Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(axioma @ 2012 11 29, 14:25)
dėkui už info pasidalinimą  4u.gif
gal prie to pačio galit trumpai nupasakoti kaip ten apsipirkti?..  nes vokiečių anei žodžio nesuprantu, o ten tiek daug viliojančių dalykėlių radau.

em...tiesa pasakius nelabai zinau,- as vokietijoj gyvenu, tai man vietinis siuntimas/pervedimas per banka. Kiek suprantu, jie ir is EU nori bankinio pervedimo (o tas papildomai kainuoja) ir uz siuntima ima 12, 50 eur g.gif
Atsakyti
aš apgraibom ten mėginau prekintis tai radau siuntimą tik į Vokietiją ir Austriją berodc, sakau gal ko nesupratau smile.gif gaila tuomet verysad.gif nes pasirinkimas tai ten superinis.
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 11:52)
Sveikos,

Noriu vyrui megztuką numegzti. Ką manot apie Alpaca Drops siūlus (100% alpakų vilna)? Ar esat mezgę? Kaip nešiojasi? Neišsitampo? Nesiburbuliuoja?
4u.gif


Man labai patinka si vilna wub.gif Neseniai jos sakiausi is internetines estu parduotuves... siuntimas nepigus, bet jei jums reikia didesnio kieki-verta siustis, nes nuolaida ten dabar 4u.gif
JEi sudomins-parasysiu adresa... kazkaip bijau, kad kokia reklama palaikys blush2.gif

QUOTE(uups @ 2012 11 28, 14:56)
siaip nezinau is kur jus drops uzsakinejat, ne visi dar turi, bet 'Drops loves you' man atrodo tobulas siulas vyriskiem megztiniam ax.gif  50% alpala, 40% vilna ir 10% lino del tvirtumo ax.gif  tik storokas,- 100g/100m. Labai ju grazios visos rudos, pilkos spalvos  ax.gif
user posted image



Tokiu nemaciusi pas mus bigsmile.gif Bet kokie siulai bigsmile.gif wub.gif Kaip jums gerai... atrodo pas mus yra pasirinkimas-bet...
Atsakyti
Ačiū, merginos, už patarimus, turbūt taip ir darysiu - megsiu iškart savo mergaičiukei, o paskui matysiu pagal rezultatą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noriu kažko nematyto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 11 29, 14:47)
aš apgraibom ten mėginau prekintis tai radau siuntimą tik į Vokietiją ir Austriją berodc, sakau gal ko nesupratau smile.gif  gaila tuomet  verysad.gif    nes pasirinkimas tai ten superinis.

ne, jie siuncia i visa EU, tereikia, padarius uzsakyma nurodyti prie 'notes' i kokia sali. Jie atsiuncia saskaita emailu ir palaukia kol sumokesi, tada issiuncia preke.

QUOTE(madmuazele @ 2012 11 29, 15:12)
Man labai patinka si vilna wub.gif Neseniai jos sakiausi is internetines estu parduotuves... siuntimas nepigus, bet jei jums reikia didesnio kieki-verta siustis, nes nuolaida ten dabar 4u.gif
JEi sudomins-parasysiu adresa... kazkaip bijau, kad kokia reklama palaikys blush2.gif
Tokiu nemaciusi pas mus bigsmile.gif  Bet kokie siulai bigsmile.gif  wub.gif Kaip jums gerai... atrodo pas mus yra pasirinkimas-bet...


Drops loves you labai nauji siulai ( ir limituoto tirazo) kol kas tiesiog nepasirode LT, pas mus irgi naujiena smile.gif Drops dylerius ir ju akcijas (paprastai jos pas visus vienodos,- gamintojo nurodymu) galima rasti Drops puslapyj mirksiukas.gif pagal juos ir atsirinktumet geriausias siuntimo kainas/apmokejimo galimybes.
Atsakyti
Po visų svarstymų ir patarimų (ačiū padėjusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif ), ką tik nusipirkau Drops Lima siūlus ir gavusi juos imsiuosi darbo ir narpliosiu megztinį.. Pabaigiau sau pirštines megzti, tai reikia dabar ir vyrą pamaloninti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Vejopagauta @ 2012 11 29, 14:59)

doh.gif doh.gif Kaip as ju nemaciau. Tik uzvakar siunciausi is cia siulus doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 11 29, 17:12)
atrodo pas mus yra pasirinkimas-bet...

