Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(jju @ 2012 12 12, 14:45)
Gal yra bandziusiu megzti is Gazzal siuliuku?
http://www.siulupard...15_6140459.aspx
ir situ
http://www.siulupard...15_6144698.aspx

Sudetis nebloga, o ir kaina netokia smarki smile.gif


Mezgiau skarą iš Gazzal Classic. Labai patiko ir siūlas, ir skara miela gavosi. Manau ateityje tikrai dar megsiu iš šių siūlų, gal kokią palaidinę. smile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit siūlų sudėtį, o dar geriau konkrečius siūlus - megztiniui, bet ne žiemiškam. Dukrai noriu numegzti tokį, kad ir pavasarį, vasarą nešioti. Primezgiau šiltų - vilnonį, pusvilnonį. Dabar reikia tokio "vėsesnio". Megzčiau ne kiauraraščiu. Galvojau apie medvilnę, bet bijau, jei 100 proc medvilnė, bus sunkokas, tįstantis į apačią. Labai laukiu nuomonių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 14, 07:41)
Parekomenduokit siūlų sudėtį, o dar geriau konkrečius siūlus - megztiniui, bet ne žiemiškam. Dukrai noriu numegzti tokį, kad ir pavasarį, vasarą nešioti. Primezgiau šiltų - vilnonį, pusvilnonį. Dabar reikia tokio "vėsesnio". Megzčiau ne kiauraraščiu. Galvojau apie medvilnę, bet bijau, jei 100 proc medvilnė, bus sunkokas, tįstantis į apačią. Labai laukiu nuomonių  4u.gif  4u.gif

labai 'palengvina' mezgini 50% sintetikos toj medvilnej...
prabangensei versijai galima rinktis visokius silko misinius (man grynas nepatinka).Ypac su trupuciu vilnos...
Viskozes misiniai visai neblogai turetu but, bet pati nemezgus is tokiu g.gif gryna viskoze tai labai neelastinga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(anetera @ 2012 12 13, 22:42)
Mezgiau skarą iš Gazzal Classic. Labai patiko ir siūlas, ir skara miela gavosi. Manau ateityje tikrai dar megsiu iš šių siūlų, gal kokią palaidinę.  smile.gif


Aciu uz nuomone. Pirksiu ir megsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 14, 11:58)
labai 'palengvina' mezgini  50% sintetikos toj medvilnej...
prabangensei versijai galima rinktis visokius silko misinius (man grynas nepatinka).Ypac su trupuciu vilnos...
Viskozes misiniai visai neblogai turetu but, bet pati nemezgus is tokiu g.gif gryna viskoze tai labai neelastinga unsure.gif

Prašyčiau plačiau. Kas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2012 12 14, 12:12)
Prašyčiau plačiau. Kas nepatiko?

grynas silkas neturi 'atminties', elastingumo, na, mezginys toks kaip skuduras kabo. tamposi visomis kryptimis wacko.gif Be to, isskalbtas yra toks kietas, pastires. Na, kokioms kepurems gal nieko.

Man nera grazesnio siulo kaip silkas su vilna wub.gif

Neseniai megziau is 75% silko ir 25% medvilnes,- irgi pasakiskai malonus siulas wub.gif

turiu dar 40% silko su medvilne ir trupuciu sintetikos misini, bet dar nemezgiau, itariu, nebus labai mielas, nes toks irgi kietokas, bet elastingumo turi daugiau nei grynas silkas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 14 gruodžio 2012 - 13:31
QUOTE(Tynka @ 2012 12 14, 08:41)
Parekomenduokit siūlų sudėtį, o dar geriau konkrečius siūlus - megztiniui, bet ne žiemiškam. Dukrai noriu numegzti tokį, kad ir pavasarį, vasarą nešioti.

O linas netiktu g.gif
Atsakyti
ar kas bandėt Yarn art sophist? Noriu nert baltą su tamsiai mėlyna. Ar nedažo? Spalva neblunka?
Atsakyti
Smalsauju, kas kokių nuomonių turi apie "Midaros" siūlus "Rome" ir turkiškus, "Ice" prekinio ženklo siūlus.
Iš šių turkiškų pirkau tvido efekto siūlus, kur maždaug lygiomis dalimis turėtų būti vilnos, šilko ir viskozės. Realiai gavusi ir patyrinėjusi, nesijaučia ( ir nesimato) nei viskozės ar šilko svorio, nei kokio nors blizgėjimo, nei švelnumo - virbalais ne taip jau lengvai slystantis siūlas, kyla klausimų dėl tikrosios sudėties g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 14 gruodžio 2012 - 15:26
QUOTE(uups @ 2012 12 14, 12:30)


Neseniai megziau is 75% silko ir 25% medvilnes,- irgi pasakiskai malonus siulas wub.gif



gal galėtumėt firmą išduoti šitų patikusių siūlų? 4u: ieškau kažko gražaus vasarai ax.gif

ir prie to pačio klausimas, kur rasti pastelinių spalvų medvilnės, kuri neblizgėtų. Nu nervina mane tas mercerizuotos blizgesys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 14, 09:41)
Parekomenduokit siūlų sudėtį, o dar geriau konkrečius siūlus - megztiniui, bet ne žiemiškam. Dukrai noriu numegzti tokį, kad ir pavasarį, vasarą nešioti. Primezgiau šiltų - vilnonį, pusvilnonį. Dabar reikia tokio "vėsesnio". Megzčiau ne kiauraraščiu. Galvojau apie medvilnę, bet bijau, jei 100 proc medvilnė, bus sunkokas, tįstantis į apačią. Labai laukiu nuomonių  4u.gif  4u.gif

Mano anos vasaros atradimas Ambre medvilne su bambuku wub.gif Nerelaus lengvumo siulas. Ir spalvytes jo pasakiskos. Labai dera tarpusavy.Ir mezgiau, ir neriau is ju thumbup.gif Tikrai megsiu is jo dar ir dar, nes ir kainyte padori, ir pats siulas labai labai sauniai nesiojasi.
Jei Kaune tai Pramones maximoj 2a. yra

Papildyta:
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 12 14, 16:36)
ir prie to pačio klausimas, kur rasti pastelinių spalvų medvilnės, kuri neblizgėtų.

drinks_cheers.gif man irgi nepatinka. Mano aprasyteji Ambre pilnai matiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 14 gruodžio 2012 - 15:51
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 12 14, 14:36)
gal galėtumėt firmą išduoti šitų patikusių siūlų? 4u: ieškau kažko gražaus vasarai  ax.gif


Lang Yarns firma, 'Seta tweed' siulas..
user posted image

QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 14, 14:50)
Mano anos vasaros atradimas Ambre medvilne  su bambuku wub.gif Nerelaus lengvumo siulas. Ir spalvytes jo pasakiskos. Labai dera tarpusavy.Ir mezgiau, ir neriau is ju  thumbup.gif Tikrai megsiu is jo dar ir dar, nes ir kainyte padori, ir pats siulas labai labai sauniai nesiojasi.

keista unsure.gif bambukas visada buna labai sunkus g.gif
Atsakyti