Skalbiasi ir t.t. Noriu vaikui. Taigi daznas skalbimas neisvengiamas + visokie rankoviu tampymai ir t.t biggrin.gif Vienzo eksploatavimas vyks pilnu tempu doh.gif Ar atlaikys?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 12 19, 17:30)
O kaip šie siūlai skarai, šaliui?

user posted image


sitie is silkmocheriu mano patys mylimiausi wub.gif skaras tik is ju mezgiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 19, 20:49)
Gal kas mezge is Drops KARISMA?


Burbuliuojasi panešiojus mirksiukas.gif . Daug patirties neturiu, bet Lima geriau nešiojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 19 gruodžio 2012 - 22:11
QUOTE(Restar @ 2012 12 19, 23:09)
Burbuliuojasi panešiojus mirksiukas.gif . Daug patirties neturiu, bet Lima geriau nešiojasi.

Man Lima irgi patinka. Va Karismos nebandziau. Reiskias tokiem projektam bijosiu bandyt. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 19, 09:31)
O ka mezgat is tokios plonybes?  bigsmile.gif  As sita vilnele (tiesa, pries 2 metus) pirkau kaune, Dainavos turgaus pastate po 25 lt. Aisku, dabar jau gali but ir brangiau...
bet as niekaip nesugalvoju ka is ju megzt...nebent kelias gijas sudet, ar su kokia mochera kartu  unsure.gif


Mezgu mezgimo mašina, bet žinoma reikia vis tiek kelias gijas dėti. Esu mezgusi iš šių firmų viskozės/medvilnės siūliuko, tai dabar kiek čiupinėju, niekas kitas netinka biggrin.gif

Dėkui už nuorodą, turėsiu omenyje.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Ieskau kur pirkti Klaipedoi ar internetu BBB Merinos Polo, arba kitos merino vilnos su panasiu 750m ant 100gr metrazu... Busiu labai dekinga uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2012 12 19, 21:08)
sitie is silkmocheriu mano patys mylimiausi wub.gif skaras tik is ju mezgiau wink.gif

dėkui 4u.gif O su kokio nr virbalais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 12 21, 23:31)
dėkui 4u.gif O su kokio nr virbalais? g.gif

skaras su 3,5 ar 3mm.o kitka su 2,5mm labai tankiai graziai gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą. Ar linas nors kiek turės kritimo g.gif Dabar neriu ir man jis toks sovintis gaunasis, Gal sakau kai išsiplaus bus minkštesnis g.gif Siūlai: 60% lino ir 40% vizkozės, rusiški, Rustik.
Atsakyti
o jai bambuko siulo mezginys issitampe. ar yra koks budas atstatyti ji i buvusia padeti, sumazinti ?
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2012 12 30, 22:34)
Merginos, turiu klausimą. Ar linas nors kiek turės kritimo g.gif Dabar neriu ir man jis toks sovintis gaunasis, Gal sakau kai išsiplaus bus minkštesnis g.gif Siūlai: 60% lino ir 40%  vizkozės, rusiški, Rustik.


linas turi tokia savybe - kuo ilgiau nesioji - tuo jis labiau minksteja. Po kiek laiko jis pasidaro minkstutis minkstutis, todel , manau, jog turetu tikrai graziai kristi. O kad dabar standus - tai normalu. Nunerusi - isskalbsite ir iskarto kazkiek jau paminkstes mirksiukas.gif
Atsakyti