Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Sveikutes seip nematau tikslo auskaro nesiot kai jau yra didelis pilvas, vistiek vyro nebesugundys tas didelis pilvuzas kad ir bus tas auskaras. Man gyditoja butinai liepe issiimt auskara is bambos, ir tai padariau jau netsumo pradzioje. o del skyles uzsitraukimo tai nera ko bijot. neuzsitrauks.
Atsakyti
QUOTE(Kreziukas @ 2009 12 09, 13:25)
mums nors dar labai mazai laiko, bet vakar atsisveikinau su savo papuosalu unsure.gif kazkokia ne tokia dabar ta bamba be auskariuko  blush2.gif



jei patinka auskariukas ir nemaiso, tai kodel issiverei ? blink.gif nesuprantu jusu..
Atsakyti
nu o kam pozuot pilvuka su tuo auskaru?jis tikrai gerumo neprideda
Atsakyti
QUOTE(Angel_of_Death @ 2009 12 09, 14:50)
nu o kam pozuot pilvuka su tuo auskaru?jis tikrai gerumo neprideda


Apie kažkokias viliones, gerumą ir gražumą niekas ir nekalba, bet jeigu nemaišo auskaras tai kam jį kibint, juolab, kad ir gydytoja sakė, jog jis gali būti savo vietoje iki kol neklius... Nesamones šneki ir tiek... Ir tiesa jei tau nėštumo metu nesiseka vyro suvilioti tai čia jau tavo problemos, nes mylintį vyrą vargu ar atbaido didelis pilvas... g.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu gal neatbaido, bet tam tikrom pozom tai trukdo biggrin.gif biggrin.gif nereikia iskart parintis, cia juokas juk:)

Na matai man gyditoja pasake, kad tas auskaras kenkia kakzaip, tai as ir paklausiau gyditojos, o tau kitaip pasake...turbut kiek gytitoju tiek ir nuomoniu...
Atsakyti
issiemiau, nes esu maciusi kaip atrodo drauges pilvas, kai ji issieme tik tada kai pradejo pilvukas smarkiai didet g.gif rezultatas- issitampiusi ruda skyle blink.gif rudumas kazkodel pa sja neisnyko nors jau metai po gimdymo g.gif
Atsakyti
auskaras visiskai nemaiso nestumo metu..o jai jau 7-9 menesyje nebegrazu paciai, ar nebepatogu del bambos, tai gi galima isiverti toki auskariuka kuris bus patogus.. cool.gif
issiveria laukan tuos auskarus budamos nescios, uzgyna tos skyles, o paskui ir dejuoja kad baisiai atrodo, negrazu, paliko skyle ziauri ir t.t. doh.gif pf...pacios kaltos g.gif visu kunas yra skirtingas, ir visoms tas auskaras atrodo skirtingai ir sugyja visai kitaip..va vienom jau po keliu dienu uzgyja, o kitas ir po gimdymo (po 2-3 men) gali isiverti auskara be problemu tongue.gif yra ir tokiu, kurioms ir tas i bamba auskaras ivertas atrodo - tragiskai! schmoll.gif doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pugaliuks: 09 gruodžio 2009 - 17:32
as po apsilankymo pas gine gal kokia 6sav buvau, tai ji patare auskariuka issiimti, nes metalas ir pns tipo gali nestuke.gif isberti, suskilineti oda ir pns..as nesigincyjau ir issiemiau 4u.gif kazkaip nesigailiu..jei db lb parodysiu ta bamba, nei kam idomu ar turiu ten ta auskara smile.gif bet jei nabutu gine patarus issiimt, tai db ir toliau vaiksciociau biggrin.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
sakau - kiek zmoniu tie nuomoniu. tongue.gif kitai ir mociute patartu issiimti auskara ir issivertu biggrin.gif 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Na kai man dar buvo 18sav, tai irgi neketinau auskaro atsisakyti ir gines neklausiau biggrin.gif Bet poto paciai kazkaip uzkliuti pradejo, tai ir issiveriau. Tikiuosi viskas ten liks, kaip ir pries nestuke.gif
Atsakyti
as tapusi nescia visus papuosalus nusiemiau, net nezinau kodel, nebepatiko gal, man 36sav. bambos skylute visai neissitampe schmoll.gif tik aplink ja oda rausva pasidare, ziuresiu kaip cia bus gimus leliai smile.gif
Atsakyti
nesuprantu kaip kitoms neuzgyna tos skyles bamboj doh.gif
Atsakyti