Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Aš auskariuką išsiėmiau kokiam penktam mėnesį. Labai bijojau kad skylė neužaugtų, nes antrą kartą tikrai nesiverčiau (baisiai skaudėjo). Grįžusi iš gimdymo namų iškart įsivėriau auskariuką. Skylė buvo nė kiek nesusitraukusi, o kaip tik išsiplėtusi, net išsigandau nes nekaip atrodė. Po dviejų mėnesių viskas atsistatė į senas vėžes tik va dar su "gelbėjimosi ratu" kariauju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Manaska @ 2006 02 26, 16:52)
as pati blush2.gif  na  ten tik  plevele plonyte buvo uzsidejus pas  mane...Viskas  thumbup.gif  mirksiukas.gif


ohooooo drasute kokia mirksiukas.gif tai pas tave ten vadinasi buvo skyle, tik uzaugusi?
Atsakyti
QUOTE(Manaska @ 2006 02 25, 18:54)
Na ka mergickos...vis delto neiskenciau ir vel prasiveriau bambike...dabar tik reiks auskariuka spec.nestukem nusipirkt.. blush2.gif  ax.gif

nelabai supratau 4u.gif
Yra auskaru i bamba nestukems? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 02 26, 19:56)
ohooooo drasute kokia mirksiukas.gif tai pas tave ten vadinasi buvo skyle, tik uzaugusi?


Taip buvo pradurta bambike jau..o ir visa neuzaugusi..tik plonyte plevele buvo uzsidejus..
Papildyta:
QUOTE(insk @ 2006 02 26, 21:36)
nelabai supratau 4u.gif
Yra auskaru i bamba nestukems? g.gif


Yra mirksiukas.gif rynke didesne tik ax.gif
Atsakyti
O ašvis delsiau išsiimti aiskariuką vis dar atrodė, kad lyg ir netrukdo kol kas nestuke.gif . Ir gal kokiam 5 mėnesy, kai jau nusprendžiau , kad šįvakar išsiimsiu - ėmė jis pats ir iškritio kai po miestą vaikštinėjom.... ir pamečiau cray.gif Biški gaila, nes buvo vyro dovana iš pirmos mūsų kelionės į Kroatiją, bet sakė padovanos kitą po gimdymo wub.gif - taip ir gavau pamoką, kad nereikėjo taip ilgai tempt gumos doh.gif
Atsakyti
as taj gal kokiam 4 men issiveriau... smile.gif dabar retkarciajs trumpam iveriu, kad skylute neuzaugtu ir viskas tongue.gif
Atsakyti
Aš tai vis dar nešioju auskarą ax.gif ,nors ir 28 savaitės jau,manau kad taip ir neišsiversiu jo,man taip gražiau,be to gyditoja tai nieko prieš neturi.O del odos išsitempusiuos,tai manau čia taip pat kaip ir su strijom,vienom jos atsiranda ,kitom ne.O vėliau visvien viskas atsistato,tad manau tikrai nepanikuosiu ir gimdyt su auskaru bamboj važiuosiu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
as issiemiau pakankamai anksti, nes pilvelis anksti atsikiso, ir kazkaip net nesinori man to auskaro turet, kai pagimdysiu isiversiu vel, jei bus uzgije-nueisiu i salona.. arba ne smile.gif visiskai del to nesuku galvos wink.gif
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif pirmą kartą, su auskaru vaikščiojau iki 7 mėnesio galo, paskui pradėjo temt ir net truputelį paplyšo, tai išsivėriau. Bet nenorėjai, kad užaugtu skylė tai isivėriau paprasta auksinį auskarą-grandinėlę. Ir išsiįmiau jį tik nuvažiavus gimdyt, nes taip liepė tongue.gif ir tik po gimdymo grįžus isivėriau vėl. Atėjusi daktarė kitą dieną juokėsi, kad mamytė jau pasipuošė biggrin.gif Pilvas susitraukė ir viskas liko kaip buvę... Dabar vėl laukiuosi ir net neabejoju, kad darysiu taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Esu irgi jau neshtuke... vakar suzinojau 4u.gif
Pagal supermama kalendoriu man 5 savaites.
Turiu problemele... nešioju bambauskarį.... ar man jį tuč tuojau išsiverti... ar galiu dar truputi psnešioti kol pilvelis nedidukas visai?
ieškojau visur apie tai, bet neradau... nebent vakar iš tos laimes "pražiūrėjau"
Labai ačiu visoms...
P.S. ar būtina iškarto lėkti pas gydytoją? Ir kokia ta pirma apžiūra?..
AČIŪ
Atsakyti
As nesiojau auskara bamboj, iki kol nepradejo trukdyt. Poto isiveriau toki auskara - burbuliuka su grandinele, kad skylute neuzgytu. eidama pas daktare, visada issiverdavau, tik viena karta pamirsau. Oi tada per apziura kaip geda buvo, nes gydytoja jauciu pagalvojo, kad as ne rimta mama busiu doh.gif Bet siaip nieko nesake, tik paklause, ar netrukdo. Pasakiau, kad netrukdo, ir viskas.
Kai pagimdziau, iskart isiveriau normalu auskara. Tik dabar jis jau nebe taip graziai ziurisi, nes pilvas su strijom, o ir pat oda nestangri. Bet man uztad grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhvirbliuke @ 2006 07 19, 08:36)
Sveikos mamytes. Esu irgi jau neshtuke... vakar suzinojau  4u.gif
Pagal supermama kalendoriu man 5 savaites.
Turiu problemele... nešioju bambauskarį.... ar man jį tuč tuojau išsiverti... ar galiu dar truputi psnešioti kol pilvelis nedidukas visai?
ieškojau visur apie tai, bet neradau... nebent vakar iš tos laimes "pražiūrėjau"
Labai ačiu visoms...
P.S. ar būtina iškarto lėkti pas gydytoją? Ir kokia ta pirma apžiūra?..
AČIŪ


Na tai pirmiausiai sveikinu sužinojus puikią naujieną 4u.gif . O auskaro tikrai gali neskubėti išsiverti, bent jau tol, kol nepradės didėti pilvukas. Aš išsiėmiau per pirmąją echoskopiją (buvo apie 11-12 sav.) po gydytojos pasakytų žodžių "išsiimk tą virbalą iš bambos, o tai išsitemps oda ir po gimdymo bus negražu" biggrin.gif . O kad neužaugtų skylutė, tai laikas nuo laiko paimdavau bambskarą ir įverdavau, truputį pasukinėdavau ir išverdavau.
O dėl konsultacijos pas gydytoją aš manau kad niekada ne per anksti, o be to, jei dareisi testą, tai manau ir pačiai bus ramiau, kai tavo nėštumą patvirtins ir gydytoja, padarys visus reikiamus tyrimus. Lengvo nėštumo 4u.gif
Atsakyti