Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

o cia kazkas sake, kad plyso? blink.gif
ten mergina tik pasake, kad nebegali isivert, tai manau kad neplyso, tiesiok issitempe tai,kad nebeina ivert.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 06 15, 16:47)
o cia kazkas sake, kad plyso? blink.gif
ten mergina tik pasake, kad nebegali isivert, tai manau kad neplyso, tiesiok issitempe tai,kad nebeina ivert.


Gal ka ir ne taip supratau....bet va specialius auskariukus nestukems tai tikrai rekomenduoju ir dar kaip....kad ir uzkliutum kur nors su juo - niekas niekur neplys..nes lankstosi kaip nori, ne taip kaip metaliniai...o jie juk ir trumpi pasidaro kai skylute tempiasi.....taip kad tikrai ne ismislas biggrin.gif
Atsakyti
visko gali buti, nezinau,as issiemiau auskara 4 menesi, o pagimdzius vel ji isidejau ir viskas tvarkoje ax.gif
Atsakyti
Nesiojau spec nestuke.gif auskariuka visa nestuma,tik pries pat gimdyma gyd pamate ir patare issiimti kad nebutu problemu gimdymo metu.
Atsakyti
Laba, aš nešiojau auskarą kol pilvas pasidarė gana didelis. Nors pas mane bamba nebuvo išvirtusi, tai gal bučiau galėjusi nešioti iki galo, bet kažkaip nenorėjau. O po gimdymo vėl įsidėjau, skylutė neužaugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 06 15, 14:33)
32 savaite, bet negalvoju auskariuko issiverti, bent kol kas....nusipirkau spec.auskariuka nestukems  ax.gif  tai labai gerai...nei verzia, nei ka...toks jausmas kaip be jo....Bet dar pora menesiuku...nezinia kaip bus....bet kad plysta del tempimosi nezinojau  g.gif


sakykit o kur galima gauti tokiu auskariuku ir kaip jie atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Petite+ @ 2011 06 24, 18:28)
Nesiojau spec  nestuke.gif auskariuka visa nestuma,tik pries pat gimdyma gyd pamate ir patare issiimti kad nebutu problemu gimdymo metu.


as irgi noreciau suzinoti, kur butu galima gauti toki auskariuka? smile.gif
Atsakyti
man irgi teko issiimt, bet iki siol dar nededu jo atgal biggrin.gif
Atsakyti
Aš nuo 4 mėn įsivėriau spec. nėščiosioms skirtą auskarą, nešiojau jį iki pat 37 sav. vėliau išsivėriau, nes labai išsitempė oda ir spaudė auskariuką. O šiaip, niekas neišsitampė, neplyšo ir neužaugo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatlim @ 2011 08 11, 09:51)
Aš nuo 4 mėn įsivėriau spec. nėščiosioms skirtą auskarą, nešiojau jį iki pat 37 sav. vėliau išsivėriau, nes labai išsitempė oda ir spaudė auskariuką.  O šiaip, niekas neišsitampė, neplyšo ir neužaugo  thumbup.gif


Tai kur gaut toki auskariuka? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pirkau "Pelenej" kai buvo paroda. Šiaip, paieškojus internete daug parduodama ir kainos svyruoja nuo 15lt iki ... Manau ir salonose, kur veria auskarus, yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatlim @ 2011 08 11, 15:13)
Aš pirkau "Pelenej" kai buvo paroda. Šiaip, paieškojus internete daug parduodama ir kainos svyruoja nuo 15lt iki ... Manau ir salonose, kur veria auskarus, yra.  smile.gif


Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti