Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

O aš paprašiau, kad man parvežtų spec. nestuke.gif skirta auskarą į bambą, tai ši savaitgalį jau gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2009 12 15, 17:42)
O aš paprašiau, kad man parvežtų spec.  nestuke.gif  skirta auskarą į bambą, tai ši savaitgalį jau gausiu  smile.gif



o iš kur ta auskariuką specialų reikia gauti ? iš kur užsisakyti ? smile.gif aš kažkaip niekur nesu mačiusi, kad būtų pirkti kur... nestuke.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel_of_Death @ 2009 12 09, 13:36)
Sveikutes seip nematau tikslo auskaro nesiot kai jau yra didelis pilvas, vistiek vyro nebesugundys tas didelis pilvuzas kad ir bus tas auskaras. Man gyditoja butinai liepe issiimt auskara is bambos, ir tai padariau jau netsumo pradzioje. o del skyles uzsitraukimo tai nera ko bijot. neuzsitrauks.


o tu vyra sugundei pilvu? lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Išsivėriau auskarą iš bambos 3-4 mėn. Na man tikrai labai negražu nėščioji su auskaru bamboje... koks čia grožis... O skylutė TIKRAI neužsitrauks, nėra ko bijoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, as tai nesiojau spec auskara visa nestuma, man gyditoja pasiule toki nusipirkti, tai jis man visai netrukde isiemiau ji tik per pati gimdyma, o po to vel iskarto isidejau.

Beje jei kas ieskote galiu perleisti savo uz kokius 30lt mokejau 50lt.
Jis visas plasmasinis ir ilgesnis nei iprastas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(brendy_ @ 2009 12 15, 19:55)
o tu vyra sugundei pilvu? lotuliukas.gif  blink.gif

nekompleksuok gerai
Atsakyti
as irgi nesioju auskara bamboje, ir tikrai nenoreciau jo issiverti, ne todel kad, kaip cia buvo pasakyta, kad gundyciau vyrus(ne tam ji as ten iveriau) bet per sitiek metu "susigyvenau" su tuo auskariuku ir nenoriu jo isimti, todel noreciau paklausti, gal kas zinote kur imanoma gauti specialiu nestukems skirtu auskariuku?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 15, 22:49)
Išsivėriau auskarą iš bambos 3-4 mėn. Na man tikrai labai negražu nėščioji su auskaru bamboje... koks čia grožis... O skylutė TIKRAI neužsitrauks, nėra ko bijoti smile.gif


Oi nežinau kaip jums neužsitraukia blink.gif Bambą prasidūriau prieš 6 metus, bet kai laukiausi dukrytės nešiojau spec. silikoninį auskarą, bet paskutinį mėnesį jis jau pradėjo kabintis už visų rūbų doh.gif tai gi išsivėriau. O po gimdymo praėjus mėnesiui jau nebesugebėjau įverti įprasto auskaro į bambą blink.gif skylė susiaurėjo.Teko pratempti lotuliukas.gif vėriau mažesnio diametro paprastą auskarą, ir tik vėliau galėjau vargais negalais įverti specialų gydomąjį auskarą kurį nešioju nuolat.

... apie grožį prakalbote ax.gif nebūtina nuogo pilvo kaišioti kitiems palei nosį, nereikės ir kitų neigiamos nuomonės klausytis rolleyes.gif Jei visoms patikrų arba nepatiktų, tai ir eilgtumėmės vienodai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 05 sausio 2010 - 15:22
QUOTE(Katukė @ 2010 01 05, 16:20)
Oi nežinau kaip jums neužsitraukia  blink.gif  Bambą prasidūriau prieš 6 metus, bet kai laukiausi dukrytės nešiojau spec. silikoninį auskarą, bet paskutinį mėnesį jis jau pradėjo kabintis už visų rūbų  doh.gif  tai gi išsivėriau. O po gimdymo praėjus mėnesiui jau nebesugebėjau įverti įprasto auskaro į bambą  blink.gif  skylė susiaurėjo.Teko pratempti  lotuliukas.gif  vėriau mažesnio diametro paprastą auskarą, ir tik vėliau galėjau vargais negalais įverti specialų gydomąjį auskarą kurį nešioju nuolat.

... apie grožį prakalbote  ax.gif  nebūtina nuogo pilvo kaišioti kitiems palei nosį, nereikės ir kitų neigiamos nuomonės klausytis  rolleyes.gif Jei visoms patikrų arba nepatiktų, tai ir eilgtumėmės vienodai  cool.gif


visiskai sutinku su tavim smile.gif thumbup.gif
kiek zmoniu tiek ir nuomoniu cool.gif vienam grazu kitam ne 4u.gif
Atsakyti
O man ji buvo beveik uzgyjus per kelis menesius, nes trumpam buvau issiemus ir pamirsau isiverti g.gif tai Jaanka, jei nebeleis gydytoja laikyti savojo noresiu su tavimi susisiekti ir nusipirkti ta auskariuka ax.gif
Nes parduotuveje nezinau kur pirkti tokiu g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As tai issiemiau auskariuka apie 3nestumo menesi smile.gif
Atsakyti
vakar buvau pas daktare..tai sakė, jog reikės išsiimti auskarą unsure.gif
ne dėl to, kad negalima..o dėl to, kad paliks pačiai nebepatogu schmoll.gif doh.gif
sakė, jog jis pradeda visur kliūti ir galima net išplėšti laukan verysad.gif
Atsakyti