Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(diasaja @ 2012 11 21, 17:07)
O kokiu raštu? bigsmile.gif Niekaip neišsirenku rašto. Numezgu pavyzdį ir nėr vaizdelio schmoll.gif

ant margu siulu nelabai koks rastas ir matysis gal nebent pynem kokiom g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 11 21, 16:07)
O kokiu raštu? bigsmile.gif Niekaip neišsirenku rašto. Numezgu pavyzdį ir nėr vaizdelio schmoll.gif


Be rašto,lygiom akim,mezgiau mašina. Gerą pusę palikau išvirkčių akių.Atnaros 2x2 rankom,virbalai 2 nr.

Raštelis kogero rimtai paskęs šituose siuluose,nebent kaip Ingauk sakė,kokią pynę išmezt arba sužaist gerų-išvirkščių akių juostelėmis,kaip šitam baktuse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 21 lapkričio 2012 - 17:04
Ir aš nusimezgiau iš ALIZE MISISIPI siūlų užsegama megstinį, labai patenkinta, nešiojasi labai gerai, nesiburbuluoja, minkštas, šiltas thumbup.gif raštas;anglišku raštu 10 eilių ir 5 eilės lygiuoju mezgimu tai gavos toks banguotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zasa @ 2012 11 21, 19:06)
Ir aš nusimezgiau iš ALIZE MISISIPI siūlų užsegama megstinį, labai patenkinta, nešiojasi labai gerai, nesiburbuluoja, minkštas, šiltas thumbup.gif raštas;anglišku raštu 10 eilių ir 5 eilės lygiuoju mezgimu tai gavos toks banguotas smile.gif

o sis siulas ar tiktu kepurytei? nekanda?
Atsakyti
QUOTE(Virgale @ 2012 11 20, 12:39)
Labas rytas, sakykite kas per siūlai "Vernitas" ? tikriausiai šiurkštoki , ir patįstantys. Vaikiškam pledukui kaip įsivaizduoju, nelabai tinkami ? Ačiū


kadangi as ''gryna '' eksmarijampoliete smile.gif ,tai galiu pasakyt kad man vernito siulai nieko gero,gal tik ju kaina nebloga ir metrazas,o nesiojasi jie tikrai neypatingai,ir patista kai kurie ir pasibukliuoja,na gal dar medvilniniai neblogi,o vaikui tai as ju nesiulyciau,manyciau yra zymiai geresniu.bet cia tik mano nuomone

o gal galit patart kokie siulai tiktu paltukui,tokiam ne super storam,tokiam orui kaip siandien kad galeciau nesiot,noriu kad nesibukliuotu ir netistu,nors mezgimas mano gana tvirtas....
Atsakyti
Gal kuri esat mezgusi is drops delight siūlų? Omeny turiu šiuos siūlus
Pradėjau megzt, bet nežinau, man kažkoks nesusipratimas. Siūlas nevienodo storio, vietomis labai išplonėja, kažkaip pradėjau abejoti ar beverta tęsti. Gal aš kokius netikrus nusipirkau? Ar jie tokie ir yra iš tikro?
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2012 11 23, 16:35)
Gal kuri esat mezgusi is drops delight siūlų? Omeny turiu šiuos siūlus
Pradėjau megzt, bet nežinau, man kažkoks nesusipratimas. Siūlas nevienodo storio, vietomis labai išplonėja, kažkaip pradėjau abejoti ar beverta tęsti. Gal aš kokius netikrus nusipirkau? Ar jie tokie ir yra iš tikro?


As mezgiau, man siulai buvo daugmaz lygus, arba nekliuvo tiesiog. Kai kuriuose siuluose tas isplonejimas- pastorejimas- dalis zavesio unsure.gif (kaip kad noro, pvz).
ravelryj skaiciau, kad daug kam pasitaiko nelygus suktumas, taigi, taviskiai 'tikri'.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galėtumėt rekomenduot siūlų sudėtį vyriškam megztiniui ir kūdikiui. Ačiū labai.
Atsakyti
Sveiki.
Gal man kas galetu padeti blush2.gif Labai reikia 4 ipakavimu (po 4 vnt.) siuliuku YarnArt Summer sampanines spalvos, niekur ju dabar nerandu, tos reikiamos spalvos doh.gif doh.gif doh.gif Gal matet ar zinot, kur galima ju nupirkti? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2012 11 22, 17:52)
o sis siulas ar tiktu kepurytei? nekanda?


Manau tikrai tiktu ir kepurei smile.gif tikrai nekanda. Man dar buvo kamuoliukas likes, nusimezgiau baktusa tai tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kas žinot ar šitie siūlai yra raudoni ar bordo, kaip nuotraukoj? ax.gif gal kuri esat pirkusi.. 4u.gif nes prie pavadinimo, tai raso, kad raudoni.. g.gif
http://www.siulupasa...er_name=melinda
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 24 lapkričio 2012 - 14:52


Aš esu siūlų pasaulyje pirkusi 3 spalvų B.B.B. "Atalas" siūlus, tai neatitiko spalvos, aš gavau daug ryžkesnes spalvas nei parodyta pavyzdžiuose.
Atsakyti