Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Na as kai pastojau beveik is karto ir issiemiau auskariuka (mazdaug treciam nestumo menesy).. Kai pagimdziau ir pilvas visiskai susitvarke, susitrauke, bamba atsistate i savo vieta ir pilvas pasidare toks pat koks buvo, nusprendziau vel isivert, nes tas randelis nelabai grazu (skylute buvo uzakus)... Na nuejau ir prasiduriau, dabar vel sekmingai nesioju thumbup.gif
Atsakyti
As dar neiissiemiau, man niekas neliepe.
tik kai issiveriu- tai mano ta skyle labai negiliai- baisu kad perplys oda, nes ka be auskaro- tai labai isitempusi atrodo ir skyle tad labai pailgai issitempia. Kiek galesiu - tol nesiosiu. Jauciu trukdyti gali tik jei bamba issivers ir isore, tikiuosi, kad taip nebus ax.gif Man labai grazu toks papuostas leliuko namelis.
Atsakyti
Auksarą bamboj nešiokau gal iki kokio 7 mėnesio, paskui jau trukdyti pradėjo tongue.gif Tai paskutinius pora mėnesių karts nuo karto įsiverdavau, pažiūrėti, ar skylutė yra biggrin.gif Tik grįžusi iš gimdymo namų, vėl įsivėriau, ir viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2006 01 08, 13:08)
Tik neseniai išsiėmiau, nes pamačius draugės skylutę išsigandau - labai jau  išsitempus atrodo ir negraži, nes tik 8 mėn išsiėmė  doh.gif Juk pilvukas tempiasi ir skylutė irgi.... Vieną kartą į savaitę vis praduriu su auskaru, kad neužgytų ir kol kas apsiesiu be jo  blush2.gif  Vėliau būtinai vėl įsiversiu  bigsmile.gif



Aš jau seniai išsiėmiau, bet ta skylutė ir mano pasitempusi yra. Bet manau, kad kitaip ir negali būti juk visa pilvo oda tempiasi. Nelabai jau tiap įspūdingai atrodo, bet manau, kad po gimdymo viskas susitvarkys ir vėl galėsiu grožėtis savo bambskaru smile.gif
Atsakyti
ojojoj.......... kaip as nerimauju del savo auskaro verysad.gif man apskritai auskaras bamboj yra labai skausminga tema, nes mazdaug pries 3 metus vasara isiveriau auskara, bet praejus 3 dienom po tokio pasipuosimo per viena iskyla prie ezero bachurai visas panas mete i vandeni, kad ir kaip maldavau ir priesinaus manes nieks nepagailejo. Kad ir dezinfekavau visip, infekcijos isvengti nepavyko, kai prasidejo uzdegimas lydimas skausmu ir temperaturos- auskariuka teko iskeist i savaitine antibiotiku sesija... verysad.gif po 6 men zaizdele uzgijo ir as vel prasiduriau rolleyes.gif, o dabar labai nerimauju, kad po gimdymo ne tik kad liks baisi skyle, ruda deme, bet dar ir tie du nelemtieji randziukai nuo pirmojo bandymo... dar pasidziaugsiu auskariuku, o paskui bus matyt pagal situacija, bet manau, kad jei dabar ir issiverciau- vis vien neuzsitrauktu ta skylute, o kartu su pilvo oda ir tempsis, tad geriau jau tegu auskariukas pridengia ta issitampyma g.gif
Atsakyti
aš visai neseniai išsiėmiau - pradėjo tempti, bet, manau reiks būtinai kart nuo karto vėl įsiverti, kad skylutė neužaugtų thumbup.gif
Atsakyti
hmm, o as si klausima issprendziau taip:
kaip anksciau zmones darydavo kai kurie ax.gif na paprasciausiai kai jau pradejo auskariukas trukdyti..isiveriau siuleli, pries tai specialiai apdorojau,

na silkini siula susukau tokio storumo kaip ir mano auskaras, para islaikiau spirite, o paskui ji padengiau naturaliu vashku, kai vaskas sukietejo, ji nukrapsciau ir toki apdorota siula isiveriau, dabar paprasciausiai karts nuo karto ji pajudinu, ir viskas tvarkoje, nei kokiu skausmeliu, pulinuku ar dar ko, ir skilutes sveikos, ir niekas nesitempia, tai va...

cia taip as darau, nieko negaliu garantuoti kad kitai tiks. bet siaip pasidalinau mirksiukas.gif aisku vaizdelis gal ir nesuper koks grazus. didelis balionas su siuliuku, bet vis geriau mano atveju, nei spaudzia nei ka, o skyles tikrai nebutu isnykusios, beto as visai nenorejau atsisakyti auskaro po nestumo

beje, dar viena kai kuriu merginu klaida duriant bamba:
reikia durtis ziema, kad vasara jau ramiai butu galima dziaugtis graziu auskariuku, juk vasara tiek dulkiu prakaito ir t.t. tai va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2006 01 09, 22:22)
Na as kai pastojau beveik is karto ir issiemiau auskariuka (mazdaug treciam nestumo menesy).. Kai pagimdziau ir pilvas visiskai susitvarke, susitrauke, bamba atsistate i savo vieta ir pilvas pasidare toks pat koks buvo, nusprendziau vel isivert, nes tas randelis nelabai grazu (skylute buvo uzakus)... Na nuejau ir prasiduriau, dabar vel sekmingai nesioju thumbup.gif


as irgi issiveriau mazdaug treciam nestumo men...o kai po menesio pamaciau,kad yra spec.auskariuku nescims pirkti..pabandziau..deja jau plona plevele uzsidejus ... doh.gif atrodo ,kad tik trupciuka spustelciau ir vel prasidurtu...bet palikau taip kaip yra..nerizikavau..kokia infekcija kad nepasidaryciau.teks po gimdymo vel isiverti auskariuka...nes tie randukai man nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manaska: 22 vasario 2006 - 19:52
Issiemiau auskara budama 5-am nestumo menesi,nes pradejo kliuti uz rubu. Skyle neuzaugo,bet vaizdelis blink.gif doh.gif Nezinau ar kada nors vel nesiosiu auskariuka,nes pilvo oda labai sutrukinejo ir grozio jau ne kvapo verysad.gif ...
Atsakyti
Na ka mergickos...vis delto neiskenciau ir vel prasiveriau bambike...dabar tik reiks auskariuka spec.nestukem nusipirkt.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
keista, kad nesciai dure, nes as kai duriausi, tai klause, ar nesilaukiu, skae, kad nedurtu, jei nescia buciau, nes pavojinga del infekciju ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 02 26, 16:42)
keista, kad nesciai dure, nes as kai duriausi, tai klause, ar nesilaukiu, skae, kad nedurtu, jei nescia buciau, nes pavojinga del infekciju ir pan.



as pati blush2.gif na ten tik plevele plonyte buvo uzsidejus pas mane...Viskas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti