Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Natūralu, kad internetinėse pigiau, nes išlaikymas tiek išlaidų nereikalauja, tada ir nuolaidas daryt jos gali didesnes.
Kaune jauki parduotuvytė APmezga - ir pasirinkimas neskystas, ir patarimo sulauksi ar dėl modelio, ar dėl siūlų rūšies, ar dėl kiekio.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 29, 20:33)
doh.gif  Nzn,kaip Vilniuj,bet jau tai, kad ten yra mezgimo zona,tikrai yra akis i ka paganyt. O Kaune kelios padorios siulynes, ir is to ka jie siulo, turi rinktis  unsure.gif O visur kitur valdo turkiskas siulas iki pirmo skalbimo  unsure.gif  Taip sakant, arba sitas, arba nieko  unsure.gif Gerai kad yra, tokie kaip siulu kamuoliukas, vukas ir laukiu nesulaukiu kada MZ atidarys prekyba internetu.


Taip taip... As kai atradau Mezgimo zona, daugiau niekur nekeliauju... Man ten apskritai labai jauku wub.gif
Internetines neseniai atradau-pigiau siulai, tai ateityje zadu uzsakineti...


QUOTE(ausrazs @ 2012 11 29, 21:49)
Merginos, ar visi turkiški siūlai yra prastos kokybės?  unsure.gif Su jais patirties kol kas neturiu. Šiuo metu mezgu iš Madame Tricote pusvilnės, bent jau mezgant ji man labai patinka


Nezinau ir as ar visi... bet kiek esu is LT esanciu mezgusi, tai man nepatinka schmoll.gif Ir nesiojasi prastai...
Matyt as ispindejau, bet dabar renkuosi tik geros kokybes siulus... Ir megzti kaifas, ir nesioti... ir mezginys visai kitaip atrodo thumbup.gif Ir ne lito negaila ax.gif

QUOTE(uups @ 2012 11 29, 23:13)
Gaila, kad nera tokio lojalumo, 'klubo', 'savos' parduotuves jausmo....kai atejus gali pusdieni pasedet su savo mezginiu, pavartyt knygas, gal isgert kavos puodeli, pasitart kokiu mezgejisku klausimu....



Mezgimo zonoje kazkas panasaus thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 30 lapkričio 2012 - 22:07
QUOTE(uups @ 2012 11 29, 23:13)
parduotuve visada turi daugiau islaidu nei internetinis vieno zmogaus biznelis...
taip jau yra....todel dauguma eina i tikras parduotuves paciupinet ir paziuret siulo/spalvu, o paskui uzsisakineja internetu....
Gaila, kad nera tokio lojalumo, 'klubo', 'savos' parduotuves jausmo....kai atejus gali pusdieni pasedet su savo mezginiu, pavartyt knygas, gal isgert kavos puodeli, pasitart kokiu mezgejisku klausimu....


svajonių parduotuvė drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Nemuno g. Kaune faina parduotuvyte. Tik pasirinkimas is ties menkas. Atrodo ir yra siulu, ir ju nera. Atejau siulu trim megztukam sau, jau tikrai maniau kazka rasiu. Bet arba buvo neuztektinai kamuoliuku, arba ishvis nebuvo ko noriu, arba kaina buvo didesne nei internete unsure.gif
Labai nepatinka casalana unsure.gif Kai ateinu, tai tikrai yra toks jausmas, kad si parduotuve tik saviem, nuolat perkantiems. Nes matosi, kad pastoviai pliurpia su nuolatinem kliejentem (greiciausiai mezgejom pagal uzsakyma), o i tokia kaip mane, visai nekreipia demesio unsure.gif Nors ateinu pirkti, o ne siaip paziopsot. Sausai i kelis klausimus atsako ir pabega pas "savus" atseit, yra svarbesniu klientu dry.gif
Uztat labai patinka GerosAkys. Labai smagi pardaveja.Bent jau vasara buvo. Jau senai nebuvau ten. Ir i raverly drauge ilindom, kad apskaiciuot kiek kamuoliuku reiketu, nes kai kamuoliukas 25lt, kazkaip +-2kamuoliukus nesinori pirkti unsure.gif Ir rezervavo viena, jei pritruktu thumbup.gif Labai superine.
Maximoj Pramones pr. irgi puse velnio parduotuve.Su padoriom pardavejom.
KaSiulai visko po truputi, bet ko norejau nieko negavau unsure.gif Smagu kad Kasiulai turi sagas.Is bedos rando ko reikia.
Vienzo, nera tokios parduotuves kad joje rastum visko ko reikia.
Mezgimo zonoj nebuvau, bet manau ji tokia ax.gif Nes tas lakstymas per parduotuves kartais veikia, ypac kai zinai ko nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 01, 23:20)
Kai ateinu, tai tikrai yra toks jausmas, kad si parduotuve tik saviem, nuolat perkantiems. Nes matosi, kad pastoviai pliurpia su nuolatinem kliejentem (greiciausiai mezgejom pagal uzsakyma), o i tokia kaip mane, visai nekreipia demesio  unsure.gif