doh.gif Nzn,kaip Vilniuj,bet jau tai, kad ten yra mezgimo zona,tikrai yra akis i ka paganyt. O Kaune kelios padorios siulynes, ir is to ka jie siulo, turi rinktis unsure.gif O visur kitur valdo turkiskas siulas iki pirmo skalbimo unsure.gif Taip sakant, arba sitas, arba nieko unsure.gif Gerai kad yra, tokie kaip siulu kamuoliukas, vukas ir laukiu nesulaukiu kada MZ atidarys prekyba internetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 29 lapkričio 2012 - 20:34
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 29, 21:33)
O visur kitur valdo turkiskas siulas iki pirmo skalbimo  unsure.gif

Merginos, ar visi turkiški siūlai yra prastos kokybės? unsure.gif Su jais patirties kol kas neturiu. Šiuo metu mezgu iš Madame Tricote pusvilnės, bent jau mezgant ji man labai patinka
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2012 11 29, 22:49)
Merginos, ar visi turkiški siūlai yra prastos kokybės?  unsure.gif Su jais patirties kol kas neturiu. Šiuo metu mezgu iš Madame Tricote pusvilnės, bent jau mezgant ji man labai patinka

Na gal nevisi, bet nesulyginami su kitais siulais.Nezinau gal kur kitur turkiski siulai nera prasti, bet manau, pas mus veza juos nes kaina turi paklausa. Juk ne visi gali sau leisti moketi daug uz mezginius. Man asmeniskai gaila laiko savo, kad megzti is prastu siulu. Beto koks kaifas laikyti rankuose geros sudeties siula wub.gif O ka turkiskuose?, daug maz visur +-50 proc akrilo unsure.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 29, 19:33)
doh.gif  Nzn,kaip Vilniuj,bet jau tai, kad ten yra mezgimo zona,tikrai yra akis i ka paganyt. O Kaune kelios padorios siulynes, ir is to ka jie siulo, turi rinktis  unsure.gif O visur kitur valdo turkiskas siulas iki pirmo skalbimo  unsure.gif  Taip sakant, arba sitas, arba nieko  unsure.gif Gerai kad yra, tokie kaip siulu kamuoliukas, vukas ir laukiu nesulaukiu kada MZ atidarys prekyba internetu.


MZ paprasius mielai issiuncia norimu siulu, nereikia ten del kamuoliuko vaziuot...
O kaune man bent labai sita parduotuve patiko thumbup.gif asortimentas skurdokas, bet nelabai islepusi mezgeja tikrai rastu is ko issirinkt ax.gif Buvau apstulbus kai BC garne firmos siula 50%silko/50%vilnos ten radau blink.gif O ir pardaveja labai maloni, ir net knyga pasisiule i namus savaitgaliui paskolint

QUOTE(ausrazs @ 2012 11 29, 20:49)
Merginos, ar visi turkiški siūlai yra prastos kokybės?  unsure.gif Su jais patirties kol kas neturiu. Šiuo metu mezgu iš Madame Tricote pusvilnės, bent jau mezgant ji man labai patinka

gal yra ir geru.... turetu but.
As esu nerus is turkisos medvilnes. Tai palyginus su man iprastais vokiskais- eina peklon,- daugiau niekada nepirksiu, sakiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 29 lapkričio 2012 - 23:14
QUOTE(uups @ 2012 11 29, 22:38)
MZ paprasius mielai issiuncia norimu siulu, nereikia ten del kamuoliuko vaziuot...
O kaune man bent labai sita parduotuve patiko thumbup.gif  asortimentas skurdokas, bet nelabai islepusiai mezgeja tikrai rastu is ko issirinkt  ax.gif  Buvau apstulbus kai BC garne firmos siula  50%silko/50%vilnos ten radau blink.gif O ir pardaveja labai maloni, ir net knyga pasisiule i namus savaitgaliui paskolint



as ten antradieni buvau,ieskojau drops alpakos,bet kaina manes nenudziugino,gerokai brangiau nei internetinej lt parduotuvej...13,99,o internete 11,40... rolleyes.gif daugiau nesidairiau,ejua su vienu tikslu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2012 11 29, 22:06)
as ten antradieni buvau,ieskojau drops alpakos,bet kaina manes nenudziugino,gerokai brangiau nei internetinej lt parduotuvej...13,99,o internete 11,40... rolleyes.gif daugiau nesidairiau,ejua su vienu tikslu biggrin.gif


parduotuve visada turi daugiau islaidu nei internetinis vieno zmogaus biznelis...
taip jau yra....todel dauguma eina i tikras parduotuves paciupinet ir paziuret siulo/spalvu, o paskui uzsisakineja internetu....
Gaila, kad nera tokio lojalumo, 'klubo', 'savos' parduotuves jausmo....kai atejus gali pusdieni pasedet su savo mezginiu, pavartyt knygas, gal isgert kavos puodeli, pasitart kokiu mezgejisku klausimu....
Atsakyti