Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(pugaliuks @ 2010 01 08, 15:33)
vakar buvau pas daktare..tai sakė, jog reikės išsiimti auskarą  unsure.gif
ne dėl to, kad negalima..o dėl to, kad paliks pačiai nebepatogu  schmoll.gif  doh.gif
sakė, jog jis pradeda visur kliūti ir galima net išplėšti laukan  verysad.gif

As auskara issiemiau 3 nestumo menesyje, tikrai patogiau be jo kai pilvelis islenda ax.gif
Atsakyti
as tai dar neissiemiau smile.gif auskariuko, bet manau kad greitu laiku reikes, bet ziuresiu ar klius ar ne klius..... smile.gif be abejo paziuresiu ka pasakys gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 01 08, 16:33)
vakar buvau pas daktare..tai sakė, jog reikės išsiimti auskarą  unsure.gif
ne dėl to, kad negalima..o dėl to, kad paliks pačiai nebepatogu  schmoll.gif  doh.gif
sakė, jog jis pradeda visur kliūti ir galima net išplėšti laukan  verysad.gif


Na, gydytojų nuomonė ne visada tesinga smile.gif Dažnai nusistebėdavo ginekologės pamatę mano auskarą, bet aš iškart pasakydavau - "viskas gerai, čia spec. neščiosioms, jis minkštas ir nekliūna, o jei kliudys išsiimsiu" . Man patinka tas auskaras, nieko negaliu padaryti biggrin.gif Niekada nevaikštau su atviru pilvu, auskaras gražu man pačiai, ir nedemonstruoju jo kitiems. Tik va per apžiūrą nepaslėpsi doh.gif O "pranykus bambai" nelabai patogu jį išsivėrinėti kaskart. Bet paskutinį mėnesį tikrai trugdo net ir spec. auskariukas sad.gif Nors kiekvienai individualiai išties ax.gif
Atsakyti
As jau irgi nusipirkau minksto plastiko auskariuka, nes paciai nepatogu buvo su kietu. O gydytoju nuomone mane isvis zavi: buvo man 20 sav. VGN echoskopuotoja net pabalo pamacius auskara bamboj (neduok dieve aparatas jos suges nuo metaliuko blink.gif ) biggrin.gif o kita ginekolige apziuros metu pamacius "ten ten" auskara pribloske klausimu: "ar netrukdo?" nejau gi viskas taip blogai turi buti pas nestuke.gif lotuliukas.gif Nemanau, kad reikia atsisakyti to kas patinka, ka jau sneket kad tikrai vargo buvo kol ta "grozi" gavom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ninoo: 09 sausio 2010 - 00:04
o iš kur jū sperkat tuos spec. nėščiosioms auskarus? minkštus?

o man va beda atsirado, iššsiėmiau aš auskariuką ir vo po kelių mėnesių man užejo šiek tiek paniežtėti tą vietą , kur auskaras buvo, užklijavau skylute pleistru, kad nekiltų noras kasytis, bet nuklijavau po kelių dienų ir o vargeli išbėrė tas vietas kur buvo pleistras... doh.gif
nu ir pčia tą skylutę... ką daryt....? ir niežti, raudona ji visa verysad.gif - bijau gauti pylos nu ginės kai pamatys, ar kam buvo taip?
Atsakyti
Man mano gine nieko nesake del auskaro, nes ji niekad manes neapziurineja, mano pilvuka matuoja akusere visada smile.gif
Bet kai pradejo kisti pati bamba vis pagalvodavau, kad reiketu issiimti, bet neemiau vis... pamirsdavau blush2.gif
Ir kai buvau sia savaite echo, gine, pamaciusi auskara liepe ji issiimti, nes sake liks randas negrazus labai, o ir siaip gadinasi aparatas, tai kelis kartus uzkliuvo uz to auskaro, jau maciau, kaip nervojosi blush2.gif tai kita diena issiiemiau, galvoju netampysiu liuto uz usu, nes ji gan piktoka biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 15:53-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 12, 15:53)
Man mano gine nieko nesake del auskaro, nes ji niekad manes neapziurineja, mano pilvuka matuoja akusere visada smile.gif
Bet kai pradejo kisti pati bamba vis pagalvodavau, kad reiketu issiimti, bet neemiau vis... pamirsdavau  blush2.gif
Ir kai buvau sia savaite echo, gine, pamaciusi auskara liepe ji issiimti, nes sake liks randas negrazus labai, o ir siaip gadinasi aparatas, tai kelis kartus uzkliuvo uz to auskaro, jau maciau, kaip nervojosi  blush2.gif  tai kita diena issiiemiau, galvoju netampysiu liuto uz usu, nes ji gan piktoka  biggrin.gif


