Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Viksė @ 2012 11 25, 16:55)
Labai aciu. Kita savaite vaziuosiu ieskoti. Nes Kalvarijose ir Sostines turguje nera

O Gariunuose po viena parduoda tik vyrukas (geltonuose Gariunuose) naujame pastate tik pokais ax.gif

https://www.dropbox....w2uv/SggE8Ye4fs

ir dar cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 27 lapkričio 2012 - 10:53
as nusipirkau siūlų kojinėms megzti 80% vilna 20% poliamidas, bet gal dar kažką galima iš jų megzti? Ar esat kas ką bandę?
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2012 11 27, 14:26)
as nusipirkau siūlų kojinėms megzti 80% vilna 20% poliamidas, bet gal dar kažką galima iš jų megzti? Ar esat kas ką bandę?

zinoma, esam. Ka tik nori,- skaras, pirstines, salikus, megztinius, kepures, sukneles....
Man asmeniskai gryna vilna graziau/maloniau ax.gif tokie paprasti kojniniai man ir kanda nelabai maloniai unsure.gif
Atsakyti
gavau tuos siūlus, realybėj spalva daug gražesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2012 11 27, 11:51)
O Gariunuose po viena parduoda tik vyrukas (geltonuose Gariunuose) naujame pastate tik pokais ax.gif

https://www.dropbox....w2uv/SggE8Ye4fs

ir dar cia


Aciu smile.gif Vakar Haleje nusipirkau Alize Diva Batik 1815-radau spalvu marguma, kurio reikejo (Batik spalvu pasirinkimas ten tikrai didelis). Dar reikia Alize Diva vienspalviu, priderintu prie Batik spalvu, kuriu kol kas nerandu, nes, kaip sake, ne sezonas. Haleje turejo tik 2 spalvas. Ir Midaroje situ siulu atves tik po Nauju Metu sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu vyrui megztuką numegzti. Ką manot apie Alpaca Drops siūlus (100% alpakų vilna)? Ar esat mezgę? Kaip nešiojasi? Neišsitampo? Nesiburbuliuoja?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 10:52)
Noriu vyrui megztuką numegzti. Ką manot apie Alpaca Drops siūlus (100% alpakų vilna)? Ar esat mezgę? Kaip nešiojasi? Neišsitampo? Nesiburbuliuoja?
4u.gif


neesu mezgus (tik turiu nusipirkus) ir maciau nemazai mezginiu,- sauniai nesiojasi, pats mezginys po kurio laiko sutankeja, lyg pasivelia (man asmeniskai pagrazeja labai,- issilygina akutes), nesiburbuliuoja, nesitampo.

Bet jusu uzmojai herojishki blink.gif juk tai labai plonytis siulas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 28, 12:14)
neesu mezgus (tik turiu nusipirkus)  ir maciau nemazai mezginiu,- sauniai nesiojasi, pats mezginys po kurio laiko sutankeja, lyg pasivelia (man asmeniskai pagrazeja labai,- issilygina akutes), nesiburbuliuoja, nesitampo.

Bet jusu uzmojai herojishki blink.gif  juk tai labai plonytis siulas unsure.gif

Tai va mane dar ir stabdo tas siūlo plonumas. Iš pradžių išsirinkau Drops Nepal, bet kad negaunu nusipirkti reikiamos spalvos pakankamo kiekio sad.gif... Gal kažką rekomenduoti? Kad būtų geras, kokybiškas ir šiltas siūlas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas matet kur dar tokiais siulais prekiauja?
http://www.siulai.eu...;category_id=26
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 11:37)
Tai va mane dar ir stabdo tas siūlo plonumas. Iš pradžių išsirinkau Drops Nepal, bet kad negaunu nusipirkti reikiamos spalvos pakankamo kiekio sad.gif... Gal kažką rekomenduoti? Kad būtų geras, kokybiškas ir šiltas siūlas.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O Drops 'Lima' nenorit pabandyt g.gif

o gal nepalo kieki is keliu parduotuviu galima surinkti? juk ne viena prekiauja rolleyes.gif


siaip nezinau is kur jus drops uzsakinejat, ne visi dar turi, bet 'Drops loves you' man atrodo tobulas siulas vyriskiem megztiniam ax.gif 50% alpala, 40% vilna ir 10% lino del tvirtumo ax.gif tik storokas,- 100g/100m. Labai ju grazios visos rudos, pilkos spalvos ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 28 lapkričio 2012 - 15:08
QUOTE(uups @ 2012 11 28, 14:56)
O Drops 'Lima' nenorit pabandyt g.gif

o gal nepalo kieki is keliu parduotuviu galima surinkti? juk ne viena prekiauja rolleyes.gif
siaip nezinau is kur jus drops uzsakinejat, ne visi dar turi, bet 'Drops loves you' man atrodo tobulas siulas vyriskiem megztiniam ax.gif  50% alpala, 40% vilna ir 10% lino del tvirtumo ax.gif  tik storokas,- 100g/100m. Labai ju grazios visos rudos, pilkos spalvos  ax.gif

Labai ačiū Jums, uups, už patarimus. Aš perku iš vukas.lt, Nepal siūlų daugiau nerandu kad kas internetu pardavinėtų Lietuvoje sad.gif. O Jūsų parodyti siūlai labai sudomino, bet nerandu jų pardavime. Gal žinot, kur galėčiau nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2012 11 28, 12:37)
Tai va mane dar ir stabdo tas siūlo plonumas. Iš pradžių išsirinkau Drops Nepal, bet kad negaunu nusipirkti reikiamos spalvos pakankamo kiekio sad.gif... Gal kažką rekomenduoti? Kad būtų geras, kokybiškas ir šiltas siūlas.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o mane tai siulu kaina stabdytu,juk vyriskam megztukui ohoho kiek reiktu...perprabangus,kaip savo vyrui ,o ne sau biggrin.gif
Atsakyti