Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Zhvirbliuke @ 2006 07 19, 07:36)
Sveikos mamytes. Esu irgi jau neshtuke... vakar suzinojau  4u.gif
Pagal supermama kalendoriu man 5 savaites.
Turiu problemele... nešioju bambauskarį.... ar man jį tuč tuojau išsiverti... ar galiu dar truputi psnešioti kol pilvelis nedidukas visai?
ieškojau visur apie tai, bet neradau... nebent vakar iš tos laimes "pražiūrėjau"
Labai ačiu visoms...
P.S. ar būtina iškarto lėkti pas gydytoją? Ir kokia ta pirma apžiūra?..
AČIŪ

Sveikutė,

Sveikinu tapus nestuke.gif

Aš bambauskarį išsivėriau tik 7 mėn. ir jis man netrukdė, tiesiog atsibodo kitų replikos (mama, draugai), kad neva negalima jo dėvėti, arba, kad sutrūkinės oda. Niekas ten nesutrūkinėjo pas mane, pilvas atrodo idealiai. Tiesą sakant nemanau, ar tai priklauso nuo to, ar dėvi ar ne auskariuką, čia kaip ir su strijom - vienom atsiranda, kitom - ne. Nors kita vertus, jeigu oda neelastinga, gal geriau išsiverti - nežinau net, g.gif kaip man viskas buvo gerai.
Atsakyti
Labas moterytes, 4u.gif
Man cia iskilo vienas klausimelis, i kuri atsakymo forume neradau..
Daug moteru nesioja bambose auskarus. Tai ir egzotika, grozis, seksualumo atributas.
Taigi,kas atsitinka,kai moteris pradeda lauktis vaikelio?
Girdejau, lyg tai reikia tada tuos auskarus ir issitraukti. Sako,kad nesciosios negali ju bambose nesioti, kodel? g.gif
Atsakyti
as konsultavausi su ginekologu, jis sake, kad jei man netrukdo ir nera kazkokiu komplikaciju (supuliuoja ar pan. bamba) tai tada galiu sau ramiai nesioti auskara, tik pries gimdyma patare issiimti. Jo zmona irgi sake nesiojo iki pat gimdymo ir nieko nenutiko ax.gif
Atsakyti
O kas cia gali nutikti ax.gif Nebent trukdytu tempentis odai mirksiukas.gif Jei nestukem patinka,tai grazu ir puosia pilveli dar biggrin.gif As asmeniskai nemegstu,es man trukdytu,kaip ir kituose vietose nemegstu.Bet i kitas pasizureti visai nieko thumbup.gif
Atsakyti
bent jau as issiveriau savo auskariuka is bambos mazdaug 5 men, nes pilvukas pradejo augti, oda temptis ir todel auskaras tik kliude. Ypac nemalonu, kai drabuziai aptempia pilvuka ir auskaras smarkiai isirezia i pilva.
Atsakyti
Na as nusprendziau nesiverti, nebent pamatysiu kad tempia ar kazka pan... gal nieko neatsitiks... o jei bishki ir patemps tai susitrauks....
Atsakyti
Su auskaru saugotis reikia tik infekcijos, kad neuzsiplesti ir per echoskopija issimti nes trukdo, o siaip tai jei viskas gerai, tai ir gerai as savo iki penkiu menesiu nesiojau, o po gimdymo vel isidejau, nes net skylute neuzaugo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gven @ 2006 07 24, 23:51)
Su auskaru saugotis reikia tik infekcijos, kad neuzsiplesti ir per echoskopija issimti nes trukdo, o siaip tai jei viskas gerai, tai ir gerai as savo iki penkiu menesiu nesiojau, o po gimdymo vel isidejau, nes net skylute neuzaugo  4u.gif


as kai dariausi echo, buvo 13sav. pilvukas dar nedidelis tai gydytojui netrukde auskaras, sake neissiimti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės... biggrin.gif Aš auskariuką iki pat galo turėjau įsivėrusi ax.gif ir nieko neatsitiko(nei oda neišsitampė,nei strijų neatsirado)...Per tą susijaudinimą gimdyme(cezario operacijoje) pamiršau, kad jį turiu, tai gydytoja paprašė, kad išsiimčiau... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 07 26, 18:41)
Sveikutės... biggrin.gif Aš auskariuką iki pat galo turėjau įsivėrusi  ax.gif  ir nieko neatsitiko(nei oda neišsitampė,nei strijų neatsirado)...Per tą susijaudinimą gimdyme(cezario operacijoje) pamiršau, kad jį turiu, tai gydytoja paprašė, kad išsiimčiau... bigsmile.gif


bijau kad ir man taip gali buti - kad pamirsiu issiimti kai prasides visi smagumai ax.gif (aisku jei neteks del kazkokiu priezasciu issiimti jo anksciau)
Atsakyti
As ir turiu auskara bamboi ir kolkas jis man netrugdo tai net minciu neturiu jo issiverti blush2.gif
Atsakyti
sveikutes bambu durikes biggrin.gif
as taip pat tokia pati bigsmile.gif
prasiveriau rudeni, bambulka visaip gijo ir negijo, bet iki vasaros beveik per metus sugijo ir buvo ciki ax.gif o kai pastojau per nestuma ilgai neissiveriau, issiemiau gal 6 men nes trempe pilva ir auskaras atrode labai issisoves... skylute nelabai padidejo,bet atsirado nediduke strijuke, po gimdymu po visko kai susitrauke oda isiveriau auskara ir jos net nesimato thumbup.gif aciu dievui pilvukas grazus blush2.gif smile.gif
Atsakyti