Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Kapriziukas @ 2011 03 13, 13:51)
Astulka1 dekui uz atsakyma ir uz sveikinimus 4u.gif ,tik va labai bijau schmoll.gif ,bet tuo paciu ir noriu. . . as pati dar jauciuosi vaiku ,o cia op ir testas teigiamas, nes man dabar nuplauke mokslai ir panasiai,man 19 metu,tai pagimdyciau beveik 20-ties,o mokausi 12 klaseje,tai egzaminai ant nosies,dar norejau paklaust ar 4 menesi sudetinga uzmaskuot,kad niekasnesuprastu,nes isiputus i egzaminus nelabai noriu eit,esu labai pasimetus verysad.gif ,aciu iskart uz atsakymus mirksiukas.gif



i az wink.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu problema ir nezinau ka daryti.. As kaip ir jus visos pries nestuma turejau auskara bamboje, dabar mums 31 savaite ir ta vieta kur veriasi auskaras atrodo, kad tuoj plys.. Tai net nzn ka daryti sad.gif bijau labai kad neplystu, nes butent per ta vieta labai labai tempiasi, jau net oda blizga..
Atsakyti
QUOTE(Bageeriki @ 2011 03 13, 21:36)
Sveikos, turiu problema ir nezinau ka daryti.. As kaip ir jus visos pries nestuma turejau auskara bamboje, dabar mums 31 savaite ir ta vieta kur veriasi auskaras atrodo, kad tuoj plys.. Tai net nzn ka daryti sad.gif bijau labai kad neplystu, nes butent per ta vieta labai labai tempiasi, jau net oda blizga..


o tu auskara ishsiverusi esi?
jei dar turi isiverusi auskara tai kuo greiciau ji ishsiverk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_eglute: 14 kovo 2011 - 16:25
QUOTE(as_eglute @ 2011 03 14, 16:24)
o tu auskara ishsiverusi esi?
jei dar turi isiverusi auskara tai kuo greiciau ji ishsiverk


išsivėriau jau nėštumo pradžioje...
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu 6 menesi issiemiau auskara nes uzkliuvau uz stalo besistodama (neivertinau savo gabaritu) biggrin.gif ir iplyso ta vieta, aisku ir uzgijo, pagimdzius begau antra kart pradurti bamba smile.gif na dabar su antru nestumu kol kas irgi turiu auskara bamboj ir kol kas nemaiso jis man nors jau irgi beveik 6 menesiukai mums smile.gif iki gimdymo nezadu issiimti, jei vel neuzkliusiu kur su juo biggrin.gif
Atsakyti
Auskarą išsivėriau gal apie 18-20 savaitę, nes gydytoja rekomendavo smile.gif paskui mėginau vertis, bet nepavyko sad.gif matyt skylutė issitempė smile.gif bet esu visiškai tikra, kad paksui auskarą tikrai versiu vėl, juolab, manau, neužaugs per tą laiką smile.gif
Atsakyti
as issiveriau auskara gal kokia 16-18 sav nes pradejo pulinukai eiti blink.gif o db ant dienu galvoju paziuresiu ar neuzgijo g.gif ir ka jus manot? viskas uzgijo biggrin.gif bet stipriai ir neprgyvenu del to biggrin.gif
Atsakyti
Išsivėriau apie 16 sav. pagimdžiau ir vėl toliau sėkmingai nešioju.
Atsakyti
Sveikos smile.gif As saviski auskara issiveriau gal apie 30 savaite, o gal net veliau g.gif Niekas man neuzgijo, niekas neplyso ir kai sulaukiau savo kleckiaus gryzus namo iskart isiveriau atgal thumbup.gif Pas mane dar ir tatuiruote yra desinam sone, bijojau, kad ji issitampys, bet pasirodo be reikalo - viskas liuks smile.gif Tiesa, as kremo nuo striju ant bambos ir tatuiruotes dazniau uztempdavau, tai gal cia del to ax.gif
Atsakyti
As jau visai pasimeciau. Issiveriau auskarai kokioms dviems savaitems. Pilvukas nedidelis, bet negaliu dbr atgal auskaro isivert, taip atrodo,kad viduj uzgije siek tiek. Jau kelias dienas bandau verti, niekaip neina
Atsakyti


tai ir nedraskykit, palaukit, gal tiesiok del tempimo raumenukas issitempe ir "susiklijavo", atsipalaidavus pilvukui, po gimdymo - gal ir vel galesite lengvai isiverti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 14 birželio 2011 - 22:32
32 savaite, bet negalvoju auskariuko issiverti, bent kol kas....nusipirkau spec.auskariuka nestukems ax.gif tai labai gerai...nei verzia, nei ka...toks jausmas kaip be jo....Bet dar pora menesiuku...nezinia kaip bus....bet kad plysta del tempimosi nezinojau g.gif
Atsakyti