Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Aš irgi dar kol kas nešiojau, nors jau 20 savaitė. Bamba dar viduje, netempia ir lyg ir viskas atrodo gerai. O ginekologės nieko dėl to auskaro nesakė. Šiaip galvoju vėliau tą specialų nusipirkti.
Atsakyti
Per pirmą nėštumą išsiėmiau gal apie 7 mėn. Po gimdymo iškart įsidėjau. Nes kažkodėl labao pergyvenau, kad galiu neįdėti...
Kestos tos nestuke.gif su savo baimėm ir norais lotuliukas.gif
Dabar laukiuosi antro... Dar vis vaikštau su auskaru (beveik 6 mėn.) Kažkaip man jis ir netrukdo. Planuoju pirktis specialų auskarų. Šiaip kiek skaičiau, tai užstrigo tai, kad be auskaro yra dar blogiau nei su auskru. Negalima palikti tuščios skylutės, nes ten gali patekti kažkokios bakterijos ir labai negerai... Gaila nepamenu kur tą straipsniuka skaičiau doh.gif
Manau svarbiausiai tai kad neplyštų ta skylutė, nes tada liks negražiai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(In-U @ 2012 02 13, 13:34)
Per pirmą nėštumą išsiėmiau gal apie 7 mėn. Po gimdymo iškart įsidėjau. Nes kažkodėl labao pergyvenau, kad galiu neįdėti...
Kestos tos  nestuke.gif  su savo baimėm ir norais  lotuliukas.gif
Dabar laukiuosi antro... Dar vis vaikštau su auskaru (beveik 6 mėn.) Kažkaip man jis ir netrukdo. Planuoju pirktis specialų auskarų. Šiaip kiek skaičiau, tai  užstrigo tai, kad be auskaro yra dar blogiau nei su auskru. Negalima palikti tuščios skylutės, nes ten gali patekti kažkokios bakterijos ir labai negerai... Gaila nepamenu kur tą straipsniuka skaičiau  doh.gif
Manau svarbiausiai tai kad neplyštų ta skylutė, nes tada liks negražiai...  unsure.gif


as issiemiau nuo 4 menesio, nes taip gydytoja prase, ir nieko, niekas ten neplyso, niekas neissitampe, jokiu bakteriju nepapuole, abu sus kudikiu sveiki ir gyvi.
Atsakyti
As tai isiveriau spec. auskariuka nesciosioms, tai, zinokit, super mirksiukas.gif O ir kaina labai padori 15lt. Skaiciau, kad kazkuri 50lt buvo paklojus g.gif Gine mane prigasdino, kad veliau labai dideliu estetiniu problemu galiu turet, tai suskubau specialu isigyt ir tikrai, jokiu dabar tempimu ar nepatogumu nejauciu, o ir skylute neuzgijusia issaugosiu, kol pagimdysiu blush2.gif
Atsakyti
Aureli777 o kur pirkaisi? internetu ar kazkokioj konkrecioj parduotuvej? Reik kazkaip ir man susimastyt apie si reikaliuka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moone @ 2012 02 27, 10:25)
Aureli777 o kur pirkaisi? internetu ar kazkokioj konkrecioj parduotuvej? Reik kazkaip ir man susimastyt apie si reikaliuka.  ax.gif



auskariuka galit EBAY paieskoti smile.gif ten gausus ju pasirinkimas.

asmeniskai as ir pirma nestuma ir db auskara issiveriau anksti. na pirma karta isnesiojau gal iki kokios 14 sav kol gyd patare issiimti, o db issiveriau kai tik pamaciau II biggrin.gif bambute pradurta pas mane jau 7 metai, tai tikrai neuzgis lotuliukas.gif o po gimdymo kai pilvukas atsistatys vel isiversiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(In-U @ 2012 02 13, 12:34)
Per pirmą nėštumą išsiėmiau gal apie 7 mėn. Po gimdymo iškart įsidėjau. Nes kažkodėl labao pergyvenau, kad galiu neįdėti...
Kestos tos  nestuke.gif  su savo baimėm ir norais  lotuliukas.gif
Dabar laukiuosi antro... Dar vis vaikštau su auskaru (beveik 6 mėn.) Kažkaip man jis ir netrukdo. Planuoju pirktis specialų auskarų. Šiaip kiek skaičiau, tai  užstrigo tai, kad be auskaro yra dar blogiau nei su auskru. Negalima palikti tuščios skylutės, nes ten gali patekti kažkokios bakterijos ir labai negerai... Gaila nepamenu kur tą straipsniuka skaičiau  doh.gif
Manau svarbiausiai tai kad neplyštų ta skylutė, nes tada liks negražiai...  unsure.gif


