Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

man jau prasidejo 35 savaite o askariuka kiek atsimenu anksti issiveriau.kad kai gine nesikabinetu.uzgyti tikrai neuzgijo ir neuzgys manau tongue.gif siek tempia ties ta vieta kur yra skylutes bet patepu su kremuku ir praeina biggrin.gif
Atsakyti
As gal ne i tema,labai atsiprasau,bet noreciau pasiteirauti gal yra mamyciu kurios nesiojo ar nesioja sidabrinius auskariukus i bamba? nes as nerandu tokio pirkt doh.gif doh.gif doh.gif arba auksas arba gydomas metalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(NimfeO @ 2010 06 29, 21:02)
As gal ne i tema,labai atsiprasau,bet noreciau pasiteirauti gal yra mamyciu kurios nesiojo ar nesioja sidabrinius auskariukus i bamba? nes as nerandu tokio pirkt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  arba auksas arba gydomas metalas  g.gif

Na nezinau kokiam mieste cia reikia, bet Vilniuje, tai kiekvienam PC yra ju pirkti 4u.gif
Ir siaip manau sidabro parduotuvese tikrai turetu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 29, 21:04)
Na nezinau kokiam mieste cia reikia, bet Vilniuje, tai kiekvienam PC yra ju pirkti  4u.gif
Ir siaip manau sidabro parduotuvese tikrai turetu buti  4u.gif


Marijampoleje,va tame ir beda,kad nera nei sidabro nei aukso parduotuvese,yra tik paprastu is medicininio metalo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NimfeO @ 2010 06 29, 22:02)
As gal ne i tema,labai atsiprasau,bet noreciau pasiteirauti gal yra mamyciu kurios nesiojo ar nesioja sidabrinius auskariukus i bamba? nes as nerandu tokio pirkt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  arba auksas arba gydomas metalas  g.gif

Aš nėštumo metu nešiojau auskarą bamboje,tik jau nuo vidurio persivėriau tokį kitokį auskarą su ilga grandinėle kad netemptų.eidama [as ginę išsiverdavau tongue.gif
O auskariukų sidabrinių tai pilna,nedeficitas.
Atsakyti
Mano sesuo su pirmu visa nestuma su auskariuku pravaiksciojo,ir gine pasake,kol netempia gali but su juo,o su antru greit issivere,nes pilvukas zymiai didesnis buvo,ir tempti bamba pradejo.
Atsakyti
As su pirmu nestumu auskara bamboje nesiojau vos ne iki gimdymo, tik eidama pas gine issiimdavau. Jei neklystu, nuo 28 sav ji patare issiimti, nes pilvas auga sparciai, aplink skylute gali susidaryti daugiau striju, oda trukti, taciau nieko..Dbr kazkaip nenesioju, nes pametu vis doh.gif Bet kolkas neuzgijo skylute ax.gif
Atsakyti
Sveikos,gal turit kuri parduot spec.auskarą į bambą?Siūlykit į až.Labai ačiū.
Atsakyti
labukas. istiko mane tokia beda, supuliavo mano auskaro skylute bamboje gydau peroksidu ir oktanisept purskalu, bet jokiu pagerejimu, nestumas 37 sav. gal kuriai taip buvo? bijau kad nepakenktu mano leliukui schmoll.gif
Atsakyti
man tai ziauriai bjauriai atrodo, kai parausta aplink ir pan, kazkaip slykstoka , cia mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
as neklausiu kaip tau atrodo as prasau patarimo kaip kas gydo
Atsakyti
QUOTE(blankute @ 2010 08 28, 16:29)
labukas. istiko mane tokia beda, supuliavo mano auskaro skylute bamboje gydau peroksidu ir oktanisept purskalu, bet jokiu pagerejimu, nestumas 37 sav. gal kuriai taip buvo? bijau kad nepakenktu mano leliukui schmoll.gif

paskalauk siltu suriu vandeniu kelis kart per diena, kai isiveriau man liepe taip kiekviena diena daryt, daug greiciau sugyna zaizda. o man jau 33savaite ir as vis dar su auskaru, pilvas nera didelis tai nei tempia nei rausta kolkas schmoll.gif praeita savaite eidama pas gydytoja pamirsau issiverti, bet gydytoja nei puse zodzio nesake kad vis dar su auskariuku. man regis plikais pilvais nevaikstot ir niekas nemato su auskaru tu ar be, tai slykstetis gali tik savo pilvu, taip iseina... lotuliukas.gif
Atsakyti