Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

dabar galvoju ar verta ta auskariuka dar ir pirkti jei ce visoms kiek skaitau neuzgija skylute ir viskas gerai buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 03 04, 22:37)
dabar galvoju ar verta ta auskariuka dar ir pirkti jei ce visoms kiek skaitau neuzgija skylute ir viskas gerai buna g.gif


manau tas nestumo auskaras - eilinis ismislas - prekybininku - kad ale pirktu; niekas ten neuzgyja, juk ausies skyle pradurta neuzgyja jei nenesioji, taiir cia tas pats, juk pradurta tik tma tiksli odos vieta.
man neuzgijo, viskas vel tvarkoje; ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 03 04, 11:28)
Turiu bet man gydytoja jau kokiam 4men pabreze kad issiimti nes isples,bet as neissiemiau,paskui artejant 6men ji vel paminejo,sakau kad dar nieko bloga,o ji juokias sako tai lauksi kol isples?biggrin.gif ir issiemiau


Nelabai supratau kas cia ji gali ispelsti g.gif

As dar dabar turiu ir issimsiu tik gimdyt vaziuodama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 03 05, 10:52)
Nelabai supratau kas cia ji gali ispelsti g.gif 

As dar dabar turiu ir issimsiu tik gimdyt vaziuodama  smile.gif



na istikro pastebejau kad bamba tempiasi,ir ta skylute pleciasi:)nerizikuosiu
Atsakyti
issiemiau tik pora savaiciu sn jau skylute kiek uzsitraukus. Siek tiek skaudziai isiveriau auskariuka. Db issiemiau bet po gines apziuros versiuos atgal. Prasidurus jau 6 metai. O liezuvy tj 1.5 men nenesiojau lengvai isiveriau, nors prasidurus tik 2,5 metus... Taigi ka gali zinot
Atsakyti
ishsiveriau auskariuka tai ziuriu kad jau po keliu dieneliu man skylute lyg ir uzsitraukus bet nieko nebandziau praverti nes bijau kad skaudes 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 03 07, 12:59)
ishsiveriau auskariuka tai ziuriu kad jau po keliu dieneliu man skylute lyg ir uzsitraukus bet nieko nebandziau praverti nes bijau kad skaudes 4u.gif  lotuliukas.gif


As irgi pameginau issiverti auskara,tai man skylute uzsitrauke...siandien kaip tik pabandziau isiverti atgal auskara,tai skaudet ,nelabai skaudejo tik man kraujo biskiuka pradejo begti.
Atsakyti
As buvau isiverusi i bamba ausies auskra, kur su grandinele, skylutei auskaras visiskai nemaise, kiek reikejo tiek tempesi ir po gimdymo praejus kazkuriam laikui vel galejau nesioti tikraji auskariuka rolleyes.gif
Atsakyti
na as ir galvoju ar ji ateiityje issiverti, ar palikti g.gif
Atsakyti
sveikos,as dabar ne i tema,bet nusipirkau testus du ir abu teigiami,pirmadieni vaziuoju pas savo gydytoja,taciau norejau paklausti ar gali kankinti pilvo skausmai ir krutines per pirma nestumo menesi,bijau,kad nebutu komplikaciju ar dar kazko. aciu uz atsakyma ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapriziukas @ 2011 03 12, 23:42)
sveikos,as dabar ne i tema,bet nusipirkau testus du ir abu teigiami,pirmadieni vaziuoju pas savo gydytoja,taciau norejau paklausti ar gali kankinti pilvo skausmai ir krutines per pirma nestumo menesi,bijau,kad nebutu komplikaciju ar dar kazko. aciu uz atsakyma ax.gif  ax.gif



cia patys normaliausi pozymiai, butu keista jei ju nebutu pirmaji menesi
sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Astulka1 dekui uz atsakyma ir uz sveikinimus 4u.gif ,tik va labai bijau schmoll.gif ,bet tuo paciu ir noriu. . . as pati dar jauciuosi vaiku ,o cia op ir testas teigiamas, nes man dabar nuplauke mokslai ir panasiai,man 19 metu,tai pagimdyciau beveik 20-ties,o mokausi 12 klaseje,tai egzaminai ant nosies,dar norejau paklaust ar 4 menesi sudetinga uzmaskuot,kad niekasnesuprastu,nes isiputus i egzaminus nelabai noriu eit,esu labai pasimetus verysad.gif ,aciu iskart uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti