Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 02, 18:34)
biggrin.gif Tei va si rudeni man pastininkas atnesa siulus  thumbup.gif Labai patogu! Pigiau, ir laiko sugaista minimaliai.O tas laukimas,...  wub.gif

as vistiek uz parduotuves realiai, nesvarbu kokios ten tos pardavejos butu, gal maziau tada uzsuku i tokias bet vistiek, nes tas laukimas tai ne man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 01, 23:20)
Nemuno g. Kaune faina parduotuvyte. Tik pasirinkimas is ties menkas. Atrodo ir yra siulu, ir ju nera. Atejau siulu trim megztukam sau, jau tikrai maniau kazka rasiu. Bet arba buvo neuztektinai kamuoliuku, arba ishvis nebuvo ko noriu, arba kaina buvo didesne nei internete  unsure.gif
Labai nepatinka casalana  unsure.gif Kai ateinu, tai tikrai yra toks jausmas, kad si parduotuve tik saviem, nuolat perkantiems. Nes matosi, kad pastoviai pliurpia su nuolatinem kliejentem (greiciausiai mezgejom pagal uzsakyma), o i tokia kaip mane, visai nekreipia demesio  unsure.gif Nors ateinu pirkti, o ne siaip paziopsot. Sausai i kelis klausimus atsako ir pabega pas "savus" atseit, yra svarbesniu klientu dry.gif
Uztat labai patinka GerosAkys. Labai smagi pardaveja.Bent jau vasara buvo. Jau senai nebuvau ten. Ir i raverly drauge ilindom, kad apskaiciuot kiek kamuoliuku reiketu, nes kai kamuoliukas 25lt, kazkaip +-2kamuoliukus nesinori pirkti  unsure.gif Ir rezervavo viena, jei pritruktu  thumbup.gif Labai superine.
Maximoj Pramones pr. irgi puse velnio parduotuve.Su padoriom pardavejom.
KaSiulai visko po truputi, bet ko norejau nieko negavau  unsure.gif Smagu kad Kasiulai turi sagas.Is bedos rando ko reikia.
Vienzo, nera tokios parduotuves kad joje rastum visko ko reikia.
Mezgimo zonoj nebuvau, bet manau ji tokia  ax.gif Nes tas lakstymas per parduotuves kartais veikia, ypac kai zinai ko nori  doh.gif

o man patinka parduotuvyte kur yra prekybos centre Kalnieciai 2 aukste, Kaune, ten visada maloniai priims, skaitosi su zmonemis, pajuokaujam daznai, zodziu faina ir smagu ten pas juos, iseini su nuotaika, o ir turi jie ten ne tik siulu, bet ir visko kas susije su mezgimu ir siuvimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2012 11 30, 20:54)
Kaune jauki parduotuvytė APmezga - ir pasirinkimas neskystas, ir patarimo sulauksi ar dėl modelio, ar dėl siūlų rūšies, ar dėl kiekio.


as tai paziurinejau cia ir esupratau, ar jie turi kokiu idomesniu siulu, ar tas pats kas visur pas juos? g.gif

QUOTE(jautiena @ 2012 12 01, 23:01)
hm, nera lt tokiu parduotuviu?  g.gif  keista, na as ne lt ir man toks ispudis susidaro, kad cia siulu parduotuves tik is tokiu mezgimu "klubu" ir tepragyvena. visos organizuoja klases, apmokymus ar siaip pasiplepejimus-pasimezgejus, nuo pradinuku iki ekspertu lygio smile.gif i vietine kiek uzeinu, tai bobulku pensininkiu burys darbuojasi, ar rytas ar vakaras, jos ten pasinere i kurybini procesa, net pavydas ima lotuliukas.gif

na, gal visai tokiu ir nera g.gif
bet ir nebus, kol nera to lojalumo ir poreikio,- atejau, paciupinejau, o pirkau ten, kur pigiau...
as irgi ne Lt,- kiek neuzeisi i vietines parduotuveles, tiek ten pulkelis mezganciu biggrin.gif

QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 02, 16:23)
Beja, karta pirkau mocheriuko casalanoj, emiau 5 kamuliukus, tai 2 buvo matyt kitos partijos, nes tik gaminuke ziurint sviesoj pasimate skirtumas. Ir tai pamate seimininke, nes mezgiau dovanu  doh.gif Taip geda buvo  unsure.gif Nes pilnai pasitikejau pardaveja, parduotuve ir netikrinau partiju, na negalvoj, kad gali siaip sumakaluoti skirtingu partiju kamuoliukus ir nieko nepasakyt. Manau tokiai parduotuvej tai neatleidziama. Todel jau visada tikrinu visus kodus, numeriukus ir t.t  cool.gif


nu, partijos numerius tikrai ne pardavejos darbas sutikrint

QUOTE(ausrazs @ 2012 12 02, 16:26)
drinks_cheers.gif aš irgi labiau vertinu pusvilnę.


tais sovietmecio laikais,- gal...
bet dabar yra puikiausiu sudeciu siulo,- vilnos su medvilne, su silku, su linu...tik rinkis... kiek teko megzti is pusvilnes, tiek nusivyliau. Kasnors vistiek ne taip,- ne taip malonu liesti, nusiburbuliuoja, negraziai krenta ar pan.

