Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

as tai nuo pat nestumo pradzios nebenesiojau auskaro skylute nei uzgijo nei issitampe, bet va i pabaiga eme ir paraudo, bet pastebejau kad paraudo po ultragarso, galvoju gal tos zeles pateko ir todel taip atsitiko:( zodziu isitaisiau beda, bandysiu paskalaut dar, gal blogiau tiikrai nebus:)
Atsakyti
Man pradėjo trukdyti tik dabar (6 nestuke.gif mėn), išsiemiau, tai žiūrėsim, kaip toliau bus.
Atsakyti
iki 30 savaites viskas buvo ok. o dabar, nors auskaro nenesioju jau metu metus, skylute ziauriai issitempe, paraudo, skauda, atrodo, tuoj tuoj plys...ziuresiu, ar istempsiu iki gimdymo, ar truks oda...dezinfekcija nepades, nes cia ne uzdegimas, o tiesiog didziulis odos tempimas....tai tepu aliejais, ir tiek...
Atsakyti
Sveikos mamytės. Aš gavau dovanų specialų auskarą nėštukėms, bet nespėjau prieš pastodama prasidurti. O dabar jau nedursiu. Labai norėčiau jį parduoti ir prisidėti pinigėlių prie vaikelio laukimo išlaidų. Auskaras labai mielas, lankstus ir ilgas. Ilgį galima pakirpti. Jis pirktas čia:
http://pirsingas.com...-lilly-630.html

Jei ne vietoje pasisakiau, tai atsiprašau.
Atsakyti
As nuo 4 menesio issiemiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 10 17, 20:41)
As nuo 4 menesio issiemiau  4u.gif


ir as smile.gif 4u.gif
Atsakyti
O as laikysiu tiek kol prades trugdyti smile.gif
Atsakyti
Auskaras bamboje man netrukdė, nes pilvas nebuvo labai didelis, tačiau išsiėmiau turbūt kokiam 7 mėnesį ir poto kiekvieną dieną įsidedavau ir išimdavau iškart, o po gimdymo iškart įsivėriau, skylutė tikrai neišsitampė, bet pati bambos skylė dar platesnė kol kas likus nors po gimdymo praėjo 5 mėnesiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2010 08 30, 13:56)
iki 30 savaites viskas buvo ok. o dabar, nors auskaro nenesioju jau metu metus, skylute ziauriai issitempe, paraudo, skauda, atrodo, tuoj tuoj plys...ziuresiu, ar istempsiu iki gimdymo, ar truks oda...dezinfekcija nepades, nes cia ne uzdegimas, o tiesiog didziulis odos tempimas....tai tepu aliejais, ir tiek...


Ir man buvo lb issitempus oda. Neplyso, bet pagimdzius liko kaip randas - tokia banguota vertikali plonesne oda... Issiemus buvau vos vos pries nestuma
Atsakyti
Nesiojau iki 30 savaites.
Atsakyti
issiveriau gal apie 5 men, nes issoko bamba ir tada auskaras negraziai atrode, bet jei ne tas, tai buciau ilgai dar nesiojus biggrin.gif po gimdymo vel is kart isiveriau, skylute nei kiek neissitampe, viskas atrodo kaip ir pries nestuma cool.gif
Atsakyti
Nu o kam tas auskaras, jei pliku pilvu nevaikščiosi per nėštumą lotuliukas.gif Nebent eini kokiam 7mėn išvertus visą "turinį" per kelnes ir maikutę įsivaizduodama kad atrodai gražiai, estetiškai doh.gif
Aš jau nuo 6mėn išsiėmiau, nors bamba neiššoko ir auksaras puikiai kabotų, nes pilvukas nedidelis, bet pačiai nepatogu, už rūbo būna užkimba, o nėštumo metu taip norisi laisvumo pilvukui, patogumo... Kartą per sav su auskariuku baksteliu per skylutes, kad nesuaugtų, o po gimdymo matysiu kaip ten kas, ar bus beverta ten jį išvis kišt, gal tik dar baisiau atrodys nei iki tol, gal teks užsigydyt skyles ir pamiršt, juolab kad nuoga bamba vistiek nebelakstysiu kaip piemenė biggrin.gif
Juk ir pilvo oda nebe tokia bus, ir amžius ne -niolika, kad ir kokia nuostabiai graži būtų pilvo oda, bet kai brestelėjusios moterytės ir dar turinčios vaikų plaikstosi auskaruotom bambom - man asmeniškai jau negražu, nupezeliška, neestetiška ir vulgaroka.... Tegul pacankėlės jaunos džiaugiasi jaunystės malonumais, o vyresnės težino savo vietą ir laiką vaizduot nesenstančiom lotuliukas.gif
Atsakyti