Sveikutes 4u.gif rasau pirmaja zinute blush2.gif bet noriu pasidalinti auskariuko patirtimi,man jau 36 nestuke.gif savaiteles ir vis dar nesioju auskariuka ax.gif ir nei viena daktare nieko blogo del to nesake smile.gif net specialaus auskariuko nepirkau,isiveriau kabanti ausies auskara ir manau nesiosiu ji iki pat galo,labai patogu nei tempia,nei kliuna ax.gif na o del echo tai manau,kad ten nieko blogo,juk jos nesidarai kas menesi,tik pora karteliu per visa nestuma jei viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai zinoma smile.gif cia kiekvieno individualus reikalas mirksiukas.gif as issiveriau del viso pikto, jei netiketai echo prireiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 03 12, 13:40)
o iš kur jū sperkat tuos spec. nėščiosioms auskarus? minkštus?

o man va beda atsirado, iššsiėmiau aš auskariuką ir vo po kelių mėnesių man užejo šiek tiek paniežtėti tą vietą , kur auskaras buvo, užklijavau skylute pleistru, kad nekiltų noras kasytis, bet nuklijavau po kelių dienų ir o vargeli išbėrė tas vietas kur buvo pleistras...  doh.gif
nu ir pčia tą skylutę... ką daryt....? ir niežti, raudona ji visa  verysad.gif - bijau gauti pylos nu ginės kai pamatys, ar kam buvo taip?

neklijuok pleistru,geriau bent 2k per diena druskos tirpalu valyk bamba.ir nesikasyk biggrin.gif
Atsakyti
jau po truputi praiena, nieko neklijuoju, o kiek tos druskeles istirpinti? 4u.gif
Atsakyti
O kam druskos tirpalu? unsure.gif jei tai alergine reakcija i pleistra, tai druska gali tik suerzinti... Jei praeina, tai nedaryk visai nieko, praeis savaime, nes antihistamininiai (antialerginiai) tepaliukai nesciosioms nerekomenduojami.
Praplauk vandenuku ir netepk niekuo, kad dar labiau nesuerzintum. Jei butu uzdegimas ir/ar puliuot pradetu - galetum kokiu antiseptiniu tirpalu praplauti wink.gif

O man tai pradejo kliuti auskariukas, tai issiemiau. Bandziau rasti minksto plastiko, bet perziurejau keliose vietose, kur anksciau ju buvo - niekur nera dry.gif tai uzsisakiau per eBay, laukiu, kol parkeliaus.
Mano gydytoja pasake, jei prades kliuti - issiimk, skylute neturetu uzgyti, o gine tik paprase, kad issiimciau kol echo dare, kad nekliutu aparaciukas, kol ji ten per pilva vedziojo... 4u.gif
Atsakyti
nu pabandysiu atsargiai su ta druskele, jauta viet taip ne kaip atrodo, kaip nudeginmta butu biggrin.gif ta prasme, raudona ties ta vieta kur buvo pleistras... gausiu pylos nuo gines g.gif

o sakykit e-bay puslapis, taiis siosiunciates, nes ju daug:
http://global.ebay.com/

aciu 4u.gif
Atsakyti