Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Ang3L @ 2006 09 24, 19:48)
manau, reikia tik prisiziuret, ir niekada tu problemeliu nebus  lotuliukas.gif

Deja, ne. Man irgi pasisekė, mano oda elastinga, neturiu nei strijų, nei nukarusių odų, bet kitos ir tepa, ir masažuojasi, ir po kontrastinių dušu prausia ir vistik nusivilia. Daug ką lemia ir genai...
Atsakyti
Jo, daug ka lemia genai- nuo to niekur nepabegsi... schmoll.gif
Atsakyti
turiu aš aukariuką bamboj, bet vat kai buvau nėščia tai gydytoja patarė išsiimti, kad nebūtų randų, neišsiplėstų ir pan. tai taip ir padariau, tai dabar normaliai atrodo ir vėl nešioju smile.gif
Atsakyti
As del sventos ramybes issiveriau auskara 20 sav., dabar retkarciais isiveriu ir patikrinu ar neuzaugo biggrin.gif
Atsakyti
ojei auskara issiverciau pradejus didet pilvukui ir paskui tik retkarciais isideciau kad skylute neuzgytu?randas vistiek gali buti?ar bent mazesne tikimybe?
Atsakyti
QUOTE(mortuxa @ 2006 09 28, 19:42)
ojei auskara issiverciau pradejus didet pilvukui ir paskui tik retkarciais isideciau kad skylute neuzgytu?randas vistiek gali buti?ar bent mazesne tikimybe?


Manau, ne nuo to priklauso- cia kaip kam. Vienos rase, kad niekas nepadejo ir liko randas, kitoms nieko. Man jau 25 savaite eina- kol kas nieko, nei ta skylute issitampe nei striju aplink ja atsirado. Tikiuosi, kad taip bus ir toliau biggrin.gif Aisku, be priemoniu neapsieinu- teplioju pilvuka ir kremuku ir aliejuku smile.gif kad oda butu elastingesne.
Atsakyti
QUOTE(viki @ 2006 10 01, 20:42)
Manau, ne nuo to priklauso- cia kaip kam. Vienos rase, kad niekas nepadejo ir liko randas, kitoms nieko. Man jau 25 savaite eina- kol kas nieko, nei ta skylute issitampe nei striju aplink ja atsirado. Tikiuosi, kad taip bus ir toliau biggrin.gif Aisku, be priemoniu neapsieinu- teplioju pilvuka ir kremuku ir aliejuku smile.gif kad oda butu elastingesne.

vajetau...as visai zalia tokiuose reikaluose...is kur suzinoti apie tuos tepaliukus nuo striju ir kur ju gauti?paprastoje kosmetikos parduotuveje?ar reikia su gydytoja tartis?siaubiakas... nestuke.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mortuxa @ 2006 10 04, 12:03)
vajetau...as visai zalia tokiuose reikaluose...is kur suzinoti apie tuos tepaliukus nuo striju ir kur ju gauti?paprastoje kosmetikos parduotuveje?ar reikia su gydytoja tartis?siaubiakas... nestuke.gif  g.gif


gali naudoti ir paprasta aliejuka kunui, kurias sudrekins oda ir ji taps elastingesne, spec. kremai nuo striju beveik nieko nesiskiria nuo aliejuku (poveikis) mirksiukas.gif
Atsakyti
as auskara issiveriau dar pries nestuma, bet nezinau kaip ten butu su tuo auskaru, nes per nestuma tas randas atsirado velnias zino kur kai oda issitempe, o ir prie to rando striju atsirado verysad.gif
Atsakyti
as issiveriau kai pilvas pradejo dideti, del sventos ramybes, nes nebuvo jokiu striju ar skyle, kad padidejo
Atsakyti
As su auskaru isvaiksciojau iki pat gimdymo. Paskutinius menesius isiveriau grandinele, nes oda labai issitempe. Skylute buvo irgi labai padidejus, bet po gimdymo viskas graziausiai susitrauke, jokiu striju. Tiesa tepliojaus kakavos sviesto kremu - gal tai ir padejo, nes oda labai elastinga tapo...
Atsakyti
As auskara issiemiau 7 nestumo men.kai atsiguliau i ligonine,daktares patare,o po gimdymo tik gryzus is ligonines iskart isiveriau ir jokiu pokyciu,vel viskas ciki atrode.
Atsakyti