Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(saule19841984 @ 2011 06 16, 13:07)
Gal ka ir ne taip supratau....bet va specialius auskariukus nestukems tai tikrai rekomenduoju ir dar kaip....kad ir uzkliutum kur nors su juo - niekas niekur neplys..nes lankstosi kaip nori, ne taip kaip metaliniai...o jie juk ir trumpi pasidaro kai skylute tempiasi.....taip kad tikrai ne ismislas  biggrin.gif

Va ir as zadu ta pati daryt rolleyes.gif manuo sesuo visa nestuma su tokiu isbuvo ir po siai dienai puosiasi auskariuku bamboje bigsmile.gif
Atsakyti
Aš turiu toki auskariuka specialu, bet čia LT man daktare pasake jei nori rizikuoti gali nešioti, o Vokieijoje man kaip tik sake kad jis specialiai tam ir yra, bet dabar esu išsiėmusi ir vis karts nuo karto įsidedu, nes man kai pradėjo augti pilvukas toks tempimas prasidėjo ir skadėti, tai dėl visą ko išsiėmiau smile.gif
Atsakyti
Auskarą nešiojau, gal prieš 5 ar daugiau metų, dabar kai pilvukas didėja kosminiu greičiu , bamba jau nebe vidui, tai manau , kad gal būtu nepatogu su auskaru. Aišku esu girdėjusi, draugės išnešiojo auskariuką vos ne visą nėštumą, o pas mane blogai padarytos skylutės traukėsi, ir paskutinė kreiva, tai galvoju, nešiojimas nėštumo metu dar labiau deformuotu...
Atsakyti
Va isnesiojau auskariuka visa nestuma, paskutinius men tik su specialiu nestukems. Nors paskutines sav teko be jo, mat sutrupejo auskariuko galvute, kur sriegis buvo. Na ko noreti uz tokia juokinga kaina. Vakar bandziau detis auskariuka atgal, bet sunkiai sunkiai....jau maniau nebera skylutes, bet dar tokia mini mini...prabedziau vos doh.gif Pilvukas dar neatsigaves, bet tikiuosi auskariukas veliau graziai atrodys smile.gif
Atsakyti
As issiemiaiu ,nes pradejo labai negraziai tempti oda ties auskaro vieta.
Atsakyti
o man daktare rekomendavo isimti g.gif
Atsakyti
man ginekologe taip pat pasake, jog issiimciau unsure.gif bet dar palaikysiu, kol pilvuko nesimato smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu auskariuka, dabar dar nieko, tik po biskiuka didejam...bet jei issiimsiu ar neusgys?? blush2.gif
Atsakyti
mergaitės jus man pasakykite ar kam taip buvo, auskarą išsiemiau nėštumo pradžioje, o dabar kai yra beveik 28 savaitės, atsirado pulinių skylej, ar čia verta labai jau nerimauti ar prasivalyti su kokiu peroksidu ir pamiršti?
Atsakyti
nesiojau visa nestuma, dbr negraziai atrodo, toj vietoj issitampe oda, kaip strija atrodo. Isemiau auskara, uzaugs gal... tada vel pradursiu thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip manau nieko bloga tas auskaras bamboje,jei nepradeda temti odos ir pūliuoti. Mano gydytoja taip pat sakė išsiimt,bet manau kad taip šneka senesnio sukirpimo gydytojos,nes jų laikais to nebuvo,ir jos net nesigilina,kad čia specialus auskaras,kad jis lankstos,niekur netempia. O aš vat nešiojau iki pat šiol,bet truputį pradėjo oda temti, paraudo. Tai išsiėmiau dabar,kai apgis vėl įsidėsiu smile.gif
Atsakyti
Kai pradejo dideti pilvinukas, tada issiemiau smile.gif
Atsakyti