Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Vudis @ 2004 11 14, 21:37)
oi, kaip nepatariu. labai jau laikinas tas grozis. man po nestumo liko tik skyle ir dar plemas kazkoks rudas. galvojau ant virsaus prasidurt, bet pagalvojau, kad po to isvis tragiskai atrodo. gailiuos, kad dariau.
4 dienas pries gimdyma apturejau fotosesija nestumine, tai nuotraukos super gavosi, kur nuretusuota, bet kur ne, tai baisu: skyle viduryje pilvo stukso.
tikrai nepatariu.


drinks_cheers.gif va va tame ir esme, kad laikinas. as dabar turiu totalu galvos skausma, ka su ta uzakusia skyle daryt g.gif doh.gif kazkaip vel durti nekyla rankos, taip palikt irgi nekas...blink.gif ir kokio as velnio duriaus fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 13 spalio 2005 - 20:04
Sveikutės, visos bijo kad skylė išsitampys, kad kaip tik pagimdžius ji susitraukia. O dabar man labai tinka Jūsų pasakymas kad liko užakusi skylė ir rudas plėmas, na dar gal koks tuntas strijų aplink. Tad jei dar kartą tą skylę kaip nors ir vėl pradurčiau būtų tikrai negražu. Gal kas turite patirties kaip atsikratėte to rudo plėmo?
Gal kokiu randų kremu tepti? Ar lazerio pagalbos reikia, o kiek tai galėtų kainuoti?
Atsakyti
Aš išsivėriau auskariuką. Labai gaila, bet jis man kliudo. Jai skylutė neužaugs vėl įsiversiu. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
kai tuokiausi tai turėjau išsiimti auskarą iš bambutės nes per suknelė vestuvinę negalėjau būti su juo. Tai kai išsiiėmiau daugiau ir nesidejau. Nes prasidūriau Lietuvoje o teko pora metėlių gyventi anglijoje ir pastoviai pūliuodavo, manau, akd dėl drėgno klimato. tai kai išsiėmiau per vestuves daugiau jo ir nesidėjau ir užgijo, nu dabar matosi randukas bet nelabai didelis. džiaugiuosi, kad užsigydžiau dar iki pastojimo, nes kažin kaip čia būtų atrodžius skylė pilve g.gif
Atsakyti
Aš turėjau bamboje auskarą ir galvoju, kad kai pagimdysiu vis dar turėsiu. Kažkur nuo 5 mėn. akušerė patarė išsiverti, na kad atseit vaikiuko nespaustų, ar kokia infekcija nesusidarytų. Bet man atrodo, kad ji nelabai įsivaizduoja, kaip ten su tuo auskaru yra. Juk tada reikėtų ir iš ausų auskarus pašalinti. O spausti tai irgi nieko ten jis nespaudžia.
Na aš jį visdėlto išsiėmiau. Dėl šventos ramybės. Na ir paskui jau kai pilvukas pasidarė didesnis per daug kur jis man užkliūdinėt pradėjo, pavyzdžiui beglostant pilviuką. Dabar kol dar nepagimdžius vis karts nuo karto jį ten įsisegu, kad neužgytų. O pagimdžius manau, kad ir toliau kuo puikiausiai galėsiu nešioti.
Atsakyti
As vis dar nesioju auskara ir man labai grazu 4u.gif veliau issiimsiu,bet po gimdymo butinai v 4u.gif el isiversiu
Atsakyti
Tik neseniai išsiėmiau, nes pamačius draugės skylutę išsigandau - labai jau išsitempus atrodo ir negraži, nes tik 8 mėn išsiėmė doh.gif Juk pilvukas tempiasi ir skylutė irgi.... Vieną kartą į savaitę vis praduriu su auskaru, kad neužgytų ir kol kas apsiesiu be jo blush2.gif Vėliau būtinai vėl įsiversiu bigsmile.gif
Atsakyti
[man dabar jau pilveli pradejo tempti o kartu ir skylute auskaro, auskaro jau nebenesioju kelios savaites. bet vaizdelis vis tiek nekoks doh.gif tikiuosi po gimdymo eis kaip nors ta skylute susitvarkyt kad graziai atrodytu g.gif
Atsakyti
As irgi nesiojau iki kol pilvukas stipriai padidejo. Bet labai tikiuosi, kad neuzaugs mano skylute ir vel galesiu isiverti po gimdymo ax.gif
Atsakyti
as tai issiveriau budama 20savaiciu nescia, nes pilvas atsikiso ir pradejo kabintis auskaras uz rubu, o po menesio skyluto uzaugo verysad.gif
norejau isiverti, patikrint ar neuzgijo ir nebeilindo auskaras
na bet nors neissitemps skylute, po gimdymo vel galesiu prasidurt (jei dar noresiu)
Atsakyti
Aš ir prieš savaitėlę išsivėriau, nes daktaras patarė ax.gif bet po gimdymo vėl norėčiau įsiverti, nu, aišku, jei gelbėjimo ratų aplink pilvą nebus lotuliukas.gif
Atsakyti