As taip pasijutau Mezgimo zonoje Vilniuje-analogiska situacija. Net paklausti to, kas mane domino, nebuvo kaip-nesulaukiau pauzes, kur isiterpti... smile.gif
Atsakyti
isvada: ateini gyvai apsiciupineti,dziaugiesi,jei pardaveja nieko neklausineja,nekreipia demesio,o grizus internetu apsiperki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 12 01, 22:20)
Labai nepatinka casalana  unsure.gif Kai ateinu, tai tikrai yra toks jausmas, kad si parduotuve tik saviem, nuolat perkantiems. Nes matosi, kad pastoviai pliurpia su nuolatinem kliejentem (greiciausiai mezgejom pagal uzsakyma), o i tokia kaip mane, visai nekreipia demesio  unsure.gif Nors ateinu pirkti, o ne siaip paziopsot. Sausai i kelis klausimus atsako ir pabega pas "savus" atseit, yra svarbesniu klientu dry.gif

labai labai patinka Casa Lana, pasirinkimas didelis, visada išeinu pilnu maišu. Nelenda nieks į akis (pliusas 50aukštų namo dydžio biggrin.gif ), paklausus mandagiai atsako, pataria ir net vaizdžiai parodo. Man pačiai klausimų nekyla ( pati žinau, kiek ir ko reikia), bet gi girdžiu, kaip bendrauja su kitais pirkėjais. Labai mandagiai ir tikrai geranoriškai pataria.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 29, 22:13)
... Gaila, kad nera tokio lojalumo, 'klubo', 'savos' parduotuves jausmo....kai atejus gali pusdieni pasedet su savo mezginiu, pavartyt knygas, gal isgert kavos puodeli, pasitart kokiu mezgejisku klausimu....

hm, nera lt tokiu parduotuviu? g.gif keista, na as ne lt ir man toks ispudis susidaro, kad cia siulu parduotuves tik is tokiu mezgimu "klubu" ir tepragyvena. visos organizuoja klases, apmokymus ar siaip pasiplepejimus-pasimezgejus, nuo pradinuku iki ekspertu lygio smile.gif i vietine kiek uzeinu, tai bobulku pensininkiu burys darbuojasi, ar rytas ar vakaras, jos ten pasinere i kurybini procesa, net pavydas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2012 11 29, 22:49)
Merginos, ar visi turkiški siūlai yra prastos kokybės?  unsure.gif Su jais patirties kol kas neturiu.

Tikrai ne visi prasti schmoll.gif Ir visai nereikia bijoti sintetikos siulo sudety.As kaip tik primenybe teikiu siului,maisytam su sintetika.Tada siulas mezginys nesitampo,geriau nesiojasi,zinau,kad tai ka mezgu,bus tokio pat dydzio ir po skalbimo.Pvz.Merino Gold 60% vilna,Alize kashmira 100% vilnele.Kepurems labai neblogi Nako.

Pvz.mezgiau sau megztuka ir brangiu 100%merino vilnos Online siulu,nesiojau dar nedaug,o rankogaliai jau apsivele rolleyes.gif .Tiesa,forma gerai laiko,neturiu priekaistu.O 50% merino vilna Mondial merinos extra(mano megstamiausi),pobrangiai,bet negaila jiems pinigu,skalbiu TIK skalbimo masinoj,trinu sukneles darbe jau antrus metus,jokiu formos pokyciu ir velimosi thumbup.gif Dar esu bandzius keliu rusiu brangius 100%merino vilnos siulus,isskalbus pasitempia,greiciau veliasi,jei vaikui numegzti,tai neisoja kelis sezonus,nes mezginys vis ''auga'' biggrin.gif

Kaune Casa Lana man labai patinka pardavejos,gal kokiam ''blogam menuly'' pataiket uzeiti g.gif ''Gerose akyse'' irgi labai fainos pardavejos thumbup.gif




Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 12 02, 16:55)
Pvz.Merino Gold 60% vilna...

Pvz.mezgiau sau megztuka ir brangiu 100%merino vilnos Online siulu,nesiojau dar nedaug,o rankogaliai jau apsivele  rolleyes.gif .Tiesa,forma gerai laiko,neturiu priekaistu....