QUOTE(pliuske123 @ 2012 12 02, 17:02)
o man patinka parduotuvyte kur yra prekybos centre Kalnieciai 2 aukste, Kaune, ten visada maloniai priims, skaitosi su zmonemis, pajuokaujam daznai, zodziu faina ir smagu ten pas juos, iseini su nuotaika, o ir turi jie ten ne tik siulu, bet ir visko kas susije su mezgimu ir siuvimu  4u.gif

buvau ten vasara uzejus...man tai ten net i parduotuve nepanasu..... unsure.gif nejauki vieta.


O siaip,- kiekvienam ko kito is siulu parduotuves/pardavejos reikia....net ir skirtingom dienom skirtingai norisi,- kartais paplepet/pasitart, kartais ramiai, kad prie taves niekas nekibtu lentynas perziuret/siulus isciupinet, pasvajot, paplanuot...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 02, 20:01)
*nu, partijos numerius tikrai ne pardavejos darbas sutikrint 

**O siaip,- kiekvienam ko kito is siulu parduotuves/pardavejos reikia....net ir skirtingom dienom skirtingai norisi,- kartais paplepet/pasitart, kartais ramiai, kad prie taves niekas nekibtu lentynas perziuret/siulus isciupinet, pasvajot, paplanuot...

***bet dabar yra puikiausiu sudeciu siulo,- vilnos su medvilne, su silku, su linu...tik rinkis... kiek teko megzti is pusvilnes, tiek nusivyliau. Kasnors vistiek ne taip,- ne taip malonu liesti, nusiburbuliuoja, negraziai krenta ar pan.

* ane? biggrin.gif Jau zinau biggrin.gif

** drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aha buna tokios dienos, kaip tik tuo metu pardavejos buna ypac paslaugios tongue.gif

***joooo drinks_cheers.gif
beto pusvilnej paprastoj kiek pastebejau vaikas mano labiau prakaituoja unsure.gif Susila ir nori greiciau nusiimti unsure.gif Na as ishvis uz grinuma, tai gi jau stengiuosi vengti.

Tiesa, galima paklausti, kas mezga is 100 proc akrilo? g.gif ax.gif Ka jus mezgat? Kai buvau siulynej, viena mamyte tiek pasieme jos, bet nekuklu buvo klausti. Ka gi galima is tokio siulo megzti? blush2.gif Man vientintele mintis, gal i mokykla mokytis megzti mergaitem. Nes rubo is 100 proc arilo neisivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
"buvau ten vasara uzejus...man tai ten net i parduotuve nepanasu..... unsure.gif nejauki vieta.''


na jei kalba eina apie pati pastata tai taip, bet parduotuviuke tai liuks, ir kaskart kazkuom pasipildo, o nuovasaros, tai pasikeitimas pas juos ryskus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske123: 02 gruodžio 2012 - 20:30
QUOTE(pliuske123 @ 2012 12 02, 19:29)
"buvau ten vasara uzejus...man tai ten net i parduotuve nepanasu..... unsure.gif  nejauki vieta.''
na jei kalba eina apie pati pastata tai taip, bet parduotuviuke tai liuks, ir kaskart kazkuom pasipildo, o nuovasaros, tai pasikeitimas pas juos ryskus...

nu net idomu g.gif

kai buvau buvo didele ir labai tuscia erdve be jokio interjero, su siulu lentyna palei kaire siena. Baziu asortimento. I siuvimo reikalus nei neziurejau. Pardaveja buvo uzsiemus kazkokiu bernu.
Nueisiu dar karteli prie progos biggrin.gif patikrint ar geriau biggrin.gif
Atsakyti
tas "bernas" jos vyras biggrin.gif , jie ten dirba kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 02, 18:31)
Tiesa, galima paklausti, kas mezga is 100 proc akrilo?  g.gif  ax.gif Ka jus mezgat? Kai buvau siulynej, viena mamyte tiek pasieme jos, bet nekuklu buvo klausti. Ka gi galima is tokio siulo megzti?  blush2.gif Man vientintele mintis, gal i mokykla mokytis megzti mergaitem. Nes rubo is 100 proc arilo neisivaizduoju  blush2.gif


