Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Nu matai, kadangi esu nerus/mezgus is sunkesnes medvilnes, daug ketesnes (gal tiesiog prastesnes), tai sitie siulai man buvo atgaiva... Man nerta medvilne ansciau asociodavosi su sarvu, o po siu siulu jau galiu nebijau nerti ax.gif

Grazus tavo ideteji. Megstu tweeda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 14 gruodžio 2012 - 16:19
ačiū mergaitės 4u.gif
abu sudomino, tik Ambre norėtųsi man gausesnio spalvyno, bet manau išsirinksiu 4u.gif
o tie Tweed kokie fainuoliai wub.gif rašausi į norų sąrašą .tik iš nuotraukos tokie žieminiai šilti atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 12 14, 17:40)
ačiū mergaitės  4u.gif
abu sudomino, tik Ambre norėtųsi man gausesnio spalvyno, bet manau išsirinksiu 4u.gif


Ambre, bent vasara buvo labai daug spalvu pas juos. Internete spalvos sumeluotos. Man real daug grazesni, ir tikrai yra ka ishsirinkt ir mergytem, ir berniukam ir sau bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos gal galetumete patarti gerus, gerai nesijancius siulus suknelei/tunikai.?
nenoriu kad siulas labai butu storas.
(Laukiuosi tai reikia pridengti savo pilvuka ir nugaryte silciau)
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2012 12 12, 14:45)
Gal yra bandziusiu megzti is Gazzal siuliuku?

Sudetis nebloga, o ir kaina netokia smarki smile.gif


Mezgiau is Gazzal Classic-salius, skara didele, dukrai megztini kiaurarasciu reglano rankovemis is 1 siulo ir sesei megztini is 2 siulu. Man jie geri. Mezginys neissitempe-tik gal kiek del kiaurarascio. Megztini trina daznai-nesiburbuliuoja
Papildyta:
QUOTE(tura @ 2012 12 14, 15:11)
ar kas bandėt Yarn art sophist? Noriu nert baltą su tamsiai mėlyna. Ar nedažo? Spalva neblunka?

neriau sau suknele ir dukrai tunika. Daugiau nenersiu nieko is ju. Kliuna uz kiekvieno pirsto nelygumo, pesiojasi. Atsisedus ant nelygaus pavirsiaus irgi is karto apsipesioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 14 gruodžio 2012 - 20:45
kristynka* as kadnagi dabar ant Drops bangos, tai vienareiksmiskai arba Drops alpaka, arba Lima (siek tiek storesne) 4u.gif Nepal dar storesnis, bet man labai jis wub.gif O spalvytes visu Dropsu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 14, 20:54)
kristynka* as kadnagi dabar ant Drops bangos, tai vienareiksmiskai arba Drops alpaka, arba Lima (siek tiek storesne)  4u.gif Nepal dar storesnis, bet man labai jis  wub.gif O spalvytes visu Dropsu  wub.gif  wub.gif

gal turit koki mezginuka is ius siuleliu ?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 14, 16:50)
Mano anos vasaros atradimas Ambre medvilne  su bambuku wub.gif Nerelaus lengvumo siulas. Ir spalvytes jo pasakiskos. Labai dera tarpusavy.Ir mezgiau, ir neriau is ju  thumbup.gif Tikrai megsiu is jo dar ir dar, nes ir kainyte padori, ir pats siulas labai labai sauniai nesiojasi.
Jei Kaune tai Pramones maximoj 2a. yra

Papildyta:

drinks_cheers.gif man irgi nepatinka. Mano aprasyteji Ambre pilnai matiniai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif prisidedu prie pagyrų šiam siūlui thumbup.gif Labai minkštas ir mielas wub.gif
Jų taip pat rasite Šilainiuose, APmezga parduotuvėje.
Atsakyti
kristynka* Turiu bet nesu nufotografavus, raverly paziurekit wink.gif
Papildyta:
QUOTE(vincis @ 2012 12 14, 22:37)

Jų taip pat rasite Šilainiuose, APmezga parduotuvėje.

Ne mano rajonas visai, palauksiu kol ju internetine atsidarys, nes specialiai vaziuot, kazkaip tingiu nemacius nei kainu, nei asortimento blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Labai reikia pagalbos, nes ištiko visiška krizė doh.gif Nebežinau ko griebtis.

Turiu viziją vasarinės-pavasarinės suknelės SUKNELĖ

Noriu baltos su tamsiai mėlyna. Kažkas panašaus kaip viršus baltas, ties liemeniu mėlyna, sijonas juostomis. Mačiau variantą kitos suknelės, tai kaip patiko.

Bet siūlų nerandu. On line Fileta per ploni. Gerai būtų storis kaip Begonija, neriant 2,5 numeriu. Bet Begonija man kažkaip nesižiūri, gražiai atrodė Sophist, bet labai peikia (osinkoj rašo, kad tinka tik vienam kartui užsidėt), Summer - sunku labai nert (nors galvoju pabandyt), Lily- man per kietas ir norisi storesnio.

Turiu dar varianta Online Candy, bet labai brangu- reikia 13vnt. Gerai, jei rezultatas pateisins lūkesčius, o jei nelabai doh.gif

Kas dar yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tura: 16 gruodžio 2012 - 18:43
o Filetta nenorit? bigsmile.gif jie plonesni, kaip maxi, bet minkštesni, krenta labai gražiai wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Vis dar neprarandu vilties surasti ir nupirkti YarnArt Summer siuliukus sampanines spalvos:
http://www.yarnart.i...ay.aspx?uid=109
Nr. 06
Gal galetumet patarti, kur juos galima nupirkti?
O gal kas nors is mezgeju turi likucius? Mielai nupirkciau. Man reikia 6-7 kamuoliuku.
Labai lauksiu, gal kas nors atsilieps.... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti