Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

mane dabar nuo bet kokio pleistro beria,net kai pleistriuka uzklijuoja paeme kraujo.o su druskos tirpalu tai tik pacia skylute plaut,ne ten kur nuo pleistro paraudo.druskos tai pora sauksteliu stiklineje vandens istirpink.
Atsakyti
pasitepaiu, lyg ir nieko, svarbiausia, kad neniezti, o tai isprotet galima; tikiuosi praeis... rolleyes.gif
Atsakyti
As taip turejau auskariuka bamboje,bet gydytoja pasake,kad reikes su juo kuriam laikui atsisveikinti,tai nieko nelaukdama issiemiau biggrin.gif
Atsakyti
na, as ji issiemiau jau nuo 4 menesio, dabar turim 38 savaite... skylute neuzgijo, striju neatsirado... po gimdymo vel isidesiu ax.gif
Atsakyti
[quote=inuciuke,2004 07 18, 19:33]
Sveikos mamytes, as norejau paklausti jusu, vieno dalykelio... rolleyes.gif
Ar is jusu esanciu nestukiu ar jau tapusiu mamyciu, turejote bamboje auskara? Ar auskaras netrukde?Ar nestumo metu reikia auskara issiverti is bambos?Labai smalsu smile.gif
[QUOTE]

kazkaip nenesioju dabar auskariuko, bet prasiveriu karts nuo karto kad neuzgytu smile.gif
Atsakyti
[quote=dirbtinaa,2010 05 30, 23:54]
[quote=inuciuke,2004 07 18, 19:33]
Sveikos mamytes, as norejau paklausti jusu, vieno dalykelio... rolleyes.gif
Ar is jusu esanciu nestukiu ar jau tapusiu mamyciu, turejote bamboje auskara? Ar auskaras netrukde?Ar nestumo metu reikia auskara issiverti is bambos?Labai smalsu smile.gif
[QUOTE]

kazkaip nenesioju dabar auskariuko, bet prasiveriu karts nuo karto kad neuzgytu smile.gif
[/quote]

Taip, as turiu. Gal po 20 savaites mano gine pasake man ja isimt, nes galima kokias bacilas pagaut. Pradziai gaila buvo, bet veliau net ta skylute nuo auskariuko skaudejo, kai oda tempesi, skylinet pradejo, teko dazniau tepti aliejukais. Auskariuko nenesioju, kartais idedu, kad neuzaugtu, bet pastoviai nenesioju, pilvas auga-oda tempiasi, tikrai yra pavojinga. Patariu nenesioti!!!
Atsakyti
aš ir pirmąjį nėštumą ir dabar nešioju, nes pilvas nelabai greitai pučiasi smile.gif O vėliau žadu išsiimti, nes nebegražiai atrodo, kai bamba pasidaro nebe duobutė, o lygi arba net iššoka kaip sagutė. Tai vaizdelis nekoks.
Pradurta skylutė tikrai neužauga per tokį trumpą laiką, juo labiau, kad oda tempiasi
Atsakyti
sveikutes, auskarytes smile.gif as nezadu dar ilgai auskariuko issiimti, bent jau kol jausiu, kad jis man pradeda trukdyti
Atsakyti
QUOTE(gytaite @ 2010 06 08, 21:18)
sveikutes, auskarytes smile.gif as nezadu dar ilgai auskariuko issiimti, bent jau kol jausiu, kad jis man pradeda trukdyti



nu, pas tave dar tik 6 savaite, as issiemiau nuo 20 sav., nes ir gydytoja paprase, po to oda pradeda temtis, ziurek kad nesiojant toj vietoj striju neatsirastu; nu o nuo kiokios 35 savaites isvis neisivaizduoju kaip buciau su auskaru, pilvas taip issipucia... kad jatus jatus kaip toj vietoj ten viskas issitempia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 08, 20:47)
nu, pas tave dar tik 6 savaite, as issiemiau nuo 20 sav., nes ir gydytoja paprase, po to oda pradeda temtis, ziurek kad nesiojant toj vietoj striju neatsirastu; nu o nuo kiokios 35 savaites isvis neisivaizduoju kaip buciau su auskaru, pilvas taip issipucia... kad jatus jatus kaip toj vietoj ten viskas issitempia.  doh.gif


na kai jau prades dideti pilvukas tai tikriausiai tada ir issiimsiu smile.gif
Atsakyti
As issiemiau gal kokia 8 nestumo savaite. uzgijo kazkodel labai greit, net nepastebejau. jau pagimdziau ir siandien pastebejau, kad laabai negraziai atrodo tas odos plotelis nuo virsutines skylutes iki apatines. atrodo kaip randas kazkoks ir dar atsikises. ir tik dabar, pasaicius jusu postus supratau, kad cia strijos biggrin.gif bet kaip juokinga, daugiau nei vienos nera, tik sitam miniatiuriniam plotely biggrin.gif bet vistiek nekaip atrodo - kazkoks atsikises pabales mesgalis ax.gif
Atsakyti
man ginė pasakė, kad auskariuką reikės išsiimti, nes gali supūliuoti ir visokių negerų bakterijų atsirasti - kas yra negerai nėštukei. Nesinori, kad užaugtų skylutė, nors turiu jį bamboj jau apie 3 metus, ech, teks paaukoti tą bambos skylutę vaikučio labui nestuke.gif
Atsakyti