Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Mezgėjėlės, kur perkate šiuos siūlus:

user posted image

mano kaime kainuoja 15, internete randu 13,50. gal kas pigiau radot? bigsmile.gif man jie labai patinka ir nešiojasi puikiai.

Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 18:08)
Labai ačiū Jums, uups, už patarimus. Aš perku iš vukas.lt, Nepal siūlų daugiau nerandu kad kas internetu pardavinėtų Lietuvoje sad.gif. O Jūsų parodyti siūlai labai sudomino, bet nerandu jų pardavime. Gal žinot, kur galėčiau nusipirkti? 4u.gif


zinot tai zinau, tik nezinau ar noresit vargt uzsakinedama is vokietijos unsure.gif as perku cia, jie nuolat turi geras akcijas, dabar iki metu pabaigos visiems siulams su alpaka 25% nuolaida thumbup.gif

o LT Drops siulais dar prekiauja Mezgimo zona Vilniuje, - galit jiems parasyt paklaust ir Siulu krautuvele Kaune. Ir tie, ir anie siuncia siulus kiek zinau smile.gif

QUOTE(Olaiva @ 2012 11 28, 18:17)
perprabangus,kaip savo vyrui ,o ne sau  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 28 lapkričio 2012 - 19:42
QUOTE(uups @ 2012 11 28, 19:41)
zinot tai zinau, tik nezinau ar noresit vargt uzsakinedama is vokietijos unsure.gif  as perku cia, jie nuolat turi geras akcijas, dabar iki metu pabaigos visiems siulams su alpaka 25% nuolaida  thumbup.gif

o LT Drops siulais dar prekiauja Mezgimo zona Vilniuje, - galit jiems parasyt paklaust ir Siulu krautuvele   Kaune. Ir tie, ir anie siuncia siulus kiek zinau smile.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labai ačiū. Lietuvoje sužiūrėjau kas platina Drops siūlus, o ir iš užsienio man ne problema parsisiųsti, nes dažnai apskritai perku ne LT. Ačiū, būtinai pažiūrėsiu kokios sąlygos ir kokia kaina gaunasi.
Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Drops'ais dar Siūlų kamuoliukas prekiauja. Aš rinkčiausi Lima, jei šilto norisi, nes ir storis geras, ir alpakos yra, ir spalvos gražios.
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2012 11 28, 20:14)
Drops'ais dar Siūlų kamuoliukas prekiauja. Aš rinkčiausi Lima, jei šilto norisi, nes ir storis geras, ir alpakos yra, ir spalvos gražios.


Išties Lima tikrai labai tokie liuks siūlai thumbup.gif - ir ne per ploni, ir ne perstori, ir šilti, ir gražūs rolleyes.gif .
Atsakyti
Labai ieskau 6nr virbalu kojinem!Galiu siusti. Gal kam nereikia. Kaunas.
Arba gal kas kur mate, kur yra pirkti. Na, blogiausiu atveju 5.5 nr.Apejau kelias parduoruves, dydziausia ka turi tai 4 nr. sad.gif

Papildyta:
QUOTE(Restar @ 2012 11 28, 21:25)
Išties Lima tikrai labai tokie liuks siūlai thumbup.gif  - ir ne per ploni, ir ne perstori, ir šilti, ir gražūs rolleyes.gif .

drinks_cheers.gif Man irgi Lima, Nepal, Alpaca is Dropsu. Na nerealus siulai ziemai, rudeniui. O spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 29, 12:36)
Labai ieskau 6nr virbalu kojinem!Galiu siusti. Gal kam nereikia. Kaunas.
Arba gal kas kur mate, kur yra pirkti. Na, blogiausiu atveju 5.5 nr.Apejau kelias parduoruves, dydziausia ka turi tai 4 nr. sad.gif

Papildyta:




Blogiausiam atvejui ax.gif

http://www.siulukamu...-storis-55.html
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 29, 12:36)
Labai ieskau 6nr virbalu kojinem!Galiu siusti. Gal kam nereikia. Kaunas.
Arba gal kas kur mate, kur yra pirkti. Na, blogiausiu atveju 5.5 nr.Apejau kelias parduoruves, dydziausia ka turi tai 4 nr. sad.gif

Papildyta:

drinks_cheers.gif Man irgi Lima, Nepal, Alpaca is Dropsu. Na nerealus siulai ziemai, rudeniui. O spalvos  wub.gif


nepigūs, bet jei kitur nerasit:
http://www.kasiulai....72_207_245.html
Papildyta:
atsiprašau, nepamačiau, kad kojinėms reikia doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės,
turiu tokį galvosūkį, net nežinau kokioj temoj protingiau būtų klausti... blush2.gif
Taigi, turiu tokių superplonų siūlų medvilninių, norėčiau iš jų megzti mocherinukės tipo suknelę dukrytei krikštynoms (ji tada bus apie 1,5 metukų). Megsčiau maždaug iki kelių.
KLAUSIMAS: ar ji man smarkiai kris, ar bus kažkiek pasipūtusi?
IŠEITIS: Aš galvoju, gal numegsčiau pirmiau barbei "vestuvinę" suknelę tuo principu, bet kažin ar numezgus didesnę kopiją man būtų tas pats kritimas, ar ne? Va čia tai klausimą sau susikūriau ir nežinau ar bandyti "žaisti" su lėlės suknele, ar iškart bandyti dukrai ir tada kaip jau bus - taip. Laiko dar turiu iki vasaros mirksiukas.gif
Siūlai tai labai labai ploni ir atrodo lengvučiai pamezgus. Gal kas esat bandę tokį principą - mažas rūbelis=didelis rūbas?
O gal kažkaip kitaip būtų galima pratestuoti? Siūlų turiu sočiai smile.gif

Atsakyti
Žaidžiau žaidimą lėlė-didesnis rūbas smile.gif
Pliusminus galima pataikyti.
Po medvilnine (daugiau siūlų - mažiau pūsis, nes pats siūlas gi neturi pūkumo) suknele galima šifonuko pasijonį naudot, jis mergaitėms nuo 0 iki neribojamo amžiaus tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistikas @ 2012 11 29, 13:15)
KLAUSIMAS: ar ji man smarkiai kris, ar bus kažkiek pasipūtusi?


as tai nesukciau galvos, o numezgus norima 'kritima' pareguliuociau prisiuvus tiuli unsure.gif arba net visa pusta pasijoni pavilkciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 29 lapkričio 2012 - 14:46
QUOTE(uups @ 2012 11 28, 19:41)
zinot tai zinau, tik nezinau ar noresit vargt uzsakinedama is vokietijos unsure.gif  as perku cia, jie nuolat turi geras akcijas, dabar iki metu pabaigos visiems siulams su alpaka 25% nuolaida  thumbup.gif




dėkui už info pasidalinimą 4u.gif


gal prie to pačio galit trumpai nupasakoti kaip ten apsipirkti?.. nes vokiečių anei žodžio nesuprantu, o ten tiek daug viliojančių dalykėlių radau.
Atsakyti