nu kodel...as tai megzciau kilimelius, tashes gal kokias/ pirkiniu krepselius, grindu pagalveles, pufus, daryciau bumbulus g.gif
esu pirkus pora rusiu nemazai matkeliu 100% akrilo siulu,-labai malonus, slidus, panasus i silko/bambuko puosta ir labai graziu spalvu biggrin.gif Numezgiau dukrai megztinuka (tiesa, nesiojom gal 2 kartus), o is kitu dar nezinau ka megsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pliuske123 @ 2012 12 02, 19:43)
tas "bernas" jos vyras  biggrin.gif , jie ten dirba kartu  4u.gif

tai turbut dar labai naujas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 02, 19:01)
as tai paziurinejau cia ir esupratau, ar jie turi kokiu idomesniu siulu, ar tas pats kas visur pas juos?  g.gif

Na nebuvo taip, kad neišsirinkčiau siūlų suplanuotiems mezginiams smile.gif . Dėl kitoniškumo sunku komentuot, pagrindą vistiek beveik visos parduotuvės iš tų pačių tiekėjų ima. Yra natūralios vilnos, babinose įvairių rūšių siūlų, kailiukų, sagų, virbalų.
Bet šiaip, man patogi vieta ir jaukiai įrengta.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 02, 21:38)
Pardaveja buvo uzsiemus kazkokiu bernu.
Nueisiu dar karteli prie progos biggrin.gif  patikrint ar geriau biggrin.gif

Panasiai buvo girstupy siulu parduotuvej doh.gif Vyras i kompa buvo ilindes, o panele siuluose nulis dry.gif Net nesistenge pardotyti, kad kazka ismano. Toks jausmas kad ja per prievarta ten ikiso biggrin.gif

QUOTE(uups @ 2012 12 02, 21:46)
nu kodel...as tai megzciau kilimelius, tashes gal kokias/ pirkiniu krepselius,  grindu pagalveles, pufus, daryciau bumbulus g.gif
esu pirkus pora rusiu nemazai matkeliu 100% akrilo siulu,-labai malonus, slidus, panasus i silko/bambuko puosta ir labai graziu spalvu biggrin.gif  Numezgiau dukrai megztinuka (tiesa, nesiojom gal 2 kartus), o is kitu dar nezinau ka megsiu  biggrin.gif


O kaip jis nesiojasi? Man atrodo jo ir pakanka 2kartam biggrin.gif
Man tai akrilas toks nemalonus rankai wacko.gif Kaip putplastis blush2.gif Siurpuliukas nueina net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 12 02, 19:01)

buvau ten vasara uzejus...man tai ten net i parduotuve nepanasu..... unsure.gif  nejauki vieta.
O siaip,- kiekvienam ko kito is siulu parduotuves/pardavejos reikia....net ir skirtingom dienom skirtingai norisi,- kartais paplepet/pasitart, kartais ramiai, kad prie taves niekas nekibtu lentynas perziuret/siulus isciupinet, pasvajot, paplanuot...

drinks_cheers.gif as net suabejojau,ar ten apie ta kalbam turkisku siulu skyreli doh.gif

o man pati fainiausia tai casa lana kaune rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2012 12 02, 20:38)
nu net idomu  g.gif

kai buvau buvo didele ir labai tuscia erdve be jokio interjero, su siulu lentyna palei kaire siena. Baziu asortimento. I siuvimo reikalus nei neziurejau. Pardaveja buvo uzsiemus kazkokiu bernu.
Nueisiu dar karteli prie progos biggrin.gif  patikrint ar geriau biggrin.gif

pravierka darysi? biggrin.gif
Atsakyti
Pati nemaloniausia pardavėja dirba parduotuvėj, kur Mituvos g. doh.gif Nors man tik per gatvę pereit, kad iki jos nueit - niekad neinu cool.gif

Casa Lanoj labai man patinka. nemėgstu, kai man siūlo. jei noriu pasitart - moku pasiprašyt dėmesio rolleyes.gif o ir jei už didesnę sumą perki - nuolaidą pritaiko 4u.gif

Apmezga irgi patinka, tik toloka važiuot blush2.gif Paprastai ten važiuoju kitais reikalais, bet nuvažiavus dažniausiai randu ir kažką nusipirkt rolleyes.gif

Kasiūlai irgi nebloga parduotuvytė. pagrindinė pardavėja labai maloni. Tik man siūlų pasirinkimas skurdokas blush2.gif

Atsakyti