Kaune Casa Lana man labai patinka pardavejos,gal kokiam ''blogam menuly'' pataiket uzeiti g.gif ''Gerose akyse'' irgi labai fainos pardavejos thumbup.gif

Tiesa, Merino Gold ir as ishbandziau ka tik. Reikejo kepurei bachuriukui, tai sakyciau labai maloniai nustebino. Nesivelia, nesitaso. Po skalbimo - nulis pokyciu. Kepuryte aisku vienam sezonui, nes norisi kazko naujo naujam sezonui, bet va jei kas nori pigaus ir gero mezginuko, rekomenduociau merino gold.
Nako irgi man patinka.Irgi jei reikia nebrangaus, neilgam nesiojimui, tai sis siulas puikiai pinka ax.gif

Online ir man po savaites pradejo burbuluotis ant rankoviu. Irgi maniau laika sugaisau, bet nuemusi tuos burbuliukus , nauju nepasidare. Atnesiojau 4 metus - nieko! Skalbiau masinoj, kol viena karta pamirsau sumazinti apsukas, ir sumazinau megztuka unsure.gif Gaila.

Na matyt, uzeinu i casa lana retai, ir pataikau gal kai pilnatis biggrin.gif Na rimtai, visada pas juos tuo metu kazkas buna, ir i mane nulis emociju. Ateinu, jei kas labai patinka ir reikia skubiai, nusipierku ir iseinu. Bet jei mane pakalbinus ir pasiulius dar to ir ano, oj galeciau dar ko nors prigreibti, tik pasiulyk biggrin.gif
Beja, karta pirkau mocheriuko casalanoj, emiau 5 kamuliukus, tai 2 buvo matyt kitos partijos, nes tik gaminuke ziurint sviesoj pasimate skirtumas. Ir tai pamate seimininke, nes mezgiau dovanu doh.gif Taip geda buvo unsure.gif Nes pilnai pasitikejau pardaveja, parduotuve ir netikrinau partiju, na negalvoj, kad gali siaip sumakaluoti skirtingu partiju kamuoliukus ir nieko nepasakyt. Manau tokiai parduotuvej tai neatleidziama. Todel jau visada tikrinu visus kodus, numeriukus ir t.t cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 02 gruodžio 2012 - 17:24
QUOTE(rasa32 @ 2012 12 02, 16:55)
Ir visai nereikia bijoti sintetikos siulo sudety.As kaip tik primenybe teikiu siului,maisytam su sintetika.Tada siulas mezginys nesitampo,geriau nesiojasi

drinks_cheers.gif aš irgi labiau vertinu pusvilnę. Prisimenu, dar sovietmečio, jeigu būdavo galimybė įsigyti gerų mezgimo siūlų (iš po prekystalio blush2.gif ) mano mama visada rinkdavosi ne gryną vilną, o pusvilnę. Iš studentiškų laikų turiu nusimezgusi pusvilnės palaidinukę - nepasakytum, kad ji ilgai nešiota ir daug skalbta - nei išsitampius, nei susivėlus.
Ko gero, vien kaina ne visada tiksliai apibūdina kokybę.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2012 12 02, 00:41)
isvada: ateini gyvai apsiciupineti,dziaugiesi,jei pardaveja nieko neklausineja,nekreipia demesio,o grizus internetu apsiperki  biggrin.gif

biggrin.gif Tei va si rudeni man pastininkas atnesa siulus thumbup.gif Labai patogu! Pigiau, ir laiko sugaista minimaliai.O tas laukimas,... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrazs @ 2012 12 02, 18:26)
Ko gero, vien kaina ne visada tiksliai apibūdina kokybę.

Aisku kad ne. Sudetis, spalvos, na ir kokybe. Pusvilne pusvilnei nelygu unsure.gif Bet sakykit ka norit, megzti is GERU siulu, yra daug maloniau mirksiukas.gif Yra skirtumas ir pojucio ir ... wub.gif
Tiesa, kaip tik dabar prisiminiau, kai karta pazystama kuri ishvis nieko nesusigaudo apie siulus, uzvaziavo i sveciu, o as tuo metu mezgiau ir paklause "Na ir kiek siulai kainuoja?" Suzinojus kaina nustebo blink.gif doh.gif Tipo, tai kodel negaliu is pigesniu megzti. Nes mat jos mama mezga ir tikrai nemoka tiek daug. Tai atsakiau trumpai - Vieni ruko Malboro, kiti SaintGeorge. O nerukanciam ir ten ir ten cigaretes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 02 gruodžio 2012 - 17:34