aisku kiekviena pati renkames del auskaro, bet nieko panasaus, kad be jo blogiau nei su juo smile.gif jei be auskaro butu geriau, tai gyd tikrai nepatartu jo issimti.
pvz man gan anksti bamba isvirto ir su pirmu ir su antru nestumu, tai jei db ta auskara ir isiverciau, tai tik trukdytu man, o ir atrodytu tikrai negraziai biggrin.gif doh.gif ir kai auskara issiemiau nepateko man ten jokiu bakteriju daugiau nei ju patenka ant viso kuno dienos begyje.juolab ten viskas jau senai sugyjo per tiek metu ir nzn kur ten kur nereikia patektu kazkokios bakterijos.
tiesa tik tai, kad po nestumo issitampe truputuka bambutes skylute ir liko ne tokia grazi kaip iki nestumo..teko ieskoti mazesniu auskariuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 27 vasario 2012 - 13:26
QUOTE(Moone @ 2012 02 27, 09:25)
Aureli777 o kur pirkaisi? internetu ar kazkokioj konkrecioj parduotuvej? Reik kazkaip ir man susimastyt apie si reikaliuka.  ax.gif

pirsingas.com, internetu. Del tokios smulkmenos tingejau po visa miesta lakstyt iekodama, man taip patogiau ax.gif
Atsakyti
Dekui uz info smile.gif Ieskosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 02 26, 17:07)
As tai isiveriau spec. auskariuka nesciosioms, tai, zinokit, super mirksiukas.gif  O ir kaina labai padori 15lt. Skaiciau, kad kazkuri 50lt buvo paklojus g.gif Gine mane prigasdino, kad veliau labai dideliu estetiniu problemu galiu turet, tai suskubau specialu isigyt ir tikrai, jokiu dabar tempimu ar nepatogumu nejauciu, o ir skylute neuzgijusia issaugosiu, kol pagimdysiu blush2.gif

o kuo jis skiriasi nuo paprasto auskariuko? blush2.gif
Atsakyti
sveikos
as pasisakysiu akip man buvo. nesiojau auskara, netrukde. gyd nieko nesake. tik paaugus pilvui uzsikabinau i dusa eidama, pamirsau kad turiu pilva biggrin.gif ir dar auskara atsikises...kita syki stodamasi nuo kedes i stala uzsikabinau doh.gif ...oi kraujavo...baugu prisiminus...na bet susigydziau. nusipirkau is ebay ta nestukei auskara, nepasakyciau kad jis man labai patiko. na kad tik lazdele ta ilgesne buvo. ko gero nuo tempimo jau pries gimdyma likus porai sav labai pradejo skaudeti nes zaizdele viduj buvo.issiemiau, nors bijojau kad uzgis. vis perkisdavau pora kartu per diena auskara. po gimdymo isidejau atgal grizus is ligonines. viskas ok dabar. jokiu pakitimu. pilvas toks pat kaip negimdziusios smile.gif tai ir auskaras puikiai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2012 03 02, 14:43)
o kuo jis skiriasi nuo paprasto auskariuko? blush2.gif

jis ilgesnis ir elastingas, oda gali temptis kiek nori, nebus galimybes suplesyt oda, kaip gali but su metaliniu.taigi kol kas pas mane nei formos, nei isvaizdos bambos skylute nepakeite. bent jau reklama sako, kad ir autoklave galima kaitint iki360 laipsniu, nors nemanau, kad tai aktualus kasdienis dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 03 02, 22:03)
jis ilgesnis ir elastingas, oda gali temptis kiek nori, nebus galimybes suplesyt oda, kaip gali but su metaliniu.taigi kol kas pas mane nei formos, nei isvaizdos bambos skylute nepakeite. bent jau reklama sako, kad ir autoklave galima kaitint iki360 laipsniu, nors nemanau, kad tai aktualus kasdienis dalykas smile.gif

aiškumas ax.gif
Atsakyti